fbpx

PLK pulsas

PLK pulsas

NAUJIENA! PLK pulsas

PLK pulsas – tavo įkvėpimo ir bendrystės vakaras kiekvieną mėnesį. PLK jau daugiau kaip vienuolika metų kviečia susitikti ir  įsikvėpti doros ir nesavanaudiškos lyderystės pavyzdžiais iš viso pasaulio. Gera naujiena – dabar nebereikės laukti ištisų metų! Visus, kas pasiilgsta tikro bendravimo ir įkvepiančių istorijų, kviesime kas mėnesį susitikti su bendraminčiais, išgirsti tikrų įkvepiančių istorijų, atrasti naujų pažinčių. Esame tikri, kad PLK pulsas taps laukiamiausiu mėnesio vakaru tiek dėl įdomių pašnekovų, tiek dėl nuostabių žmonių, kurie susirenka prasmingai praleisti laiko kartu.

2020 metų vasarą startavęs PLK pulsas per šiuos metus pulsas apskriejo Lietuvą nuo Vilniaus iki Klaipėdos, trumpam sustodamas ir Marijampolėje. Per metus pavyko pakviesti žmones į penkis vakarus,  kurie buvo kupini bendrystės, naudingų atradimų, kūrybinės veiklos ir naujų draugysčių.
 
Susitikimai vyko ONLINE formatu ir gyvai. Svečiavomės: „Kulinarijos studijoje” Vilniuje, „Ateik Ateik” Klaipėdoje, „Seitane” Marijampolėje, „Mano guru” ir „Pirmas blynas”Vilniuje.
 
Savo išmintimi, patarimais ir sėkmės istorijomis dalinosi: Gian Luca Demarco, Lolita Kovaitienė, Andrius Ivanovas, Saulius Karosas, Veronika Vitkevičienė, Tomas Vėlius, Indrė Razbadauskaitė-Venskė, Edmundas Seilius, Skaistė Savickienė, Maria Gloria Lukša, Paulius Rakštikas, Dovaldas Kušlikis, Medartas Dabašauskas, Agnė Gaisrė, Andrius Gurevičius, Birutė Ruplytė.
 
Penkių susitikimų metu pavyko geriau pažinti šias tema: „Inovatyvumas – tavo e(k)spreso bilietas svajonių darbo link”, „Džiaugsmas būti savimi: paprastumo pamokos”, Žmonės, be kurių aš nebūčiau aš”, „Darbo ir poilsio pusiausvyra”, „Organizacijos kultūra priešpastatant bendruomenės kultūrą”.
 
Daug šiltų atsiliepimų sulaukę vakarai pas jus sugrįš ir 2021 metų sezoną, esant tinkamoms aplinkybėms. 

DUK

Kokia yra PLK pulso trukmė?

2,5 valandos trukmės mini konferencija

Kas sudaro PLK pulso susitikimus?

Renginį sudaro trys dalys: kviestinių lektorių pranešimai, praktinės kūrybiškumo dirbtuvės ir tinklaveika. Pirmos dalies metu įkvėpimo ir žinių semiamės iš tikrų istorijų, kurias pasakoja savo srities profesionalai. Šie pranešimai tiek įkvepia imtis aktyviai veikti, tiek nurodo galimas veiksmų strategijas. Antroje renginio dalyje dalyviai turi galimybę išbandyti praktikas, kurios padeda geriau įsigilinti į temą. Renginys baigiamas tinklaveika, kurios metu dalyviai gali artimiau susipažinti, rasti bendraminčių, geriau įsisavinti renginio metu gautą informaciją.

Kodėl turėčiau dalyvauti PLK pulse?

Renginio metu dalyviams suteikiamas įkvėpimas, padrąsinimas, įrankiai ir bendrystė, kuri paskatina ir suteikia sąlygas drąsiau imti pokytį į savo rankas.