PLK Verslui

Pasaulinė lyderystės konferencija (PLK) verslui

Atsparumas neapibrėžtumo metu

Bėgant sprintą, svarbus greitis, tačiau bėgant maratoną, daug svarbiau, kaip greitai tavo kūnas geba prisitaikyti prie iššūkio bei po jo atsistatyti… Jau gana ilgą ilgą laiką mes, mūsų organizacijos bei visas pasaulis gyvename didžiulio neapibrėžtumo sąlygomis. Nuolatiniai pokyčiai ir juos lydinti nežinomybė veikia mus tiek asmeniame, tiek darbiniame gyvenime.  Kaip išlikti šiame tempe ilgą laiką? Prie šio klausimo darbuosimės konferencijoje PLK verslui: atsparumas neapibrėžtumo metu. Jeigu tau aktualu, kaip auginti atsparumą savo organizacijoje, šis renginys skirtas tau.

Pasaulinė lyderystės konferencija VERSLUI – tai jungtinis ,,Grand Partners” ugdymo profesionalų ir ,,Lyderiams LT” komandos renginys.

Ši konferencija – absoliučiai unikali patirtis vadovams ir jų komandoms. Jūs išgirsite naujausius pasaulinio lygio lyderių, knygų autorių ir konsultantų video pranešimus, kuriuos papildys Lietuvos būsimų verslo „vienaragių“ vadovų praktinės įžvalgos. Šioje konferencijoje kviečiame dalyvauti išskirtinai 5 arba 10 asmenų komandas, nes po kiekvieno pranešimo vyks verslo konsultantų moderuojamos praktikos, skirtos paskatinti Jus įgytas žinias taikyti praktikoje ir tapti būsimo pokyčio savo organizacijoje ambasadoriais. 

Konferencija vasario 10 d. Grand Resort konferencijų centre, Vilniuje.

Konferencija skirta komandoms, o dalyvauti individualiai kviečiame internetu. Pranešimai vyks video formatu su gyvu vedimu.

Dalis konferencijos pranešėjų:

Eimė Edmundson

Mokslininkė studijuojanti lyderystę. Rašytoja, Harvardo verslo mokyklos dėstytoja.

Kreigas Grošelis

PLK ambasadorius bei vienos įtakingiausių JAV bažnyčių „Life church“ pastorius. „Craig Groeshel leadership podcast“ tinklalaidės vedėjas.

Markas Bakingamas

Knygų apie lydersytę autorius, verslo konsultantas.

Karla Haris

Harvardo universiteto tarybos ir „Walmart” korporacijos direktorių valdybos narė, knygų apie verslą ir strategijų kūrimą autorė.

Džonas Maksvelas

Knygų autorius, kalbėtojas ir pastorius. 2014 metais žurnalo Inc. pripažintas geriausiu lyderystės ir vadybos ekspertu pasaulyje.

Bearsas Grilsas

Keliautojas, rašytojas, TV laidų vedėjas. būdamas 23-erių m. įkopė į Everestą.

Kainos

BilietasIki 2022-01-01Po 2022-01-01
ONLINE RENGINIO
Individualus (1 asm)129 EUR189 EUR
FIZINIO RENGINIO – VILNIUJE 
Team5 (5 asm.)1150 EUR1500 EUR
Team10 (10 asm)1750 EUR2500EUR

Bilietai prekyboje jau netrukus!

Rezervuok bilietą jau dabar!

Prenumeruok informaciją apie PLK verslui!

Palaukite...

Nepamiršk savo patvirtinti el. pašto. Visuomet galėsi atsisakyti!

Konferenciją organizuoja:

man with tattoos driving a car

Nenustok tobulėti!

Nes kai lyderis tobulėja, laimi visi.

Lyderiams LT siekiame įkvėpti žmones dorai lyderystei ir skatinti veikti. Tai neapsiriboja vien organizuojamais renginiais. Nuolat tobulėti lyderystėje gali skaitydamas straipsnius ar klausydamas Lyderiams LT tinklalaidės.

Daugiau įrankių tobulėjimui: