Romanas ir Julija Gaiduk

Romanas ir Julija Gaiduk

Romanas ir Julija Gaiduk – šiuolaikinė uostamiesčio lyderių šeima, sugebanti suderinti dorą lyderystę, šeimos gyvenimą, aktyvią profesinę bei visuomeninę veiklą. Šioje šeimoje auga šeši vaikai, tik vienas iš jų – biologinis. Ketvertas vaikų kasdien dar džiugina veiklius tėvelius, o likusieji kuria savarankišką gyvenimą. Sutuoktiniai dažnai viešai dalinasi savo šeimos istorija su viltimi, kad tai padės ne tik vaikams surasti namus, bet ir tiems, kurie galėtų, o širdyje ir norėtų globoti ar įsivaikinti. Šiais metais Romano ir Julijos šeima pagerbta auksine sege Vėtrungė. Apdovanojimas porai įteiktas už kilnų norą padėti vaikams užaugti, už įkvepiantį pavyzdį ir stereotipų apie globą ir įvaikinimą laužymą. 2008 metais Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Vilija Blinkevičiūtė Gerumo žvaigždę atidavė į Romano ir Julijos Gaidukų rankas, priglaudusias du be tėvų globos likusius vaikus. Romano ir Julijos sąžininga, pagarbi lyderystė, pagrįsta tikėjimu Dievu, nepraranda vertybių ir profesinėje veikloje.

Romanas Gaiduk – verslo konsultacijų kompanijos Grand Partners bendrasavininkis ir verslo konsultantas, sertifikuotas koučingo, koučerių supervizorių, Adizes ir pokyčių valdymo specialistas, kurio svarbiausios vertybės – šeima, tikėjimas Dievu, sąžiningumas. Jo strateginis mąstymas ir ilgametė darbo su skirtingų įmonių vadovais patirtis padeda rasti tikrąsias problemų priežastis ir jas pašalinti neprarandant svarbiausių verslo partnerių.

Julija Gaiduk – psichologinio konsultavimo mokslų daktarė, LCC tarptautinio universiteto dėstytoja. Julija savo profesionaliomis žiniomis mielai dalinasi ne tik su universiteto studentais ar mokslo kolegomis, bet ir veda įvairius mokymus ir seminarus tėvams bei šeimoms. Julijos straipsniai, spausdinami tarptautiniuose moksliniuose žurnaluose, padeda žmonėms visame pasaulyje atkreipti dėmesį į psichologines įvaikinimo problemas. 2015 m. Julija Gaiduk pelnė geriausio dėstytojo titulą. Jos vertybės – sąžiningumas, pagarba, tolerancija, o gyvenimo credo – kai privalai, tai ir gali.