Verslininkai, dalyvavę Pasaulinėje lyderystės konferencijoje JAV, ragina visus lyderius būtinai dalyvauti Lietuvoje vyksiančioje konferencijoje

Last updated on: Published by: PLK | GLN partneris 0

Tik dvi savaitės liko iki Pasaulinės lyderystės konferencijos turo Lietuvoje. Jau lapkričio 14 – 15 d. Klaipėdoje, dar po savaitės – lapkričio 21 – 22 d. Vilniuje bei lapkričio 27 – 28 d. Šiauliuose išvysime pačių brangiausiai apmokamų lyderystės mokytojų bei verslo pasaulio grandų ir dvasininkų pranešimus.

Ši konferencija Lietuvoje vyksta jau penktus metus, bet jos šaknys JAV, netoli Čikagos. Stebėti šio jau pasauliniu tapusio forumo kasmet į Čikagą suvažiuoja apie 12 tūkst. paties įvairiausio rango vadovų ir lyderių: nuo mokyklų mokytojų, direktorių, bažnyčių, nevyriausybinių organizacijų vadovų iki pasaulio verslo grandų.

Štai, kaip pasakoja reklamos agentūros „Creative Family“ vadovas Gediminas Dailydė, kartu su kolegomis vykęs į šįmet rugpjūtį Čikagoje vykusią Pasaulinės lyderystės konferenciją, jį „pritrenkė“ tai, kad atrodytų nuo religijos visiškai tolimi žmonės, didžiausių pasaulio korporacijų vadovai, savo gyvenime remiasi krikščioniškomis vertybėmis. „Vieni jų yra tikintys ir to neslepia, o kiti visiškai tolimi nuo dvasinių reikalų ar net netikintys, bet sėkmės pasiekė vadovaudamiesi, būtent, krikščioniškais principais“, – pasakoja reklamos agentūrai vadovaujantis G.Dailydė.

Vilnietis architektas Irmantas Pinkoraitis paantrina, jog jį pakerėjo pasaulio verslo grandų tokių, kaip kompanijos „General Electric“ prezidentas Jeffrey Immeltas, kompanijos „Hewlett Packard“ ilgametė vadovė Carly Fiorina ar “Flow Companies Inc“ vadovo Dono Flow paprastumas. „Iš karto juos palyginau su Lietuvos stambiųjų kompanijų (nors jų mastas JAV tebūtų nykštukinis) vadovais, – prisimena I.Pinkoraitis. – Deja, pas mus verslo žmonės labai dažnai būna gerokai atitrūkę nuo kitų žmonių ir visiškai nesivadovauja krikščioniškais principais, kuriais remiasi stambiųjų JAV korporacijų vadovai“.

O štai kuršėniškis VšĮ „Eterna vita“ vadovas Romas Tuominis, vykęs į konferenciją su savo vidurinėliu sūnumi Emiliu, neslėpė, kad jo septyniolikmečiam sūnui, būtent, tai, kad pasaulio grandai vadovaujasi versle krikščioniškais principais, padarė patį didžiausią įspūdį. „Sūnus sako, jog jį sužavėjo tai, kad nei „General Eletric“ vadovas J.Immeltas, nei prodiuseris ir režisierius Tyleris Perry’s nebijo būti atviri, neslepia savo dvasingumo, – kalbėjo R.Tuominis ir tęsė: Maža to, jie apie tikėjimą kalbėjo taip subtiliai, kad tai visiškai netrikdė ir netikinčios auditorijos“.

R.Tuominis sako, jog asmeniškai jam, kaip vadovui, buvo įdomu pamatyti, jog amerikiečiai lyderiai nebijo viešai pasidalyti ne tik savo sėkme, o ir išmoktomis asmeninio nuosmukio pamokomis.

Tuo tarpu pastorius Mindaugas Dikšaitis priduria, kad jį tiesiog pribloškė Willow Creek bažnyčios paauglių tarnavimas su neįgaliais vaikais ir jų gyvas pasirodymas Pasaulinės lyderystės  konferencijos scenoje. „Tai paliečia iki širdies gelmių, priverčia susimąstyti, keistis ir uždega norą padaryti kažką panašaus“, – uždegančiai kalbėjo M.Dikšaitis.

O štai kaunietė bendrovės „Ar Plus“ vadybininkė Inga Dobilienė sako, nors ją renginys Čikagoje sužavėjo, dar labiau ji laukianti šios konferencijos, vyksiančios Lietuvoje DVD formatu. „Žinoma, stebint konferenciją JAV įspūdis yra stulbinamas, kita vertus, kadangi aš konferenciją klausiausi su vertimu, tai tiesiog retkarčiais buvo vertimo trikdžių: tai per greitai verčia, tai per lėtai. O štai, kai šią konferenciją stebi Lietuvoje, nors tai jau yra išversta ir įgarsinta medžiaga, įspūdis kitoks: gali labiau įsigilinti, įsiklausyti ir pasimokyti. Ypač gerai tai, kad po kiekvieno pranešėjo pasisakymo iš karto gali prie staliuko tai aptarti su savo komanda: savo bendrovės darbuotojas – tiek kitais skyrių vadovais, tiek pavaldiniais“, – pasakojo kaunietė vadybininkė I.Dobiliene. Jos nuomone, toks formatas duoda kur kas daugiau naudos nei bet kokie kiti verslo kompanijų lankomi darbuotojų motyvavimo kursai ar seminarai.

Daugiau skaitykite: ELTA

 

Related posts

Paslaptis, padėsianti suvaldyti nerimą ir baimę
Last updated on: Published by: PLK | GLN partneris 0
Septyni dalykai, kuriuos pravartu žinoti vadovaujant nuotolinei darbo jėgai
Last updated on: Published by: PLK | GLN partneris 0
10 dalykų, padėsiančių tinkamai pasiruošti #PLK19
Last updated on: Published by: PLK | GLN partneris 0
Kodėl kūrybiški žmonės retai laikomi vadovais?
Last updated on: Published by: PLK | GLN partneris 0
Kaip gyventi tikslingą gyvenimą?
Last updated on: Published by: PLK | GLN partneris 0

Leave a Reply

Your email address will not be published.