Praėjusių metų pranešėjai

Praėjusių metų pranešėjai

Praėjusių metų konferencijos medžiagą galite įsigyti:
2019 m. USB 
2018 m. USB 
2017 m. USB 
2016 m. USB 
2015 m. DVD 
2014 m. DVD 
2013 m. DVD 
2012 m. DVD 

2019 metai:

 • Kreigas Grošelis (Craig Groeschel) PAKANKAMAI GERAS JUDĖTI TOLIAU
  – „Life.Church“ bendraįkūrėjas ir vyresnysis pastorius.
 • Benas Šervudas (Ben Sherwood) KAIP VADOVAUTI KRIZĖS IR SPARČIOS KAITOS METU
  – buvęs Disnėjaus žiniasklaidostinklo“(„Disney Media Networks“) vadovas; buvęs „Disnėjaus ABC televizijos“ („Disney ABC Television“) vadovas; perkamiausių knygų autorius.
 • Džeisonas Dorsėjus (Jason Dorsey) KARTŲ KINETIKA
  – įvertintas geriausiu „Gen Z & Millennial“ pranešėju, mokslininkas.
 • Vitalijaus Mitrofanovo interviu su Sauliumi Karosu
  – Akmenės meras. 
 • Patrikas Lenčionis (Patrick Lencioni) KOKS TAVO LYDERYSTĖS MOTYVAS?
  perkamiausių knygų autorius, „The Table Group“ įkūrėjas ir generalinis direktorius.
 • Kęstutis Skauminas NEUROMOKSLAI IR LYDERYSTĖ: KURIANČIOJI MŪSŲ DĖMESIO GALIA
  – neurochirurgas, neuromokslininkas, lektorius.
 • Todas Henris (Todd Henry) TIGRŲ GANYMAS. KAIP KUO GERIAU IR IŠRADINGIAU DIRBTI SU SAVO KOMANDA
  Accidental Creative“ įkūrėjas, knygų autorius, lyderystės konsultantas.
 • Kriso Voso (Chris Voss) interviu su Paula Faris KODĖL KIEKVIENAM PRAVERSTŲ PASIMOKYTI DERYBŲ MENO
  – buvęs FTB įkaitų derybininkas; „The Black Swan Group“ generalinis direktorius ir įkūrėjas.
 • Džia Džiang (Jia Jiang) KAIP ĮVEIKTI ATMETIMO BAIMĘ?
  perkamiausių knygų autorius, tinklaraštininkas, verslininkas.
 • Tim Van Wijk ATSIDAVĘ NEĮGALIEJI SUKURIA DAUGIAU VERTĖS VERSLE NEI SVEIKIEJI
  – socialinio verslo, restorano „Pirmas blynas“ įkūrėjas.
 • Lisa Bohenon (Liz Bohannon) DEBIUTANTO SĖKMĖ AR PRADEDANČIOJO DRĄSA
  – „Sseko Designs“ bendraįkūrėja ir viena iš generalinių direktorių.
 • Rimo Šapausko interviu su Sauliumi Karosu
  – žurnalistas, radijo ir televizijos laidų bei renginių vedėjas.
 • Devonas Franklinas (DeVon Franklin) TAVO KITONIŠKUMAS YRA TIKRASIS TAVO PAŠAUKIMAS
  – prodiuseris, knygų autorius, pranešėjas; „Franklin Entertainment“ generalinis direktorius.
 • Romanas ir Julija Gaiduk NAMAI, KUR VAIKAI ĮGYJA ŠAKNIS IR ĮGAUNA SPARNUS
  Romanas Gaiduk – verslo konsultacijų kompanijos „Grand Partners“ bendrasavininkis ir verslo konsultantas.
  Julija Gaiduk – psichologinio konsultavimo mokslų daktarė, LCC tarptautinio universiteto dėstytoja.
 • Bearsas Grilsas (Bear Grylls) EVERESTAS – TAI DVASINĖ BŪSENA
  keliautojas, rašytojas, TV laidų vedėjas.


2018 metai:

 • Kreigas Grošelis (Craig Groeschel) KAIP TAPTI LYDERIU, PASKUI KURĮ ŽMONĖS NORĖTŲ SEKTI? /
  ATEITĮ NUMATANTIS LYDERIS
  – vyresnysis inovatyvios Life.Church bažnyčios pastorius. Tikinčiųjų bendruomenė renkasi ne vienoje, o daugybėje lokacijų, išsibarsčiusių po visą JAV. Be to, bažnyčia padeda puoselėti ir globalią virtualiąją bendruomenę. Ši bažnyčia yra ypač orientuota į misijas, pasitelkiant naujausias technologijas. Būtent Life.Church priklauso autorinės YouVersion Biblijos programėlės teisės. Ši aplikacija sukurta Šv. Rašto sklaidai įvairiomis kalbomis, įskaitant ir lietuvių. C. Groeschelis skaito pranešimus ir pamokslauja įvairiose pasaulio šalyse ir yra tinklalaidės apie lyderystę (angl. Leadership Podcast) autorius ir vedėjas.
 • Džiuljeta Fant (Juliet Funt) PAPRASTUMO KULTŪRA ORGANIZACIJOJE
  – plačiai pripažinta konsultantė, lektorė, „WhiteSpace“ strategijos sumanytoja, siekianti atskleisti kuo daugiau kompanijų potencialo. Padeda komandoms žaboti impulsyvų elgesį ir iš jo kylančią nevaisingą veiklą, atkurti darbo našumą, kūrybiškumą, paskatinti darbuotojų įsitraukimą.
 • Rasmusas Ankersenas (Rasmus Ankersen) ALKIS ROJUJE. IŠŠŪKIAI, LYDINTYS SĖKMINGAS ORGANIZACIJAS
  – ekspertas veiklos tobulinimo klausimais, patarėjas verslininkams ir sportininkams visame pasaulyje. Futbolo klubo „Midtjylland“ (Danija) pirmininkas ir futbolo klubo „Brentford“ (Anglija) direktorius. Tai du klubai, pasaulyje pagarsėję savo inovatyvumu dėl to, kaip sukauptus duomenis pasitelkia priimdami sprendimus. Naujausioje savo knygoje, pavadinimu „Hunger in Paradise“, R. Ankersenas smulkiai nagrinėja, kaip organizacijoms išlikti sėkmės kelyje, išgyvendinus pasitenkinimą esama padėtimi.
 • Kristina Mockevičienė GYVENIMAS ATRADUS SAVO MISIJĄ
  – Klaipėdos „Medeinės” mokyklos mokytoja – spec. pedagogė, dirbanti su specialiųjų ugdymosi
  poreikių turinčiais  mokiniais. Daug dėmesio skiria neįgaliųjų socialinei reabilitacijai, integracijos problemoms. Yra socialinės iniciatyvos #matautave bendraautorė.
 • Susanna Karosas GYVENIMAS ATRADUS SAVO MISIJĄ
  – LCC tarptautinio universiteto dėstytoja, mokanti retorikos ir komunikacijos, akademinio rašymo, įvado į literatūros teoriją. Aktyviai dalyvauja savanorystės ir misijinėse veiklose, nes tiki filantropijos galia. Augina penkis vaikus. 2018 m. drauge su dukrele Iva susitiko su 2500 vaikų iš įvairių Klaipėdos mokyklų, kuriems pasakojo apie Dauno sindromu sergančius žmones. Rašo blogą apie savo šeimą bei patyrimus auginant neįgalų vaiką.
 • Karla Haris (Carla Haris) TIKRO LYDERIO SAVYBĖS
  – laikoma viena įtakingiausių moterų Volstryte, atsidūrusi „Fortune” žurnalo sudarytame įtakingiausių juodaodžių JAV verslo pasaulyje penkiasdešimtuke, patenkanti ir tarp 75 įtakingiausių moterų verslo pasaulyje. Moteris aktyviai dalyvauja savo bendruomenės veikloje, yra Harvardo universiteto tarybos ir „Walmart” korporacijos direktorių valdybos narė, knygų apie verslą ir strategijų kūrimą („Expect to Win”, „Strategize to Win”) autorė.
 • Rokas Masiulis DRĄSI LYDERYSTĖ
  – 2016 – 2019 LR susisiekimo ministras, 2014 – 2016 metais LR energetikos ministras. Buvęs AB “Klaipėdos nafta”, UAB “LITGAS” generalinis direktorius, Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacijos viceprezidentas, UAB „BALTPOOL“ valdybos pirmininkas. Buvo atsakingas už vieną svarbiausių Lietuvai projektų – Suskystintųjų gamtinių dujų terminalo projekto įgyvendinimą. Prezidentės Dalios Grybauskaitės dekretu už sėkmingą valstybės strateginių projektų įgyvendinimą buvo skirtas valstybinis apdovanojimas – Vytauto Didžiojo ordino Karininko kryžius. 2014 m. per kasmetinius dienraščio „Verslo žinių“ teikiamus „Lietuvos verslo lyderių apdovanojimus“ R. Masiuliui atiteko daugiausiai žiniasklaidos dėmesio sulaukusio CEO nominacija.
 • Saimonas Sinekas (Simon Sinek) BEGALINIO IR BAIGTINIO ŽAIDIMO STRATEGIJOS
  – optimistas iki kaulų smegenų. Jis tvirtai tiki šviesia ateitimi ir mūsų sugebėjimu kurti ją kartu. Geriausiai žinomas už koncepcijos „Pradėk nuo Kodėl“ sukūrimą ir išpopuliarinimą. Jo pranešimai šia tema per „TED-talk“ yra treti pagal populiarumą. S. Sinekas yra ir „New York Times” bestselerių autorius.
 • T.D. Džeiksas (T. D. Jakes) VIZIJA, PRANOKSTANTI TAVO IŠGALES
  – tikras vizionierius, populiarus visuomenės veikėjas, kuris dar yra ir 30 000 narių turinčios tikinčiųjų bendruomenės pastorius bei humanitarinės organizacijos vadovas. „Time“ žurnalo įvardytas geriausiu Amerikos pamokslininku, Jakes veiklą plėtoja ir televizijos, radijo, filmavimo aikštelių, knygų leidybos srityse. Naujausias jo bestseleris vadinasi „Soar! Build Your Vision from the Ground Up“, o naujausias filmas – „Faith Under Fire“.
 • Straivas Masiiva (Strive Masiyiwa) NESVARBU NUO KO PRADĖJAI, SVARBU KUO UŽBAIGSI
  – globalaus telekomunikacijų tinklo „Econet Group“ pirmininkas. Ši grupė veikia, investuoja ir savo padalinių turi daugiau kaip 20 pasaulio šalių. Kilęs iš Zimbabvės, šiuo metu veiklą vystantis Londone verslininkas 2014 ir 2017 metais „Fortune“ žurnalo buvo pripažintas vienu iš 50-ies įtakingiausių pasaulio lyderių. S. Masiyiwa laikomas ir vienu dosniausių humanitarų Afrikoje. Kartu su žmona jiedu yra organizacijos „Giving Pledge“ nariai ir per pastaruosius 20 metų parėmė daugiau kaip 250 000 Afrikos našlaičių išsimokslinimą.
 • Dr. Deividas Livermoras (Dr. David Livermore) KULTŪRINIS INTELEKTAS – VIENAS IŠ SĖKMĘ LEMIANČIŲ TALENTŲ
  – socialinių mokslų ekspertas, susitelkęs į lyderystės ir kultūrinės inteligencijos sritis, gebėjimą veiksmingai bendrauti įvairiose situacijose, su skirtingų kultūrų atstovais. Nagrinėja kultūriškai įvairuojančias situacijas, kurios pranoksta ir viršija etninį, organizacinį, kartų, lyčių ir kitokius kontekstus. Kaip Kultūrinės inteligencijos centro prezidentas ir partneris, D. LIvermore‘as mokymo ir konsultavimo paslaugas jau yra suteikęs daugiau kaip 100 šalių. Viena populiariausių šio autoriaus knygų vadinasi „Leading with Cultural Intelligence and Driven by Difference: How Global Companies Fuel Innovation through Diversity“.
 • Denis Mejeris (Danny Meyer) TRANSFORMUOJANTI SVETINGUMO GALIA
  – restoranų, maisto išvežiojimo ir susijusių paslaugų tinklo „Union Square Hospitality Group“ generalinis direktorius ir užkandinių tinklo „Shake Shack“ įkūrėjas. Net kelių Niujorke labai pamėgtų restoranų steigėjas ir savininkas, įskaitant populiarųjį „Gramercy Tavern“, 2015 m. D. Meyeris buvo TIME žurnalo įvardytas vienu iš šimto įtakingiausių žmonių. Savo bestseleriu spėjusioje tapti knygoje, pavadinimu „Setting the Table“, autorius nagrinėja svetingumo galią restoranuose, versle ir gyvenime.
 • Miša Jakobas PAMATYK PASITIKĖK PAGIRK
  – šiandien valstybinėje žydų Š. Aleichemo gimnazijoje mokosi per puspenkto šimto vaikų: žydų, karaimų, armėnų, lietuvių, lenkų, rusų, kitų tautybių, kai tuo tarpu 1991 m., kuomet šiai gimnazijai pradėjo vadovauti matematikas M. Jakobas čia tesimokė keliolika mokinių.
  Už nuopelnus mūsų šalies švietimui M. Jakobas apdovanotas daugybe apdovanojimų: 2004 m. Tautinių mažumų ir išeivijos departamentas įteikė Garbės sidabro ženklą „UŽ NUOPELNUS“; Švietimo ir mokslo ministerija “Švietimo garbės ženklą”.
  2005 m. Prezidentas Valdas Adamkus apdovanojo p. M. Jakobą ordino “Už nuopelnus Lietuvai” Riterio kryžiumi.
  Prieš ketverius metus, 2014 m., M. Jakobas už aktyvią pedagoginę veiklą ir nuopelnus Lietuvos žydų bendruomenei ugdant jaunąją kartą apdovanotas medaliu „Už nuopelnus Vilniui ir tautai“.
  O prieš trejus metus 2015 m. – už nuopelnus sostinės švietimui M. Jakobas apdovanotas Šv. Kristoforo statulėle.
 • Sigitas Žvirblis AR VERSLAS IR TARNAUJANTI LYDERYSTĖ SUDERINAMA?
  – Visame pasaulyje puikiai žinomos medicinos priemonių gamintojos UAB „Intersurgical“, įsikūrusios Lietuvos provincijoje, vadovas. Jis ne tik savo įmonėje sukūrė per tūkstantį darbo vietų, parengė specialistų, daug dėmesio skiria darbuotojų socialinėms reikmėms, bet ir savo labdaringa veikla daug nuveikė visos Švenčionių bendruomenės labui. 2006 m. suteiktas Švenčionių rajono garbės piliečio vardas. 2009 m. žurnalo „Veidas“ organizuojamuose rinkimuose išrinktas „Metų vadovu 2009”. 2016 m. jo valdoma įmonė išrinkta „Metų eksportuotoja“, o 2017 m. S. Žvirblis nominuotas „Metų CEO“ titului “Verslo Žinių” rengiamuose „Lietuvos verslo lyderių apdovanojimuose“.
 • Ervinas Makmanusas (Erwin McManus) PASKUTINĖ STRĖLĖ. LAISVĖ YRA KITAPUS TAVO BAIMIŲ IR SKAUSMO
  – vyresnysis MOSAIC bažnyčios pastorius, o tai bendruomenė Los Andžele, pagarsėjusi savo inovatyvumu, išradingumu, įvairove ir marga visuomenine veikla. E. McManusas jau yra skaitęs pranešimus ir sakęs pamokslus daugiau kaip milijonui klausytojų 50 pasaulio šalių. Populiariausios jo gvildenamos temos: lyderystė, išradingumas, kūrybingumas ir kultūra. Kaip žmogus, sunkioje kovoje įveikęs vėžį, jis parašė knygą ir apie tai, kaip gyvenime nepalikti palaidų galų, neužbaigtų darbų, siekti užsibrėžtų tikslų taip, kad vėliau netektų gailėtis. Knyga vadinasi „The Last Arrow“.

2017 metai:

 • Bilas Haibelsas (Bill Hybels) LYDERYSTĖS PERDAVIMAS
  – bažnyčios „Willow Creek“ steigėjas ir vyresnysis pastorius, Pasaulinės lyderystės konferencijos iniciatorius. Daugelio lyderystės, paremtos krikščionybe, knygų autorius.
 • Linas Kukuraitis
  – LR Socialinės apsaugos ir darbo ministras, politinis veikėjas.
 • Aldona Kerpytė KILNESNĖS VIZIJOS LYDIMI
  – Šv. Pranciškaus onkologijos centro vadovė.
 • Mindaugas Palionis ŽMOGAUS VERTĖ
  – labdaros ir paramos fondo “Prieglobstis” vadovas.
 • Algirdas Toliatas PASITIKĖJIMO GALIA
  – katalikų dvasininkas, Lietuvos policijos kapelionas, dviejų knygų autorius.
 • Ričardas Doveika ĮKVEPIANTIS DVASINGUMAS
  – katalikų dvasininkas, inicijavo naujos bažnyčios Pilaitėje, Vilniuje statybą, M. Valančiaus blaivystės premijos laureatas.
 • Saulius Karosas KAIP SUVALDYTI ĮTAMPĄ TARP ŠEIMOS IR DARBO?
  – Miesto bažnyčios Vilniuje ir Klaipėdoje pastorius.
 • Šerilė Sandberg (Sheryl Sandberg) VADOVAVIMAS SUNKIU LAIKU
  – komapnijos “Facebook” rinkodaros ir pardavimų direktorė, anksčiau ėjusi atsakingas pareigas “Global Online Sales”, “Google” kompanijose, dirbusi personalo vadove JAV Finansų ministerijoje.
 • Markas Lemonis (Marcus Lemonis) GEBĖJIMAS LIKTI PAŽEIDŽIAMU
  – milžiniško populiarumo sulaukusios TV laidos apie smulkųjį verslą “The Profit” vedėjas, pats į smulkiojo verslo iniciatyvų skatinimą investavęs 40  mln. dolerių nuosavų pinigų.
 • Frederikas Harenas (Fredrik Haren) KŪRYBIŠKAS VADOVAVIMAS SPARČIAI KINTANČIAME PASAULYJE
  – kūrybiškumo verslo srityje žinovas, parašęs net 9 knygas, tarp kurių ir “Idėjų knyga”, patekusi į “100 geriausių visų laikų verslo knygų” sąrašą.  Apie kūrybiškumo svarbą narpliojant problemas, jis jau yra skaitęs paskaitas daugiau kaip 60 pasaulio šalių.
 • Endis Stenlis (Andy Stanley) UNIKALIAI GERESNIS
  – “North Point Ministries” krikščioniškosios organizacijos steigėjas. Įkurta prieš 20 metų ir šiandien vienijanti 6 bažnyčias Atlantoje ir dar 30 bažnyčių tinklą visame pasaulyje, ši organizacija aptarnauja beveik 70 000 žmonių per savaitę. Daugiau kaip 20 knygų autorius.
 • Laslas Bokas (Laszlo Bock) TAISYKLĖS, KURIOS VEIKIA
  – kompanijos “Google” kadrų sk. viceprezidentas, kompaniją išauginęs nuo 6 000 iki 75 000 darbuotojų. Populiariausia L. Boko knyga “Darbas – jėga!” išversta daugiau kaip į 20 kalbų.
 • Džuljeta Fant (Juliet Funt) STRATEGINĖS PAUZĖS SVARBA
  – plačiai pripažinta konsultantė, lektorė “White space” strategijos sumanytoja, siekianti atskleisti kuo daugiau kompanijų potencialo. Padeda komandoms žaboti impulsyvų elgesį ir iš jo kylančią nevaisingą veiklą, atkurti darbo našumą, kūrybiškumą, paskatinti darbuotojų įsitraukimą.
 • Brajanas Stivensonas (Bryan Stevenson) NEPATOGUS VADOVAVIMAS
  – žymus visuomenės veikėjas, teisininkas ir organizacijos “Lygaus teisingumo iniciatyva” steigėjas, savo karjerą paskyrė padėti vargstantiems, skurstantiems, įkalintiems ir pasmerktiesiems. Yra laimėjęs ne vieną bylą JAV Aukščiausiajame Teisme, jo pranešimai TED-talk sulaukė daugiau nei 3 mln. žiūrovų dėmesio. Buvo nominuotas į “Fortune” 2016 m. puikiausius pasaulio lyderius.
 • Garis Hogenas (Gary Haugen) DRĄSI LYDERYSTĖ
  – tarptautinės teisingumo misijos steigėjas ir presidentas. JAV valstybės departamentas už kovą su prekyba žmonėmis ir šiuolaikinėmis vergovės apraiškomis G. Hogeną pagerbė , suteikdamas aukščiausią titulą. Jis yra trijų knygų autorius, kurį pristatė tokie garsūs leidiniai kaip “Foreign Affairs”, “The New York Times” ir “Forbes”.

2016 metai:

 • Bilas Haibelsas (Bill Hybels) VADOVO LĘŠIAI
  – bažnyčios „Willow Creek“ steigėjas ir vyresnysis pastorius, Pasaulinės lyderystės konferencijos iniciatorius. Daugelio lyderystės, paremtos krikščionybe, knygų autorius.
 • Džonas Maksvelas (John C. Maxwell) GYVENIMO MISIJA: ŽMOGAUS VERTĖS STIPRINIMAS
  – amerikiečių autorius, kalbėtojas ir pastorius. 2014 metais žurnalo Inc. pripažintas geriausiu lyderystės ir vadybos  ekspertu pasaulyje. D. Maksvelo organizacijos parengė per 6 mln. lyderių įvairiuose šalyse.
 • Kęstutis Kėvalas
  – Kauno arkivyskupijos vyskupas augziliaras. Buvęs Marijos Radijos programų direktorius.
 • Žygimantas Pavilionis
  – lietuvių diplomatas, valstybės tarnautojas, Lietuvos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius JAV ir Meksikai. 2007 m. suteiktas Nepaprastojo ir įgaliotojo ambasadoriaus rangas.
 • Melinda Geits (Melinda Gates) AKIS Į AKĮ SU MELINDA GEITS
  – filantropė, buvusi Microsoft darbuotoja. Viena iš Billo ir Melindos Geits fondo įkūrėjų. 1987-aisiais prisijungė prie „Microsoft“ korporacijos ir padėjo sukurti didelę dalį multimedijos produktų.
 • Alanas Mulalis (Alan Mulally) MENAS DIRBTI KARTU
  – buvęs „Ford” kompanijos generalinis direktorius, amerikiečių inžinierius. Alano vadovavimo dienomis „Ford Motor“ tapo viena pirmaujančių automobilių kompanijų pasaulyje ir žymiausiu prekės ženklu JAV. Įtrauktas į žurnalo „Time“ įtakingiausių žmonių sąrašą.
 • Patrikas Lenčionis (Patrick Lencioni) TOBULAS KOMANDOS ŽAIDĖJAS
  – knygų autorius apie verslo valdymą, lyderystę. Žurnalas „Wall Street“ jį pavadino „vienu geidžiamiausiu kalbėtojų apie verslą“. Lyderystės organizacijos „The Table Group“ įkūrėjas.
 • Krisas Makčesnis (Chris McChesney) KETURIOS DISCIPLINOS TIKSLUI PASIEKTI
  – betselerių autorius, vienas iš tarptautinės verslo konsultavimo įmonės „Franklin Covey“ vadovų. Jo parašytą knygą „Keturios vykdymo disciplinos (The 4 Disciplines of Execution) žurnalas „Wall Street“ išrinko geriausiu nacionaliniu bestseleriu.
 • D. Džeiksas (T. D. Jakes) KAIP ATSKLEISTI SAVO POTENCIALĄ
  – vienas žymiausių JAV pamokslininkų, humanitarinės organizacijos ir bažnyčios „The Potter‘s house“ steigėjas ir vyr. pastorius. Užsiima daugeliu visuomeninių veiklų: dalyvauja televizijos ir radijo laidose, rašo knygas, režisuoja filmus. „Time“ žurnalas šiam žmogui suteikė geriausio Amerikos pamokslininko titulą.
 • Danielė Strikland (Danielle Dtrickland) DVASINGUMAS LYDERYSTĖJE
  – „Išganymo armijos“ vyresnioji pastorė; lyderė ir autorė. Ji taip pat „Išganymo armijos“ vakarinių teritorijų socialinio teisingumo sekretorė, puoselėjanti iniciatyvą tarnauti socialinės atskirties grupėms vakarinėje Jungtinių Valstijų teritorijoje.
 • Vilfredas de Chesusas (Wilfredo De Jesús) IRTIS PRIEŠ SROVĘ
  – „New Life Covenant“ bažnyčios vyr. pastorius, bendruomenės lyderis, autorius. Jam vadovaujant bažnyčia išaugo nuo 120 iki 17 000 lankytojų, pasitelkus tam tikrą strategiją ir tarnystes rajonuose, kur daugiausia skurstančių, benamių, prostitučių, narkomanų ir gatvių gaujų.
 • Erina Mejer (Erin Meyer) KULTŪROS ŽEMĖLAPIS
  – verslo mokyklos INSEAD profesorė, autorė ir konsultantė. 2015 metais laimėjo Thinkers50 „On the Radar“ apdovanojimą, skiriamą geriausiems naujosios kartos mąstytojams, galintiems formuoti verslo ateitį bei supratimą apie verslą.

2015 metai:

 • Bilas Haibelsas (Bill Hybels) SAVYBĖS BŪTINOS LYDERIUI
  – Bažnyčios „Willow Creek“ steigėjas ir vyresnysis pastorius, Pasaulinės lyderystės konferencijos iniciatorius. Daugelio lyderystės, paremtos krikščionybe, knygų autorius.
 • Vygaudas Ušackas
  – Lietuvos teisininkas, diplomatas, visuomenės bei politinis veikėjas. Europos Sąjungos ambasadorius Rusijoje. Buvęs LR nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius JAV, Meksikoje ir Jungtinėje Karalystėje. 2003 m. apdovanotas ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Komandoro kryžiumi. Kauno Vytauto Didžiojo Universiteto Politikos mokslų Garbės daktaras.
 • Aurelijus Veryga
  – LR sveikatos apsaugos ministras. Gydytojas- psichiatras, biomedicinos mokslų daktaras. Nacionalinės tabako ir alkoholio kontrolės koalicijos prezidentas. Šiaurės Šalių narkotikų ir alkoholio prevencijos tinklo (NORDAN) valdybos narys.
 • Džimas Kolinsas (James C. Collins) 7 KLAUSIMAI: DAUGIAU NEI NUO GERO PRIE PUIKAUS
  – Nacionaliniu mastu pripažintas JAV verslo mąstytojas, bestselerio „Nuo gero prie geriausio“ („Good to Great“) autorius. Siekdamas įminti sėkmingų kompanijų mįslę, Džimas Kolinsas atliko nemažai tyrimų ir ta tema vienas bei kartu su kitais autoriais yra parašęs 6 knygas apie vadovavimą – jų parduota jau daugiau kaip 10 mln. egzempliorių visame pasaulyje.
 • Edas Katmulas (Ed Catmull) KŪRYBIŠKUMAS
  – „Pixar Animation Studios“ bendrasteigėjas, „Walt Disney Animation Studios“ prezidentas, pelnęs net 5 Kino akademijos apdovanojimus, tarp kurių ir E. Sawyerio apdovanojimas už gyvenimo nuopelnus ir lyderystę kompiuterinės grafikos ir vaidybinių filmų srityse. Savo knygoje „Kūrybiškumas, Inc.“ („Creativity, Inc.“) autorius dalijasi vadovavimo principais, kuriuos pasitelkia šioje vienoje kūrybiškiausių sričių pasaulyje.
 • Brenė Braun (Brene Brown) PAKILK SU JĖGA
  – Hiustono universiteto socialinių mokslų fakulteto tyrimų vadovė, profesorė; bestselerių autorė . 13 metų analizuoja pažeidžiamumą, drąsą, vertę ir gėdą. 2010 m. per „TED-talk“ skambėjęs jos pranešimas „Pažeidžiamumo galia“ yra vienas iš penkių žiūrimiausių TED pranešimų – daugiau kaip 18 mln. peržiūrų.
 • Brajanas Hjustonas (Brian Houston) GEBĖJIMAS GREITAI ATSITIESTI
  – Bažnyčios „Hillsong“ įsteigėjas ir vyriausias pastorius; knygų autorius. B. Hjustonas garsėja savo drąsa, naujovių diegimu ir ryškia vizija. Šis žmogus dega troškimu stiprinti vietinę bažnyčią, ugdyti ir įgalioti naują lyderių kartą, šviežiai perteikiant Biblijos mokymą. B. Hjustonas taip pat yra Hillsong Biblijos koledžo prezidentas ir daugiau kaip 30 auksinių ir platininių „Hillsong“ šlovinimo komandos kūrinių albumų prodiuseris.
 • Šeila Hyn (Sheila Heen) AČIŪ UŽ GRĮŽTAMĄJĮ RYŠĮ
  – „Triad Consulting Group“ įsteigėja, Harvardo verslo mokyklos dėstytoja. Du dešimtmečius dalyvauja Harvardo derybų projekte ir specializuojasi sunkiausių pokalbių srityje. Jos konsultavimo kompanija dirba su verslo įmonių komandomis, siekiančiomis sustiprinti darbinius santykius, problemas narplioti per pokalbius ir drauge priimti visas šalis tenkinančius sprendimus.
 • Horstas Šulcas (Horst Schulze) KAIP TEIKTI AUKŠČIAUSIO LYGIO APTARNAVIMĄ
  – „Capella Hotel Group“ pirmininkas ir generalinis direktorius; „The Ritz-Carlton Group“ steigėjas, prezidentas, buvęs generalinis direktorius. H. Šulcas įkvepia kitus lyderius, pateikdamas praktinių patarimų kaip pagerinti klientų aptaravimo kokybę, dalijasi asmenine patirtimi. Ragina būti ištikimais savo klientams ir kelti klientų aptaravimo standartus į naują lygmenį, kur “damos ir džentelmentai patarnauja damoms ir džentelmenams”.
 • Liza Vaisman (Liz Wiseman) NAUJOKŲ IŠMINTIS: KODĖL MOKYMASIS GERIAU NEI PATIRTIS
  – „The Wiseman Group“ prezidentė, bestselerių autorė. Mąstytojų penkiasdešimtuke ši moteris patenka tarp dešimties puikiausių mąstytojų pasaulyje. L. Vaizman yra 3 bestselerių autorė. Itin didelio populiarumo šiuo metu susilaukusi jos knyga „Naujoko sėkmė: kodėl mokymasis nurungia žinojimą naujajame darbo žaidime“ („Rookie Smarts: Why Learning Beats Knowing in the New Game of Work“).
 • Kreigas Grošelis (Craig Groeschel) GEBĖJIMŲ RIBŲ PRAPLĖTIMAS
  – Bažnyčios „LifeChurch.tv“ įsteigėjas ir vyresnysis pastorius. „LifeChurch.tv“ vieni pirmųjų bažnytinę veiklą plėtoti pradėjo daugelyje vietovių vienu metu ir nuo to laiko dega troškimu pasitarnauti visuotinei Bažnyčiai ir mielai dalijasi savo turimais ištekliais su viso pasaulio bažnyčiomis – tarp kitų ir Lietuvoje sparčiai populiarėjanti išmaniesiems telefonams pritaikyta programėlė „YouVersion“.

2014 metai:

 • Bilas Haibelsas (Bill Hybels) SUNKIAI IŠMOKTOS LYDERYSTĖS PAMOKOS
  – bažnyčios „Willow Creek“ steigėjas ir vyresnysis pastorius, Pasaulinės lyderystės konferencijos iniciatorius. Daugelio lyderystės, paremtos krikščionybe, knygų autorius.
 • Taileris Peris (Tyler Perry)
  – kino režisierius, prodiuseris, aktorius, filantropas. Už savo verslo projektus T.Perry įvertintas apdovanojimu. Jo bestseleriai įvertinti „New York Times“ geriausiai parduodamų knygų sąrašuose. T.Perry dosniai remia labdaringus projektus, kuriais siekiama padėti benamiams, pilietinių teisių suvaržymų kamuojamiems asmenims.
 • Džefris Imeltas (Jeffrey Immelt) KAIP PARUOŠTI SAVO ĮMONĘ ATEIČIAI 
  – kompanijos „General Electric” prezidentas ir generalinis direktorius. Jis žinomo finansų pasaulio leidinio “Barrons” net tris kartus įvardintas geriausiu pasaulyje generaliniu direktoriumi. J.Immelt ėjo JAV Prezidento B.Obamos patarėjo darbo rinkai ir konkurencingumui pareigas, vadovavo šias sritis kuruojančiai vyriausybinei komisijai.
 • Brajanas Loritsas (Bryan Loritts)
  – bažnyčios „Fellowship Memphis” įkūrėjas ir pagrindinis pastorius.  Loritts žurnalo „Outreach Magazine“ įtrauktas į naujų  JAV krikščioniškų organizacijų lyderių 30-tuką. Turėdamas unikalią dovaną įtikinamai perteikti giliausias Šventojo Rašto tiesas postmodernistinės kultūros kontekste, B.Loritts kasmet kalba tūkstančiams klausytojų bažnyčiose, konferencijose, išvykose bei jo kiekvieną savaitę transliuojamos autorinės radijo laidos metu.
 • Karlė Fiorina (Carly Fiorina)LYDERYSTĖS APIBRĖŽIMAS
  – buvusi kompanijos „Hewlett-Packard” generalinė direktorė. Šešerius metus iš eilės žurnalo „Fortune“ buvo pripažinta įtakingiausia moterimi versle. Jos vadovaujama, kompanija „Hewlett-Packard“ dukart iki 90 milijardų padidino savo pajamas ir buvo rinkos lyderė visų jos gaminamų produktų kategorijose. Fiorina yra dažnai cituojama kaip ypatingą autoritetą turinti specialistė ir lyderė, jos komentarų galima tiek išvysti spaudoje, tiek išgirsti per radiją bei televiziją.
 • Vilfredas De Chesusas (Wilfredo De Jesús) PLATESNĖ VIZIJA
  – bažnyčios „Naujo gyvenimo pažadas” („New Life Covenant”) vyriausiasis pastorius, žurnalo “Time” įtrauktas į 2013 m. įtakingiausių asmenų šimtuką. De Jesus yra Nacionalinio Lotynų amerikiečių krikščionių lyderystės kongreso viceprezidentas socialinio teisingumo klausimams. Šiuo metu Kongresas atstovauja 18 tūkst. bažnyčių interesams.
 • Džozefas Grenis (Joseph Grenny) KAIP TAPTI SVARBIŲ POKALBIŲ MEISTRU
  – kompanijos „VitalSmarts” vienas įkūrėjų, socialinių verslo aspektų tyrinėtojas. Organizacinį efektyvumą tyrinėjantis J.Grenny yra keturių bestselerių autorius. Grenny yra dažnas tokių leidinių kaip „Business Week“ ir „Forbes“ autorius, ne kartą dalyvavęs tokiuose televizijos šou kaip „The Today Show“ ir periodiškai pasirodantis televizijų CNN, Bloomberg ir Fox Business News eteryje.
 • Alena Katerina Kagina (Allen Catherine Kagina) PLATESNĖ VIZIJA
  – biudžeto administravimo organizacijos „Uganda Revenue Authority” komisarė. A.K.Kagina sugebėjo reformuoti Ugandos biudžeto, mokesčių ir išteklių administravimo sistemą, nes ėmėsi antikorupcinių veiksmų, didesnį dėmesį teikdama aptarnavimo kokybei ir inovacijoms, už ką organizacija buvo įvertinta ne vienu apdovanojimu. Jos vadovaujama organizacija URA tapo puikiai besitvarkančios viešosios organizacijos pavyzdžiu kitoms besivystančioms valstybėms.
 • Patrikas Lenčionis (Patrick Lencioni) PAVOJINGIAUSIOS VADOVŲ KLAIDOS 
  – verslo bestselerių autorius, kompanijos “The Table Group, Inc.” įkūrėjas ir prezidentas. Būdama verslo konsultavimo įmonių rinkos lyderė, „The Table Group“ pataria klientams, kokias idėjas, produktus ir paslaugas diegti tam, kad būtų gerinami komandinio darbo, darbuotojų efektyvumo ir kiti rodikliai.
 • Aivanas Satajavrata (Ivan Satyavrata)
  – Dievo bažnyčios (Assembly of God Church, Kalkuta, Indija) vyriausiasis pastorius. Būdamas Pasaulinio lyderystės ugdymo centro Bangalorėje Tarybos pirmininkas, I.Satyavrata aktyviai dalyvauja būsimųjų Indijos bažnyčios lyderių švietime ir formavime. Jis yra pastorius, knygų autorius ir mokslininkas, mokslų daktaro laipsnį gavęs Oksfordo universitete.
 • Lui Giglio (Louie Giglio)
  – bažnyčios „Passion City Church” pastorius, krikščioniškosios organizacijos „Passion Movement” įkūrėjas. Giglio yra judėjimo „Passion Movement“, kuris rengia konferencijas „Passion Conferences“ ir kuriam priklauso bažnyčia „Passion City Church“, idėjos architektas ir direktorius. L.Giglio aktyvus ir judėjime „END IT Movement“, kurio tikslas – šviesti visuomenę apie šių dienų vergystės apraiškas ir finansuoti su šio reiškiniu kovojančias nevyriausybines organizacijas.
 • Suzana Kein (Susan Cain)
  – bestselerių autorė, kurios konferencijoje TED sakyta kalba „Intravertų galia” („The Power of Introverts”) tapo socialinių tinklų sensacija. Į 30 pasaulio kalbų išverstoje knygoje, kuri S.Cain pavertė žurnalo „Time“ viršelio heroje, diskutuojama apie vadybos stereotipus. S.Cain konferencijoje „TED“ sakyta kalba „Intravertų galia“ yra viena žiūrimiausių TED.com kalbų, kurią pamatė daugiau nei penki milijonai žmonių.
 • Donas Flou (Don Flow) PLATESNĖ VIZIJA
  – kompanijos “Flow Companies Inc.” prezidentas ir generalinis direktorius. Flow yra net kelių organizacijų Direktorių tarybų narys (tokių kaip Wake Forest universitetas, Winston-Salem atvirasis teniso turnyras, t.t.), eina vyriausiojo pareigas bažnyčioje „First Presbyterian Church“ bei skiria nemažai laiko jaunųjų verslininkų švietimui bei verslumo skatinimui.
 • Erika Arielė Foks (Erica Ariel Fox)
  – „New York Times” pripažinta bestselerių autorė, organizacijos „Mobius Executive Leadership” prezidentė A.Fox dėsto pasaulyje gerai žinomoje ir puikią reputaciją turinčioje derybų studijų programoje Harvardo teisės mokykloje. Organizacijos „Mobius Executive Leadership“ įkūrėja ir vadovė, E.A.Fox efektyvios lyderystės klausimais konsultuoja kompanijų vadovus – nuo vidurinės grandies vadybininkų ir aukščiausio rango strategų.

2013 metai:

 • Bilas Haibelsas (Bill Hybels) LYDERIO DRĄSA
  – šiuolaikinės bažnyčios strategijos įkvėpėjas, vienos didžiausių JAV bažnyčių ganytojas. Vadovų konsultantas, mokytojas, patarėjas, pasišventęs juos mokyti ne tik išsivysčiusiose šalyse, bet ir skurdžiuose, konfliktiniuose pasaulio regionuose.
 • Markas Burnetas (Mark Burnett)
  – keturiskart Emmy premijos laureatas, vykdantysis prodiuseris, filmų Survivor, The Voice ir The Bible kūrėjas. Time Magazine žurnalas titulavo jį „Vienu įtakingiausių pasaulio žmonių.”Populiarių serialų prodiuseris. Jo serialai transliuojami daugiau nei 70 kitų pasaulio šalių.
 • Patrikas Lenčionis (Patrick Lencioni) KAIP PRARANDAME SAVO GERIAUSIUOSIUS 
  – konsultavimo įmonės The Table Group („Derybų stalas”) steigėjas ir prezidentas, bestselerių autorius. Fortune žurnalas jį įvardino „vienu geriausių savo srities žinovų.” Konsultuoja organizacijas idėjų, gaminių ir paslaugų klausimais, pataria, kaip pagerinti darbuotojų komandinį darbą, atmosferą darbe ir kelti organizacijų darbo našumą.
 • Vidžai Govindaradžianas (Vijay Govindarajan) NAUJOVIŲ DIEGIMO YPATUMAI 
  – vienas iš „Vadybos mąstytojų penkiasdešimtuko“; verslo analitikas, Dartmuto Tucko verslo mokyklos profesorius. Trečiasis „Mąstytojų 50-uko“ sąraše („Thinkers 50“ – elitinis didžiausių pasaulio protų, kurių darbai verslo klausimais spausdinami dukart per metus, sąrašas). Papildomai kviečiamas dėstyti Harvardo universitete, INSEAD ir Indijos verslo institute.
 • Liza Vaizman (Liz Wiseman) PADAUGINIMO POVEIKIS
  – vykdomosios strategijos planuotoja, konsultantė vadovavimo klausimais. Vadovų ugdymo ir konsultavimo kompanijos Wiseman Group prezidentė. Bestselerio lyderystės tema  Multipliers: How the Best Leaders Make Everyone Smarter  („Padaugintojai: kaip geriausi lyderiai praturtina visus“) autorė.
 • Oskaras Muriu (Oscar Muriu) UŽKREČIANTIS VADOVAVIMAS
  – bažnyčios Nairobyje (Kenija) vyresnysis pastorius. Vienos didžiausių ir įtakingiausių Kenijos bažnyčių ganytojas. Jo vizija: kad Afrikos bažnyčia atrastų savo pašaukimą Visuotinėje Bažnyčioje ir taptų jos dalimi. Siekdamas ugdyti lyderius ir išlaikyti tęstinumą, jis sukūrė sisteminius mokymus ir jau parengė daugiau nei 500 tarnautojų.
 • Krisas Braunas (Chris Brown) TEISINGAS TITULAS, BET NE KARALYSTĖ 
  – vienas iš North Coast bažnyčios vyresniųjų pastorių, dvasinis mokytojas. North Coast bažnyčia – didžiausia iš evangelinių laisvųjų bažnyčių JAV (daugiau nei 9000 lankytojų). Jo unikalus mokymo būdas sukėlė didelį susidomėjimą ir pritraukė ženklų žmonių skaičių į North Coast bendruomenę.
 • Henris Klaudas (Dr. Henry Cloud) KAI VADOVAS PALŪŽTA
  – klinikinis psichologas, konsultantas vadovavimo klausimais, bestselerių autorius. Populiarus pranešėjas, konsultuojantis tiek mažų firmų, tiek milžiniškų korporacijų, patenkančių į „Fortune 500” įmonių sąrašą, vadovus. Daugiau nei 20 knygų autorius. Garsiausias jo leidinys – 2 mln. tiražu išleista knyga Boundaries („Ribos”).
 • Džozefas Grenis (Joseph Grenny) MEISTRIŠKA ĮTAKA
  – vienas iš VitalSmarts steigėjų, bestselerių verslo klausimais autorius.Verslo strategijos ekspertas, išvystęs jau gerai patikrintą akivaizdžios žmogiškojo elgesio kaitos metodą. Keturių bestselerių autorius ir bendraautorius. Vienas populiariausių jo darbų – knyga Influencer: The Power to Change Anything („Darantis įtaką: galia keisti bet ką”).
 • Endis Stenlis (Andy Stanley) MŪSŲ TRIŪSAS NE VELTUI
  – North Point Ministries bažnyčios steigėjas ir vyresnysis pastorius. Tituluojamas vienu įtakingiausių pastorių JAV, atsidavęs pašaukimui ugdyti naujos kartos vadovus. Jo vadovaujama bažnyčia išaugo į 30 maldos namų tinklą.

2012 metai:

 • Bilas Haibelsas (Bill Hybels) – Willow Creek (JAV) bažnyčios steigėjas ir vyresnysis pastorius. Šiuolaikinės bažnyčios strategijos įkvėpėjas, vienos didžiausių JAV bažnyčių ganytojas.Vadovų konsultantas, mokytojas, patarėjas, pasišventęs juos mokyti ne tik išsivysčiusiose šalyse, bet ir skurdžiuose, konfliktiniuose pasaulio regionuose.
 • Džimas Kolinsas (Jim Collins) – verslo teoretikas ir autorius, pelnęs nacionalinį pripažinimą JAV. Nuolat siekia įminti įtakingų kompanijų sėkmės paslaptį; lyderystės klasika tapusių knygų “Sukurta išlikti” (Built to Last) ir “Nuo gero prie geriausio” (Good to Great) autorius.Buvęs Stanfordo aukštosios mokyklos dėstytojas.
 • Kreigas Grošelis (Craig Groeschel) – “LifeChurch.tv” steigėjas ir pastorius. „LifeChurch.tv“ vieni pirmųjų bažnytinę veiklą plėtoti pradėjo daugelyje vietų vienu metu. Šiandien surengiama iki 76 savaitinių garbinimo susirinkimų, per kuriuos patarnaujama 40 000 žmonių. Skatina naujausių technologijų panaudojimą, tikėjimo žinią skleidžiant naujojoje kartoje. Išpopuliarino Biblijos programą “YouVersion”, pritaikytą išmaniesiems telefonams.
 • Karlė Fiorina (Carly Fiorina) – buvusi “Hewlet-Packard” prezidentė ir generalinė direktorė. Per 2007 metais rengtą PLK pristatė savo pranešimą “Sunkūs pasirinkimai”. 2012 metais Karlė dalinosi pasakojimu apie savo tikėjimo kelionę. Atviras, jaudinantis ir asmeninis liudijimas.
 • Džefris Kanada (Geoffrey Canada) – „Harlem Children’s Zone“ prezidentas.Miesto jaunimo švietėjas, karštas švietimo reformų JAV gynėjas. Apie jį sukurtas dokumentinis filmas „Supermeno belaukiant“ (Waiting for Superman). Projektas „Harlemo vaikų zona“ švietimo ir socialines paslaugas teikia milžiniško miesto gyventojams ir jau spėjo tapti puikiu pavyzdžiu, demonstruojančiu, kaip į tokią veiklą gali įsitraukti  miesto bendruomenė.
 • Mario Vega – misijos „Cristiana Elim“ vyresn. pastorius iš El Salvadoro. Vienos didžiausių pasaulyje bažnyčių vadovas (per 73 000 lankytojų). Misija išsibarsčiusi po visą El Salvadoro miestą, veikia 7000 namų grupelių, M. Vega vadovauja 92 pastorių personalui. Misija didžiulio augimo pasiekė pilietinio karo metais, pradėjusi sėkmingai įgyvendinti namų grupelių veiklą.
 • Viljamas Aris (William L. Ury) – Harvardo universiteto Derybų programos bendrasteigėjas ir bendradarbis. Derybininkas ir tarpininkas, turintis 30 metų darbo patirtį (nuo konfliktų įmonėse iki etninių karų Artimuosiuose Rytuose). Socialinis antropologas ir mokytojas, apdovanojimus pelniusių knygų autorius. Tarp kitų jo darbų ir lietuvių k. išleista knyga „Derybų menas. Kaip susitarti nenusileidžiant“ . Nevyriausybinės organizacijos „Tarptautinis derybų tinklas“ bendrasteigėjas. Ši organizacija siekia padaryti galą pilietiniams karams.
 • Patrikas Lenčionis (Patrick Lencioni )- „The Table“ grupės steigėjas ir prezidentas, bestselerių autorius. Įmonė „The Table Group“ konsultuoja kompanijas pačiais įvairiausiais klausimais. JAV leidinys Fortune Magazine šią įmonę pavadino „vienu iš dešimties guru, su kuriais būtina susipažinti“, o leidinys The Wall Street Journal – „geidžiamiausiais Amerikoje pranešėjais verslo klausimais.“
 • Džonas Ortbergas (John Ortberg)- “Menlo Park” presbiterionų bažnyčios pastorius. Įtakingas veikėjas pasauliniame dvasinio formavimo judėjime. Bestselerių autorius. Knygos autorius „Kas tas žmogus? Nenuspėjama Jėzaus įtaka“ (Who Is This Man? The Unpredictable Impact of the Inescapable Jesus).
 • Pranita Timoti (Pranitha Timothy)- Čenajuje (Indija) veikiančios tarptautinės teisingumo misijos „Aftercare“ direktorė. Vadovavo daugiau nei 50 vergų išvadavimo operacijų, buvo pagrindinė liudytoja teismuose. Ištobulino ir viena pirmųjų ėmėsi sėkmingai įgyvendinti reabilitacijos strategiją: misija patarnauja tūkstančiams išvaduotų vergų, padeda jiems atsigauti, iš naujo integruotis į visuomenę.
 • Šeril Vu Dan (Sheryl Wudunn) – Pulitzerio premijos laureatė, verslo vadovė. „Mid-Market Securities“ vyresnioji vadybininkė, „Triple Edge“ prezidentė. Tai socialinių investicijų ir konsultavimo firmos, kurių sritis – moterų vadovaujamos kompanijos. Pulitzerio premijos laureatė, pelniusi apdovanojimą už darbą apie Aziją „Asia: Thunder from the East and China Wakes“ – knygą parašė drauge su savo vyru Nikolu Kristofu (Nicholas Kristof).

2011 metai:

 • Bilas Haibelsas (Bill Hybels) – Willow Creek (JAV) bažnyčios steigėjas ir vyresnysis pastorius. Šiuolaikinės bažnyčios strategijos įkvėpėjas, vienos didžiausių JAV bažnyčių ganytojas. Vadovų konsultantas, mokytojas, patarėjas, pasišventęs juos mokyti ne tik išsivysčiusiose šalyse, bet ir skurdžiuose, konfliktiniuose pasaulio regionuose.
 • Džefas Menjonas (Jeff Manion) – vyresnysis Ada Bible (“Eidos Biblijos”) bažnyčios pastorius. Daugiau nei dvidešimt penkerius metus jis su dideliu užsidegimu vaizdžiai dėsto biblines tiesas, siekdamas atskleisti jų aktualumą šiandien. 2009 m. „Outreach“ žurnalas (JAV) šią bendruomenę pavadino viena didžiausių ir sparčiausiai augančių bažnyčių Amerikoje.
 • Bleikas Mikoskis (Blake Mycoskie) – „TOMS Shoes“ ir programos “vienas už vieną” steigėjas. Bleikas Mikoskis šiandien pripažintas vienu veikliausių ir iniciatyviausių verslininkų. Penkias sėkmingas įmones jis įkūrė dar nė nesulaukęs trisdešimties. Jo kompanijos „TOMS Shoes“ pagrindas yra unikali labdaros programą „Vienas už vieną“ – už kiekvieną parduotą batų porą, viena batų pora dovanojama tokį poreikį turinčiam. Šiandien dovanai jau išdalinta per milijonas porų batelių visame pasaulyje.
 • Džekas Velšas (Jack Welch) – populiarus knygų autorius, buvęs „General Electric“ kompanijos vadovas ir tarybos pirmininkas. Džekas Velšas laikomas vienu sėkmingiausių XX a. stambių įmonių vadovų. JAV verslo žurnalas „Fortune“ D. Velšą pavadino „amžiaus vadybininku“, o „Financial Times“ – vienu iš trijų populiariausių ir „sektiniausių verslo lyderių pasaulyje.“ Didelio populiarumo tarptautiniu mastu susilaukė jo autobiografija „Džekas: tiesiai iš širdies” ir bestseleris “Laimėti“.
 • Danielis Pinkas (Daniel H.Pink) – populiarus knygų autorius, verslo mąstytojas, kalbų rengėjas, dirbęs Baltuosiuose Rūmuose. Pinkas – populiarus pranešėjas, dažnai kviečiamas skaityti savo pranešimus įvairiose korporacijose, asociacijose, universitetuose visame pasaulyje, kur dalinasi savo mintimis apie ekonominius pokyčius naujoviškoje darbovietėje
 • Mama Megė Gobran (Mama Maggie Gobran) – Stephen Ministry“ („Stepono tarnystė“) įkūrėja ir vadovė, nominuota Nobelio taikos premijai. Mama Megė Gobran – koptų krikščionė, kilusi iš garsios egiptiečių šeimos. Ilgą laiką moteris ramiai ir patogiai gyveno Kaire: dėstė informatiką, skaitė paskaitas Kairo universitete. Tačiau  pajutusi Dievo paraginimą, M. Gobran įkūrė tarnystę vargstantiems. Šiemet moteris už nuopelnus  buvo nominuota Nobelio taikos premijai.
 • Henris Klaudas (Henry Cloud) – psichologas, ugdantysis vadovas, konsultantas, daugelio bestselerių autorius. 20 metų išdirbęs ugdančiuoju vadovu ir konsultavęs šimtus verslininkų bei bažnyčių vadovų, dr. H. Klaudas dalijasi patirtimi ir pateikia keletą koncepcijų, praplečiančių vadovo gebėjimus teisingai įvertinti ir tinkama linkme pakreipti kiekvieną savo vadovaujamos komandos narį.
 • Džonas Diksonas (John Dickson) – rašytojas, „Centre for Public Christianity“ (,,Krikščionių pilietinio centro”) direktorius, istorikas, Šv. Andriejaus anglikonų bažnyčios vyresnysis pastorius. Pasak istoriko ir komentatoriaus visuomenės klausimais D. Diksono, stipriausia lyderio savybė gali būti nuolankumas, mat jis sustiprina pasitikėjimą. Savo knygoje apie nuolankumą („Humilitas: A Lost Key to Life, Love, and Leadership“) autorius moko, kokį svarbų vaidmenį jis atlieka lyderio gyvenime.
 • Styvenas Furtikas (Steven Furtick) – ,,Elevation” bažnyčios pastorius ir steigėjas. Pastorius dalinasi, kaip svarbu degti drąsiu tikėjimu ir į kiekvieną įvykį pažvelgti per mus genančio regėjimo ir užsibrėžto tikslo prizmę. Karštas paties S. Furtiko troškimas regėti išsipildant Dievo tikslus uždega ir veiklai įkvepia daugelį kitų.

 2010 metai:

 • Bilas Haibelsas (Bill Hybels) – Willow Creek bažnyčios steigėjas ir vyresnysis pastorius. Šiuolaikinės bažnyčios strategijos įkvėpėjas, vienos didžiausių JAV bažnyčių ganytojas. Vadovų konsultantas, mokytojas, patarėjas, pasišventęs juos mokyti ne tik išsivysčiusiose šalyse, bet ir skurdžiuose, konfliktiniuose pasaulio regionuose.
 • Kolinas Pauelas (Colin Powell) – JAV valstybės sekretorius (2001 – 2005 m.). 1989 – 1993 metais jis buvo Jungtinio karinių štabų vadų komiteto pirmininku. Kolinas Pauelas yra ir alianso jaunimui „Amerikos pažadas“ įkūrėjas bei autobiografijos „Amerikiečio kelias“, kuri tapo bestseleriu, autorius.
 • Garis Hogenas – tarptautinio teisingumo misijos prezidentas ir įkūrėjas. Hogenas yra daugybės straipsnių ir knygos „Teisumo drąsa“ (Just Courage) autorius. Garis Hogenas drąsina lyderius nesislėpti ir priimti gyvenimo pavojus – ypač, kai kalbama apie nukentėjusius nuo teisingumo iškrypimų. Siekdami pažinti Dievo širdį, atpažinsite Jo troškimą atsatyti teisingumą tiems, kurie tapo aukomis, patyrė skurdą ir buvo pažeminti.
 • Timas Keleris (Tim Keller) – „Atpirkėjo“ presbiterionų bažnyčios (Redeemer Presbyterian Church) įkūrėjas ir pastorius Manhatane, kur persikėlė 1989 metais su žmona Keite (Kathy) ir trimis sūnumis. Šiandien „Atpirkėjas“ turi beveik šešis tūkstančius nuolatinių lankytojų penkiuose tarnavimuose, daug dukterinių bažnyčių ir statosi bažnyčias didžiuosiuose viso pasaulio miestuose.
 • Endis Stenlis (Andy Stanley) – vyresnysis “North Point Community“ Bažnyčios pastorius ir įkūrėjas. „North Point Community“ bažnyčia tapo viena didžiausių, naujovėmis išsiskiriančių bažnyčių JAV. Endis Stenlis ją įkūrė ir ėmė vadovauti 1995 m. Jis yra puikus pamokslininkas, pranešėjas,  knygų „Vizijos vedamas“ (Visiononeering), „Kitos kartos lyderis“ (Next Generation Leader), „Kaip vesti pokyčių link“ (Communicating for a Change) autorius.
 • Džimas Kolinsas (Jim Collins) – iškelia klausimą: „Ar gera organizacija gali tapti puikia organizacija? Kaip tai pasiekti?“ Jis, knygos „Kad tarnautų  ilgai“ (Built to Last) autorius, į šį klausimą atsako teigiamai, bet pripažįsta, kad universalaus recepto, kaip tai padaryti – nėra. Nebūtina tapti išskirtiniu vadovu, pasitelkti pažangiausias technologijas, išnagrinėti naujausias pokyčių teorijas ar net smulkiai išdėstyti gerai apgalvotos strategijos detales. Maža saujelė nuostabių organizacijų, kurioms tai pavyko, kruopščiai ugdė ir skatino žmones mąstyti ir veikti, remiantis asmenine disciplina.
 • Veinas Kordeiro (Wayne Cordeiro) – yra žymus autorius ir pranešėjas bei lyderystės, verslo santykių ir organizacinės restruktūrizacijos efektyvumui kelti ekspertas. Jis 12 metų buvo bažnyčios Hilo mieste (Havajai) pastorius ir persikraustė į O‘ahu, kad įkurtų naują „New Hope“ bažnyčią. Šios tarnystės dėka gimė 55 naujos bažnyčios Ramiojo vandenyno salose bei Helsinkyje (Suomija). Veinas parašė daugybę knygų, kurių žinomiausios yra „Bažnyčia yra komanda“ (Doing Church as a Team) ir „Išlaisvink svajonę“ (The Dream Releasers).
 • Bono – U2 Grupės Vokalistas. Pasitelkdamas savo pasaulinę šlovę jis ėmėsi kovoti su skurdu ir AIDS. Bono ragina pasaulio lyderius nubraukti trečiojo pasaulio valstybių skolą ir skirti daugiau lėšų kovai su AIDS Afrikoje. Dar ne taip seniai žurnalas TIMES jį kartu su Bill ir Melinda Gates paskalbė 2005 – ųjų Metų žmogumi. Šįkart Bono ragina bažnyčių vadovus mobilizuotis prieš skurdą ir pasaulinės AIDS krizes padarinius.