Rimas Šapauskas

Rimas Šapauskas

Žurnalistas, radijo ir televizijos laidų bei renginių vedėjas

Rimas Šapauskas – žurnalistas, radijo ir televizijos laidų bei renginių vedėjas, prieštaringus personažus kuriantis aktorius, pramogų verslo atstovas, didžėjus, senų fotografijų „ Iš balos tas gražumas“ autorius, senų muzikos įrašų kolekcininkas, dviejų vaikų tėvas, šeimos žmogus, tikinčiųjų bendruomenės narys. Į bažnyčią aktorius eina ne tik melstis, jis taip pat daro įspūdingas nuotraukas, kurias vėliau publikuoja savo socialiniame tinkle „Instagram“.
Įvairios veiklos sritys, pomėgiai, poilsio sekmadieniai su šeima ir draugais, kuriami humoristiniai personažai puikiai dera tarpusavyje ir vienas kitą papildo.
Rimo Šapausko gyvenimo filosofija ir humoras paremtas krikščioniška morale ir vertybėmis, tikėjimu Dievu, kuris nuolat yra šalia, kad gyventi reikia čia ir dabar, nes „krikščionybė ir sekimas Kristumi daug ką nušviečia visiškai kita šviesa“. Jis kartu su žmona stengiasi vaikus išmokyti žemiškų vertybių, kad užaugtų padorūs, mylėtų žmones ir Dievą, savo Tėvynę, savo kraštą. Būtų atsakingi, pareigingi, garbingi, nes viskas, anot „Dviračio žinių“ vedėjo, ateina per auklėjimą ir mūsų pačių pavyzdį.