Vyskupas K. Kėvalas kalbėjo lyderiams: kaip trūksta tos amerikietiškos…

„Kai pradedu galvoti apie šią konferenciją, ji man asocijuojasi su degaline, kur pilamas raketinis kuras į žmonių širdis“, – taip vaizdingai Klaipėdoje Pasaulinės lyderystės konferencijos dalyvius sveikino Telšių vyskupas ordinaras Kęstutis Kėvalas.

Į aštuntą kartą uostamiestyje rengiamą konferenciją bilietų neliko jau prieš porą savaičių. LCC universitete vykstantis renginys prisijungė prie kitų šiomis dienomis pasaulyje taip pat vykstančių tokių pat lyderystės konferencijų. Video transliacijų šiuo metu klausosi publika Lenkijoje, Slovakijoje, Dominikos respublikoje, Gvatemaloje, Kenijoje ir kitose šalyse, kurių apie dvi dešimtys. Kitose valstybėse konferencija vyks artimiausiu metu. Pasaulinę lyderystės konferenciją mūsų šalyje rengia kelios visuomeninės organizacijos. Konferencija rengiama Vilniuje ir Klaipėdoje.

Trūksta pasitikėjimo šalimi

Kasmet konferencijos dalyvius sveikinantis K.Kėvalas, buvęs Marijos radijo vadovas, dabar vyskupas, laikomas vienu didžiausių konferencijos drąsintojų. Anot organizatorių, tai žmogus eruditas, tarsi magnetas traukiantis žmones. „Tiesiog jungtinės pajėgos atvykusios čia, į Klaipėdą“, – sveikinosi K.Kėvalas, konferenciją prilyginęs degalinei, kurioje pilamas raketinis kuras į žmonių širdis.

Skaitykite daugiau: 15min.lt

Autorius: Jurgita Andriejauskaitė

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *