fbpx

Rėmimas

Rėmimas

PLK Lietuvoje pirmuosius metus pradėjo gyvuoti tik dėl investicijų iš užsienio. Konferencijai augant, augo ir jos finansinė nepriklausomybė kol galiausiai galėjome suorganizuoti PLK tik mūsų pačių lėšomis. Visi pinigai surinkti už bilietus yra skirti renginio organizavimo išlaidų padengimui.

PLK nesiekia apmokestinti bilietų aukštomis kainomis dėl to, kad konferencijoje yra akcentuojama kitokia, nesavanaudiška lyderystė – kaip daryti įtaką aplink save. Mūsų tikslas, kad keistųsi organizacijos iš pagrindų, o tam reikia visos komandos dalyvavimo. Mes norime, kad finansinė dalis būtų kuo mažesnis trukdis žmogui sudalyvauti konferencijoje.

Organizatoriai ir rėmėjai

Rėmimo galimybės

Prisidėk skirdamas 1,2% GPM

Paremti VšĮ „Lyderiams LT“ gali skirdamas 1,2% gyventojo pajamų mokesčio. Deklaracijos formoje FR0512 kaip paramos gavėją nurodyk įmonės kodą 305106380.

Kiekvienais metais Pasaulinis lyderystės tinklas prašo visų ekonomiškai išsivysčiusių šalių, kuriose vyksta ši konferencija, dalyvių paremti galimybę suorganizuoti tokius lyderių mokymus besivystančiose šalyse. Silpnesio ekonominio išsivystymo šalių gyventojai be mūsų paramos nėra pajėgūs surengti tokio masto renginio.

Be to, nuolat yra reikalingos įvairios rėmimo galimybės konferencijoje Lietuvoje – finansais, paslaugomis, produktais.
Nori prisidėti? Susisiekime!

informacija@lyderiams.lt