fbpx

PLK Verslui

Pasaulinė lyderystės konferencija verslui

Atsparumas neapibrėžtumo metu

Bėgant sprintą yra svarbus greitis. Tačiau bėgant maratoną, daug svarbiau, kaip greitai tavo kūnas geba prisitaikyti prie iššūkio bei po jo atsistatyti.

Pandemija, karas Ukrainoje ir kiti globalūs reiškiniai verčia vadovus, organizacijas, darbuotojus bei visą pasaulį gyventi didžiulio neapibrėžtumo sąlygomis. Nuolatiniai pokyčiai ir juos lydinti nežinomybė turi įtakos tiek asmeniniam, tiek darbiniam gyvenimui. Kaip išlikti šiame tempe ilgą laiką?

Ties šiuo klausimu darbuosimės konferencijoje PLK verslui: atsparumas neapibrėžtumo metu. Jeigu tau aktualu, kaip auginti atsparumą savo organizacijoje ir praktiškai atrasti būdus, kaip jį skatinti, prisijunk!

Pasaulinė lyderystės konferencija VERSLUI – tai jungtinis Grand Partners ugdymo profesionalų ir Lyderiams LT komandos renginys.

Konferencija gegužės 3 d. Grand Resort konferencijų centre, Vilniuje.

Konferencija pritaikyta komandoms, tačiau galite dalivauti ir individualiai. Dalis pranešimų bus rodomi video formatu su gyvai vedamu aptarimu bei meniniais elementais.

Vietų kiekis ribotas! TIK 30 KOMANDŲ

Renginio bilietaiKaina dabar tik:
Komandai (10 asm.)2 500 + PVM
Komandai (5 asm.)1 500 + PVM
Individualus350 Eur + PVM

Norėdami įsigyti komandinį ar individualų bilietą, kreipkitės į GRAND PARTNERS verslo Klientų vadovą arba rašykite el. paštu info@grandpartners.lt

Konferencijos programa:

PLK verslui konferencijos programa

Konferenciją organizuoja: