Vedėjai

Vedėjai

Saulius Karosas

Saulius Karosas – „Miesto bažnyčios“ pastorius. Šioje Klaipėdoje esančioje bažnyčioje pastoracinį darbą atlieka daugiau nei dvidešimt metų. Prieš trejetą metų „Miesto bažnyčia“ pradėjo veiklą ir Vilniuje.
Pasaulinės lyderystės konferencijos iniciatorius ir atstovas Lietuvai. Jis turėjo didelę svajonę, viziją – ir kartą pamatęs PLK galią perkeisti, mokyti lyderius, užsidegė šią konferenciją atvežti į Lietuvą.

Saulius Karosas – tai žmogus, kuris turi viziją matyti augančias bažnyčias, kylančius lyderius, stiprėjančias šeimas, atsakomybę prisiimančius vyrus,  gražesnę Klaipėdą ir visą Lietuvą. Jo vadovaujama „Miesto bažnyčia“ yra tokių didelių projektų, kaip „Pasaulinė lyderystės konferencija“, „Miesto Maldos pusryčiai“, seminarų poroms „Per juokus į geresnę santuoką”, sutuoktinių pasimatymų projekto „Dovana būti kartu“ ir kitų sumanymų iniciatorė Lietuvoje.

 

 

 

 

 

 

Aurelija Razmarataitė-Žakaitienė

 

Aurelija Žakaitienė – ilgametė TV žinių vedėja. Tokių gražių ir prasmingų projektų kaip UNICEF šou „Už kiekvieną vaiką“, „Lietuvos garbė“ ir „Nacionalinis gailestingumo kongresas“ vedėja.

Aurelija –  didelė Lietuvos patriotė ir mylėtoja, kurį laiką vedė viktoriną „Lietuvos patriotai“.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kęstutis Kėvalas

Nuo pat pirmų „Pasaulinės lyderystės konferencijos” Lietuvoje metų vienas didžiausių jos drąsintojų buvo Telšių vyskupas ordinaras Kęstutis Kėvalas.  Kuomet Konferencija Lietuvoje žengė pirmus žingsnius vyskupas vadovavo „Marijos radijui”.  Vėliau – tapęs Kauno vyskupu augziliaru – Kęstutis Kėvalas ir toliau dvasiškai rėmė ir palaikė šią Konferenciją.  Vyskupas Kęstutis Kėvalas yra žmogus – eruditas, tikras lyderis, kuris it magnetas traukia žmones.  Jo vertybė – sugebėjimas kiekvienu pamokslu, kalba ar bendravimu įkvėpti, uždegti žmones dideliems dalykams ir veiksmams. Kęstutį Kėvalą galima vadinti futuristu dėl jo nuovokos ir įžvalgumo, numatant ateities kryptis, analizuojant ekonomikos ir dvasinio gyvenimo sąsajas.  Vyskupas Kėvalas yra apgynęs teologijos daktaro laipsnį. O jo disertacijos tema buvo: „Laisvosios ekonomikos šaltiniai ir tikslai pagal encikliką Centesimus Annus“.