fbpx

Šiemet PLK21 konferencija vyks tik internetu

Praeitais metais išbandėme naują formatą – Pasaulinę lyderystės konferenciją internetu. Į BigMarker platformą mūsų susijungė virš 2000, o dauguma dalyvavusių prisijungė pirmą kartą, supratome, kad online konferencija atvėrė galimybę įsikvpėti dar didesniam ratui Lietuvos ir užsienio lietuvių bendruomenių lyderių! Mums tai buvo įrodymas, kad online konferenciją organizuoti būtina.

Tiesa, ilgėdamiesi gyvų susitikimų, šiemet planavome ir tradiciniais tapusius PLK renginius Klaipėdoje bei Vilniuje. Visgi, su apgailestavimu turime pranešti, kad padarėme sprendimą šiais metais gyvos konferencijos nerengti. PLK šiemet vėl vyks tik Online formatu.

Pagrindinės sprendimo priežastys:

Pagrindinė tokio apsisprendimo priežastis – didelis neapibrėžtumas. Vertybės, kuriomis vadovaujamės įgyvendindami PLK – meistriškumas, svetingumas, bendrystė – šiandieninėmis sąlygomis darosi vis sunkiau įgyvendinamos.

Kaip komanda manome, jog sąlygos gali dar griežtėti, todėl ryžomės sprendimą priimti jau dabar, kad galėtume sukurti pačią geriausią patirtį Online formatu.

Šiek tiek daugiau ir šiame įraše:

Gyvų konferencijos bilietų turėtojams:

Jei buvai įsigijės bilietą į gyvą renginį Klaipėdoje ar Vilniuje, jau turėjai gauti elektroninį laišką, o jei jis tavęs nepasiekė, leisk tave nuraminti – papildomai tau nieko daryti nereikės. Į sąskaitą, iš kurios buvo apmokėti bilietai, per 28 d. pinigai bus grąžinti automatiškai.

Mūsų misija neiskeičia

Nepaisant asmeninių polinkių, mūsų misija niekad nebuvo apibrėžta formatu. Mūsų misija – įkvėpti žmogų dorai lyderystei. Šiemet tai pradėjome daryti tiklalaidėmis, straipsniais, tikime, kad konferencijos formatas irgi netaps kliūtimi. Esame įsitikinę, jog šiemet, kaip ir praėjusiais metais, vėl pavyks įkvėpti ir paskatinti lyderius veikti. Kviečiame ir tave likti su PLK.

Šiemet Online formatu turi 3 bilietų galimybės:

  1. Individualus (1 prisijungimo nuoroda) – 68.65 Eur.
  2. Komandos (iki 5 prisijungimo nuorodų) – 168,67 Eur.
  3. Bendruomenės (iki 30 prisijungimo nuorodų) – 391,88 Eur.

Bilietą įsigyti gali kakava.lt platfomoje. Daugiau informacijos apie konferenciją, kainas rasi PLK21 konferencijos skiltyje.

O tavo klausimų ir komentarų lauksime el. pašto adresu informacija@lyderiams.lt.

Palikite komentarą