6 lyderystės temos Pasaulinėje lyderystės konferencijoje 2018

Last updated on: Published by: PLK | GLN partneris 0

Iki Pasaulinės lyderystės konferencijos 2018 liko vos du su trupučiu mėnesio. Renginio organizatoriai kiekvienais metais kruopščiai atrenka pasaulinio lygio pranešėjus, kurių pateikiami pavyzdžiai ir mokymai padeda bei įkvepia beveik pusę milijono dalyvių visame pasaulyje eiti doros lyderystės auginimo keliu.

Šių metų konferencijoje bus plėtojamos šešios lyderystės temos:

1. Maksimalus jūsų laiko ir potencialo panaudojimas

 • „Morgan Stanley“ investicinio banko ir finansinių paslaugų įmonės direktorė, vyresnioji konsultantė Carla Harris mokys, kaip atskleisti savo pilną potencialą ir tapti tokiu lyderiu, kokiu esate sukurtas tapti.
 • Lietuvos Respublikos susisiekimo ministras Rokas Masiulis papasakos apie drąsos svarbą lyderio gyvenime ir pasidalins savo įkvepiančia patirtimi siekiant ambicingų tikslų valstybės ir visuomenės labui.

2. Pozityvios kultūros kūrimas

Puikūs lyderiai žino tikslingai kuriamos organizacijos kultūros vertę.

 • Restoranų tinklo savininkas, „Time“ žurnalo įvardytas vienu iš 100 įtakingiausių žmonių Dannis Meyeris dalysis savo unikaliu suvokimu apie tai, kaip kurti į klientą orientuotą kultūrą.
 • Medicininės paskirties prekių gamintojos UAB „Intersurgical“ vadovas Sigitas Žvirblis dalinsis savo asmenine patirtimi kuriant tarnaujančios lyderystės kultūrą organizacijoje ir filantropijos tradicijų stiprinimą mūsų šalyje.

3. Ateities galimybių numatymas 

Strateginį matymą turintys lyderiai visuomet žvelgia į priekį ir sąmoningai įsivardina kultūrines tendencijas bei jų teikiamas galimybes organizacijai.

 • „Life.Church“ pastorius Craigas Groeschelis mokys, ką reiškia būti tokiu lyderiu, kuris rengiasi ateičiai, o ne tik reaguoja į ją.
 • Didžiausios Afrikoje telekomunikacijų kompanijos „Econet” įkūrėjas, filantropas Strive‘as Masiyiwa, papasakos apie tai, ką reiškia būti lyderiu, atkakliai kovojančiu už mūsų pasaulio ateitį.
 • Autorius, futuristas, „Mosaic“ bažnyčios pastorius Erwinas McManusas padės mums suprasti, ką reiškia gyventi drąsiai ir prasmingai bei kaip tikslingai ir konkrečiai ateitį kuria didūs lyderiai.

4.Tvarių organizacijų kūrimas

Jei norime daryti pozityvią ir ilgai trunkančią įtaką pasauliui, turime išmokti kurti tokias organizacijas, kurios atlaikytų laiko egzaminą.

 • Bestselerių autorius, žymus visuomenės veikėjas Rasmusas Ankersenas paaiškins, kokiomis nuostatomis siekdami tvarios sėkmės organizacijose vadovaujasi sėkmingi prekių ženklai.
 • „New York Times“ bestselerių autorius Simonas Sinekas gvildens vieną apgaulingai paprastą klausimą: Kaip pirmauti žaidime be pabaigos?

5.Vadovavimas pasitelkiant socialinį sąmoningumą

 • „Cultural Intelligence Center“ prezidentas, bestselerių autorius Deividas Livermore’as pasidalys savo mokslinio tyrimo duomenimis apie kultūrinio intelekto svarbą dirbant įvairialypėse komandose.

6.Gyvenimo tikslo suvokimas 

Tikintys lyderiai turi neįtikėtiną galimybę paveikti pasaulį per tai, kaip jie įgyvendina savo tikėjimą darbe. Konferencijoje išgirsite keletą unikalių žmonių liudijimų, kurie vadovaujasi „Didžiąja vizija“: pasakojimą apie pabėgėlį, kuris tapo gydytoju ir teisėją, besigrumiantį už vilties ieškančių žmonių ateitį.

 • Pedagogė, VšĮ „Vaiko raida“ vadovė Kristina Mockevičienė ir dėstytoja, „Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacijos“ atstovė Klaipėdos regionui Susana Karosas pasidalins savo istorijomis, kurios šias moteris įkvėpė keisti karjeros kryptis ir imtis veiklų, skatinančių neįgaliųjų integraciją visuomenėje ir sąmoningumo, suvokimo apie negalias stiprinimo.

Nepraleiskite Pasaulinės lyderystės konferencijos 2018!

Prisijunkite prie 445 000 dalyvių jau pritraukusio doros lyderystės judėjimo ir kartu su dalyviais kitose 135 šalyse auginkite savo lyderystės gebėjimus ir įtaką. Šiais metais konferencija Klaipėdoje vyks lapkričio 30 – gruodžio 1 d., o Vilniuje – gruodžio 7 – 8 d. Registruokitės jau dabar, nes nuo spalio 15 d. bilietai brangs.

Daugiau informacijos – lyderiams.lt

Pagal straipsnį „6 Leadership Themes to Expect at The Global Leadership Summit 2018“ parengė Rūta Rušinskienė ir Aurimas Radkevičius

Related posts

Kaip asmeninis dėmesys gali pakeisti organizaciją
Last updated on: Published by: PLK | GLN partneris 0
Trys lyderio įpročiai, padedantys pasiruošti sėkmingai dienai
Last updated on: Published by: PLK | GLN partneris 0
6 lyderystės temos #PLK19
Last updated on: Published by: PLK | GLN partneris 0
6 įtakingų organizacijų kūrimo principai
Last updated on: Published by: PLK | GLN partneris 0

Leave a Reply

Your email address will not be published.