PLK:”Lyderis turi galią įvesti žmones į palaimą ar prakeikimą”

Lyderiai, tai apie jus! Ar žinote, kad mes norime gyventi tokioje šalyje, dirbti tokioje įmonėje ar įstaigoje, kurios vadovams mes iš tiesų rūpime, kurie mus vertina ir kurie mus veda iš čia į ten, tai yra į trokštamą ateitį. Mes norime aistringų vadovų, iš kurių patys galėtume semtis aistros, nes aistra – tarsi proteinas, palaikantis darbuotojų motyvaciją. Ar žinote, kad jeigu mes būsime užsidegę ir motyvuoti, būsime 40 procentų produktyvesni? Ir tik jūs patys privalote rūpintis, kad jūsų aistros indas būtų sklidinas.

Apie tai ir dar daugelį kitų įkvepiančių dalykų dvi dienas kalbėta jau septintoje Pasaulinės lyderystės konferencijoje Klaipėdoje, kurią stebėti ateinantį penktadienį ir šeštadienį lapkričio 18-19 d. Vilniuje, Compensa koncertų salėje turės malonumą vilniečiai ir sostinės svečiai. Ir be jokios abejonės labai laukiami didieji ir naujai tautos išrinktieji.

Kodėl tai taip svarbu? Nes, kai lyderiai tobulėja, laimi visi. Toks ir yra Pasaulinės lyderystės konferencijos (PLK), šiandien įkvepiančios vadovus mažiausiai 125 –ose šalyse, šūkis.

Aš pati, būdama žurnalistė, turėjau laimės labai kukliai prisidėti ir labai atidžiai dalyvauti visose septyniose Pasaulinės lyderystės konferencijose, kaip, beje, ir daugybėje kitų įvairių motyvacinių, verslumą ir lyderystę skatinančių konferencijų. Ir žinote ką? PLK ryškiai skiriasi nuo visų likusių savo vertybėmis, globalumu ir labai aukštai iškelta doros lyderystės kartele. O būtent tai labai uždaroje ir į save orientuotoje mūsų visuomenėje, – duok Dieve, kad klysčiau, – yra oj kaip svarbu.

Skaitykite daugiau: bernardinai.lt

Autorius: Nijolė Koskienė

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *