fbpx

Įgyvendinami projektai

VšĮ Lyderiams LT – tai ne pelno siekianti organizacija, todėl siekiant įgyvendinti užsibrėžtus tikslus, reikalingi partneriai, rėmėjai ir projektai. Anksčiau veiklą vykdę iš už renginių bilietus gautų pajamų, prieš kelis metus pradėjome teikti paraiškas ir ėmėmės projektinės veiklos.

Klaipėdos Miesto savivaldybės projektas užsieniečių integravimui

Bendradarbiaudami su Klaipėda ID, Choose Klaipėda, LCC tarptautiniu universitetu ir Klaipėdos universitetu parašę ir įgyvendinę šį projektą suvedėme užsieniečius su potencialiais darbdaviais, kūrėme galimybes į Klaipėdą atvykusiems studentams likti uostamiestyje susitikti su darbo biržos, migracijos ir įvairių verslo įmonių atstovais.

Erasmus+ projektas  

Development of a Life Cycle System for Youth Volunteering
(„Jaunimo savanorystės gyvavimo ciklo organizacijoje sukūrimas“)

Tai mūsų pirmasis didelis tarptautinis projektas, skirtas organizacijos procesų „susitvarkymui“ ir dirvos sėkmingesnei savanorystei paruošimui. Kartu su draugais iš Estijos įgyvendinsime ilgai „nešiotą“ ir „iškalbėtą“ svajonę – sujungsime abiejų mūsų organizacijų patirtis ir HR ekspertų įžvalgas ir sukursime savanorio gyvavimo ciklą bei įrankį, padedantį savanoriui stebėti savo kelionę organizacijoje“ – Dovaldas Kušlikis. 

Projektas įgyvendinamas 24 mėn., pradedant 2022-01-01 ir baigiant 2023-12-31 pagal programos „Erasmus+“, 2-ąjį pagrindinį veiksmą – bendradarbiavimo partnerystė. Daugiau apie projekto pradžią ir apie pakeliui išmoktas pamokas.

Mūsų veikla neapsiriboja finansuojamais projektais. Daugiau apie Lyderiams LT veiklą.