Žiniasklaidoje

Bernardinai.lt: Lyderystės iššūkis: nesavanaudiška tarnystė 
Viešoje erdvėje vis daugiau girdime apie efektyvesnės lyderystės poreikį. Dažnai pasigendama kitokios lyderystės – nesavanaudiškos, atsakingos, orientuotos į problemų sprendimą ieškant sutarimo, ne vien vadovaujant iš viršaus. Lyderystės koncepcija šiais laikais keičiasi, anksčiau buvo manoma, jog lyderį apibrėžia jo užimamas postas, pareigos ir galia. Šiuolaikinės lyderystės tyrėjai daugeliu atvejų remiasi nuostata, kad lyderis veikia naudodamas ne galią, o įtaką. Kitaip tariant, asmuo, turintis vidinių nuostatų, vertybių ir gebėjimų rinkinį, kurio dėka įkvepiami bei sutelkiami kiti, ir tokiu būdu kuriama terpė svarbiems pokyčiams. Pasaulinės lyderystės konferencija (PLK), vykusi Vilniuje, lapkričio 22–23 d., šiemet dešimtus metus iš eilės dalyvius kvietė gilintis, kuo svarbi nesavanaudiška lyderystė, kokios vidinės nuostatos padeda ir trukdo geram lyderiui. Mintimis apie lyderystę iš skirtingų perspektyvų dalinosi verslininkai, mokslininkai, pastorius, daugiavaikė šeima, įkaitų derybininkas, meras, žurnalistai.

15 min: Bear Gryllsas: „Nesėkmės, baimė, vidinė energija ir tikėjimas man padėjo įkopti į Everestą“
Pamatęs reklaminius skelbimus apie vyksiančią „Pasaulinę lyderystės konferenciją“ buvau visiškai abejingas, kaip ir kitiems panašaus turinio renginiams. Maniau, kad reklamoje graži kalnų nuotrauka panaudota kaip metafora, ir apie keliones ten bus kalbama tik dvasine prasme. Tai manęs nedomino, tačiau… suintrigavo Bearo Gryllso nuotrauka: „O, geras, nejaugi ir šis garsus keliautojas ir išgyvenimo laukinėje gamtoje propaguotojas atvyksta į Lietuvą?“ Nutariau išbandyti laimę ir apsilankyti jau dešimtą kartą Lietuvoje vykstančioje „Pasaulinės lyderystės konferencijoje“.

Delfi.lt: Kelios dienos be telefono veikliai moteriai leido į viską pažvelgti kitu kampu
Pasaulinės lyderystės konferencijos Lietuvoje vadovės ir prodiuserės Inetos Baužytės nebūtų galima apkaltinti neveiklumu: dirbdama Klaipėdos dramos teatre kultūrinės veiklos ir žiūrovų aptarnavimo padalinio vadove, tuo pačiu metu kelis metus buvo Pasaulinės lyderystės konferencijos prodiusere. Visgi, įvykus pasikeitimams konferencijos komandoje, teko prisiimti dar daugiau atsakomybės – vadovauti šio renginio organizavimui.

Lrytas.lt: Iš lyderystės guru J.Dorsey lūpų – puokštė vertingų patarimų lietuviams
Nežinote, kaip rasti bendrą kalbą su vyresniu darbdaviu? Arba galbūt nesuprantate, kodėl taip sunku bendrauti su žmogumi, kuris už jus gerokai jaunesnis? Kartų kinetikos centro prezidentas, mokslininkas ir įvertintas geriausiu „Gen Z & Millennial“ pranešėju Jasonas Dorsey turi atsakymą.

Bernardinai.lt: Pasaulinė lyderystės konferencija keičia pasaulį, įsitraukia vis daugiau lietuvių 
Pasaulinė lyderystės konferencija prieš kone tris dešimtmečius atsirado Čikagoje, JAV. Jau po kelerių metų ji ėmė plisti ne tik į kitus JAV miestus, bet ir už šalies ribų. Šiandien krikščioniškas vertybes puoselėjanti konferencija vyksta 135-iose pasaulio valstybėse. Šiemet jau dešimtą kartą ji vyks ir Lietuvoje. Iš krikščionių bendruomenėms skirto renginio Pasaulinė lyderystės konferencija išaugo į tūkstančius dalyvių kasmet sutraukiantį susitikimą, kuriame lyderystės žvaigždžių paklausyti prie vieno stalo sėda jauni ir senjorai, verslininkai ir vienuolės.

Bernardinai.lt: Pasaulinės lyderystės konferencijos savanoris: renginys įkvepia dorai lyderystei 
Šiemet lapkričio 22–23 d. „Siemens“ arenoje vyks Pasaulinės lyderystės konferencija (PLK), organizuojama jau dešimtą kartą. XFM radijo laidoje „Lyderystės klubas“ (vedėja – Maria Gloria Lukša) kalbėjo PLK savanoris EIMANTAS BUDRYS, veiklus jaunuolis, ką tik baigęs mokyklą ir nutaręs metus ne studijuoti, o ieškoti savęs.

Bernardinai.lt: Trys lyderio įpročiai, padedantys pasiruošti sėkmingai dienai
Ryte nebetikrinu elektroninio pašto. Nebetikrinu ir socialinių tinklų ar žinių portalų. Visa tai gali palaukti, kol atvyksiu į darbą. Užuot tai daręs, leidžiu savo protui dalyvauti pokalbyje su žmona, laiką leidžiu rytinėje maldoje bei asmeniniuose apmąstymuose. Koks to rezultatas? Kai atvykstu į darbą, mano protas būna pailsėjęs ir pasiruošęs dirbti.

VE.lt: Snieguolė Kerpienė: „Versle labai svarbi sąlyga, kad tiesiog būtų „faina”
Vakarėjantį trečiadienio vakarą ant jūros kranto smalsuoliai bei kiti uostamiesčio svečiai ir vėl rinkosi ketvirtajam „PLK+“ prasmingų pokalbių ciklui. Į jį atvyko gerbiama klaipėdietė Snieguolė Kerpienė. Kalbinama Pasaulinės Lyderystės Konferencijos atstovo Lietuvai Sauliaus Karoso, pokalbio viešnia dalinosi istorijomis apie privatizavimo talonus, pirmąjį bankrotą Klaipėdoje ir daugiau nei tris dešimtmečius besitęsiančią verslininkės ir rinkodaros specialistės patirtį.

Verslas.lrytas.lt: Linas Kukuraitis: “Dievas ėmė ir pajuokavo, sako: “Imk ir būk ministru”
Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis šiandien Vilniuje prasidėjusios Pasaulinės lyderystės konferencijoje kalbėjo apie vadovavimą ir tai, kokias savybes turėtų turėti tikras lyderis bei pateikė keletą pavyzdžių iš savo gyvenimo.

Ramios lankos.lt: Naudingos mintys apie lyderystę sau ir kitiems 
Lapkričio 17 – 18 d. su bažnyčios pastoracine komanda dalyvavome Lyderystės konferencijoje Klaipėdoje. Nuo 2010 metų, jau aštuntą kartą, šis aukštos kultūros renginys vyksta Lietuvoje. Kasmet tai puiki galimybė padaryti tam tikrą reviziją savo vadovavimo nuostatoms, stiliui ir vizijai, bei atnaujinti nesavanaudišką lyderystę. Vykstant su komanda, atsiranda proga diskutuoti po kiekvieno pasisakymo, aptarti komandinį vadovavimą.

Bernardinai.lt: Lyderystės konferencijoje – nuo “Google” taisyklių iki pagalbos pasmerktiesiems 
Šį penktadienį Klaipėdoje startuoja jau aštuntoji Pasaulinės lyderystės konferencija (PLK) Lietuvoje, kuri po savaitės, lapkričio 24-25 dienomis, vyks Vilniuje. Nors bilietai į konferenciją Klaipėdoje jau senokai išparduoti, norintys mokytis nesavanaudiškos lyderystės iš pasaulinio lygio kalbėtojų dar turi galimybę atvykti į sostinės Compensa koncertų salę.

15min.lt: Vyskupas K.Kėvalas kalbėjo lyderiams, kaip trūksta tos amerikietiškos nuotaikos Lietuvoje
„Kai pradedu galvoti apie šią konferenciją, ji man asocijuojasi su degaline, kur pilamas raketinis kuras į žmonių širdis“, – taip vaizdingai Klaipėdoje Pasaulinės lyderystės konferencijos dalyvius sveikino Telšių vyskupas ordinaras Kęstutis Kėvalas.

Lrt.lt: Laida apie lyderystę
“Labas rytas, Lietuva” laidos ištrauka, kurioje Pasaulinės lyderystės konferencijos Lietuvoje iniciatorius – pastorius Saulius Karosas, pristato šių metų konferenciją ir tai, kas yra lyderystė.

Marijosradijas.lt: Laida apie lyderystę
Laida apie lyderystę. Laidoje kalbinamas  Klaipėdoje veikiančios miesto bažnyčios pastorius, lyderystės konferencijos organizatorius Saulius Karosas. Laidą veda Egidijus Stankevičius.

Bernardinai.lt: Pasaulio lyderių asmeniniai liudijimai ir įžvalgos – keičiantys gyvenimą 
Jūsų verslui sunkus laikas? Jaučiatės lyg atsidūrę akligatvyje? Kodėl sėkmė renkasi konkurentus? Kaip rasti drąsos ir jėgų vėl pradėti iš naujo? Kokiais būdais įkvėpti motyvacijos apsnūdusiam kolektyvui? Kokius netradicinius darbuotojų atrankos metodus pasitelkia viena žinomiausių pasauly kompanijų „Google“? O ar girdėjote kompanijos „Facebook“ rinkodaros ir pardavimo direktorės Šerilės Sandberg pasidalijimą, kaip atsitiesti po sunkių asmeninių smūgių?

Delfi.lt: Kada vadovas – tikras lyderis: neapsigaukite vertindami

Kokia lyderio sveikata, tokia bus ir jo komandos sveikata, tačiau kaip praktiškai pasiekti, kad ji būtų bent jau pakenčiama? Kaip atpažinti tobulą komandos narį ir kas išduoda apsimetėlį tobulu? Šiomis ir daugybe kitų temų Vilniuje kalbės pasaulinio garso įmonių vadovai, bestselerių autoriai, dvasinių bendruomenių lyderiai.

Berdardinai.lt: „Lyderis turi galią įvesti žmones ir į palaimą ir į prakeikimą”
Lyderiai, tai apie jus! Ar žinote, kad mes norime gyventi tokioje šalyje, dirbti tokioje įmonėje ar įstaigoje, kurios vadovams mes iš tiesų rūpime, kurie mus vertina ir kurie mus veda iš čia į ten, tai yra į trokštamą ateitį. Mes norime aistringų vadovų, iš kurių patys galėtume semtis aistros, nes aistra – tarsi proteinas, palaikantis darbuotojų motyvaciją. Ar žinote, kad jeigu mes būsime užsidegę ir motyvuoti, būsime 40 procentų produktyvesni? Ir tik jūs patys privalote rūpintis, kad jūsų aistros indas būtų sklidinas.

Berdardinai.lt: Įdiegė tris principus ir nuostolingą įmonę pavertė klestinčia
„Visa, ką žinau, sudėta į tris lenteles. Tai visos mano žinios apie komandinį darbą“, – pranešime Pasaulinėje lyderystės konferencijoje, kuri iš Klaipėdos penktadienį atkeliaus į Vilnių, teigė vienu įtakingiausių pasaulio žmonių tituluotas Alanas Mulally.

15min.lt: Vidmantas Valiušaitis: Lyderystės krizė
Alanas Mulally, pripažįstamas kaip veik nepranokstamas lyderystės pavyzdys, daugelį metų formavosi „Boeing“ kompanijoje. Ši bendrovė užima 65 proc. pasaulio civilinės aviacijos rinkos ir pasižymi itin aukštu komandinio darbo efektyvumu.

Bernardinai.lt: Pasaulinė lyderystės konferencija vėl kviečia susitikti Klaipėdoje ir Vilniuje
Norite tobulėti? Pasisemti įkvėpimo? Ar atsigręžti į sėkmę ir pilnatvę lemiančias vertybes? Tuomet suskubkite kalendoriuje raudonai pasižymėti lapkričio 11–12 d., kuriomis Klaipėdoje, tarptautiniame LCC universitete, arba lapkričio 18–19 d. Vilniuje, Compensa koncertų salėje, vyks Pasaulinė lyderystės konferencija. „Tapkite lyderiais ten, kur esate. Juk kai lyderis tobulėja, laimi visi“ – teigia organizatoriai.

Bernardinai.lt: Pasaulinė lyderystės konferencija: kai lyderis tobulėja, laimi visi
Norite tobulėti? Pasisemti įkvėpimo? Ar atsigręžti į sėkmę ir pilnatvę lemiančias vertybes? Tuomet suskubkite kalendoriuje raudonai pasižymėti lapkričio 11-12 d., kuriomis Klaipėdoje, tarptautiniame LCC universitete, arba lapkričio 18-19 d.  Vilniuje, Compensa koncertų salėje, vyks Pasaulinė lyderystės konferencija. Tapkite lyderiais ten, kur esate. Juk kai lyderis tobulėja, laimi visi. Per dvi konferencijos dienas jūsų lauks aukščiausio lygio vadovų įžvalgos, sumanymai, praktiniai patarimai, o svarbiausia – būsite įkvėpti godžiai trokšti žinių ir tobulėjimo.

Lrytas.lt/verslas: Jis stojo į kovą su alkoholiu ir rūkalų gamintojais
Šeštadienį Klaipėdoje baigėsi Pasaulinė lyderystės konferencija, kurioje pirmą kartą pasisakė ir lietuvis. Miesto bažnyčios vadovas Saulius Karosas kelių šimtų lyderių akivaizdoje kalbino visuomenės sveikatos gynėją ir puoselėtoją Aurelijų Verygą.

Bernardinai.lt: Apie lyderystę galinčią pakeisti pasaulį
„Kaip pasikeis kitų žmonių gyvenimai dėl to, kad jūs gyvenate šioje žemėje?” Jei jums nebaisu išgirsti šį klausimą (šiaip ar taip, jį jau perskaitėte), o gal kaip tik darosi baisu (jei esate, tarkim, alkoholio pramonės magnatas), tuomet tikrai verta sudalyvauti Pasaulinės lyderystės konferencijoje Vilniuje ateinantį penktadienį ir šeštadienį.

LRT – dešimt balų: kokia mokytojo misija?
Dauguma Lietuvos mokytojų vis dar žvelgia į moksleivius kaip į indus, kuriuos reikia pripildyti žinių, o ne kaip į fakelus, kuriuos reikia uždegti. Kaip paskatinti mokytojus, kad jie norėtų būti tikri lyderiai ir drąsintų vaikus, pagirtų už jų padarytą net nedidelę asmeninę pažangą, o ne lygintų vienus su kitais ir taip menkintų, pastebėtų vien vaikų klaidas?

Bernardinai.lt – Bažnyčia ir verslo pasaulis: ar tikrai nieko bendro?
Ar kunigas turi ko pasimokyti iš įmonės vadovo? Dažnai norėtųsi į šį klausimą atsakyti, kad gal veikiau įmonės vadovas turėtų ko pasimokyti iš kunigo ar kito Bažnyčios tarnautojo: nuolankumo, atjautos, gebėjimo įsijausti į kito žmogaus problemas.

LRT – Šventadienio mintys: 2014 m. Pasaulinė lyderystės konferencija
Mes esame pasišventę vienai idėjai, kuri įkvėpė, padrąsino ir parengė krikščionis vadovus kurti klestinčias vietines bažnyčias, degančias troškimu matyti, kaip jų bendruomenės yra išganomos per Kristų. Tai Willow asociacijos gyvavimo tikslas.

Žinių radijas: Kodėl penktadalis skirtingų kompanijų darbuotojų ne tik nejaučia malonumo dirbdami, o dargi save prilygina katorgininkams?
Tik 54 proc. visų krikščioniškų organizacijų Jungtinėse Amerikos Valstijose darbuotojų yra įsitraukę į savo atliekamą darbą visomis išgalėmis ir siela. Ir net 19 proc. visų apklaustų darbuotojų darbas nėra malonumas. Tiksliau – darbas jiems yra katorga. Apie tai praėjusį šeštadienį Vilniuje didelio ekrano formatu vykusios Pasaulinės lyderystės konferencijos atidaryme kalbėjo jos pradininkas amerikietis pastorius Billas Hybelsas.

Bernardinai.lt: Pasaulinė lyderystės konferencija: geroji naujiena moterims?
Beveik visi Pasaulinės lyderystės konferencijos pranešėjai pabrėžė, kad brandus vadovas – vyras ar moteris – yra tas, kuris ugdo šalia savęs esančius talentus, vyrus ir moteris, ir leidžia jiems atsiskleisti. Džefris Imletas, General Electric (GE) vadovas, teigia, jog jei įmonėje nėra žmonių įvairovės, tai esamiems ir būsimiems vadovams siunčia aiškią žinią: šioje organizacijoje neiškyla geriausi žmonės. Iškyla tik tam tikros rasės, tautybės ar lyties darbuotojai.

Respublika: Klaipėdos Rotary klubas ,,Concordia 1826″ ir Pasaulinė lyderystės konferencija
Lietuvoje ir pasaulyje šiuo metu pastebima neabejotina autoritetų ir lyderių krizė. Tokių lyderių, kurie yra pasišventę tautos interesams, kompetentingi bei atsparūs korupcijos pagundoms. Trūksta istorinių asmenybių, tokių kaip Mahatma Gandis, Martinas Liuteris Kingas, į kurias galėtume lygiuotis. Lyderių atsiradimas turėtų neabejotiną įtaką Lietuvos politiniam, ekonominiam ir moraliniam gyvenimui ir visos tautos gerovei.

Vakarų ekspresas: Konferencijoje – apie vadovų klaidas, baimes ir vizijas
Šeštadienį Klaipėdoje baigėsi Pasaulinės lyderystės konferencija, sutraukusi per 400 dalyvių: verslo, politikos, visuomeninių organizacijų, bažnyčių lyderių. Ateinantį savaitgalį, lapkričio 21-22 d., Pasaulinės lyderystės konferencija vyks Vilniuje, o lapkričio 28-29 d. lyderius kviečia į Šiaulius. Šios konferencijos, kuri kasmet vyksta daugiau 107 pasaulio valstybėse, misija – padėti viso pasaulio lyderiams tobulinti savo vadovavimo gebėjimus, kurti geresnę atmosferą savo organizacijoje, ir galiausiai – prisidėti prie doros lyderystės propagavimo.

Žinių radijas: Ačiū, kad atėjote laidoje Miesto bažnyčios pastorius Saulius Karosas
2014 11 17 radijo laidoje „Ačiū, kad atėjote” su Andriumi Užkuraičiu svečiuojasi Miesto bažnyčios pastorius Saulius Karosas iš Klaipėdos. Jis pasakoja apie Klaipėdoje praėjusį savaitgalį jau įvykusią Pasaulinę lyderystės konferenciją ir ragina žmones dalyvauti dar vyksiančioje toje pačioje konferencijoje Vilniuje ir Šiauliuose.

Lrytas.lt: Lietuvių parama Ukrainai- pinigai konferencijai apie lyderystę
Šeštadienį Klaipėdoje baigėsi dvi dienas trukusi Pasaulinė lyderystės konferencija. Keli šimtai uostamiesčio verslininkų, dvasininkų, nevyriausybinių organizacijų lyderių klausėsi Amerikoje įrašytų paskaitų apie lyderystę, gerą vadovavimo stilių ir vadovų dvasingumą. Penktą kartą vykstančioje konferencijoje jos rengėjai džiaugėsi, kad per ketverius metus konferencijų dalyviai suaukojo kone 40 tūkst. litų. Pinigai bus skirti Ukrainai bei Pasaulinės lyderystės konferencijoms rengti.

15min.lt Jackas Welchas: ,,Paaukštink vertus paaukštinimo ir pats turėsi naudos
Ką daryti su darbuotojais, kurie kaip rakštys įmonėje – nieko neveikia ir dar smukdo kitų darbinę nuotaiką? 41-erius metus „General Electric“ išdirbęs ir jos vadovu tapęs Jackas Welchas pataria kuo greičiau tokius darbuotojus šalinti. Ši ir kitos J.Welcho mintys apie sėkmingą vadovavimą, iš pradžių nuskambėjo JAV, o paskui ir Lietuvoje, Pasaulinėje lyderystės konferencijoje. Audrą sukėlęs požiūris vienų labai liaupsinamas, kitų – stipriai kritikuojamas.

Naujienų agentūra ELTA: Verslininkai dalyvavę konferencijoje JAV, ragina visus lyderius būtinai dalyvauti
Tik dvi savaitės liko iki Pasaulinės lyderystės konferencijos turo Lietuvoje. Jau lapkričio 14 – 15 d. Klaipėdoje, dar po savaitės – lapkričio 21 – 22 d. Vilniuje bei lapkričio 27 – 28 d. Šiauliuose išvysime pačių brangiausiai apmokamų lyderystės mokytojų bei verslo pasaulio grandų ir dvasininkų pranešimus.Ši konferencija Lietuvoje vyksta jau penktus metus, bet jos šaknys JAV, netoli Čikagos. Stebėti šio jau pasauliniu tapusio forumo kasmet į Čikagą suvažiuoja apie 12 tūkst. paties įvairiausio rango vadovų ir lyderių: nuo mokyklų mokytojų, direktorių, bažnyčių, nevyriausybinių organizacijų vadovų iki pasaulio verslo grandų.

Bernardinai.lt: Kas bendro tarp Bažnyčios klebono ir verslo įmonės vadovo?
Ar verslininkai nesibaimina dalyvauti verslo konferencijose, kuriose kalbama ne tik apie sausas technikas, kaip padidinti apyvartas ir pagerinti pelno maržas, bet, kuriose akcentuojama, kad verslas gali būti etiškas, moralus ir suderinamas su tikėjimu, dvasingumu? – tokiu netikėtu klausimu vakar naujienų agentūroje BNS vykusioje spaudos konferencijoje žurnalistų buvo sutikti Pasaulinės lyderystės konferencijos organizatoriai Lietuvoje.

Žinių radijas: Žiniasklaidos pranešimas apie artėjančią Pasaulinę lyderystės konferenciją
Mažiau nei mėnuo liko iki Pasaulinės lyderystės konferencijos, kurioje pasaulio supervalstybių vadovai, verslo grandai, mokesčių inspektoriai, švietimo lyderiai, nevyriausybinių organizacijų vadovai dalysis žinia, kas yra tikroji lyderystė ir, kaip jos siekti.

Delfi.lt: Lapkritį Lietuvą sudrebins Pasaulinė lyderystės konferencija
Pasaulinė lyderystės konferencija – tai renginys, kuris Lietuvoje suburia dvasininkus, verslininkus, visuomenininkus bei valstybės tarnautojus. Bendrovės „Sabelija“ vadovo Tado Šatkausko žodžiais, ši konferencija nėra panaši į jokias kitas verslininkams siūlomas konferencijas, kuriose apsiribojama vien sausomis rinkodaros technikomis.