fbpx

PLK mokymai

PLK mokymai

Išskirtinio formato mokymai, vykdomi Pasaulinės lyderystės konferencijos (PLK) Lietuvoje. Mokymų metu derinami įkvepiantys, žinomų, savo sričių profesionalų pranešimai, skambėję per Pasaulinę lyderystės konferenciją, kartu su praktinėmis dirbtuvėmis, skirtomis idėjas paversti praktika. Klausydamiesi pranešimų, reflektuodami, atlikdami praktines užduotis dalyviai ugdo įgūdžius, reikalingus tapti savo likimo kalviais.

Mokymų tikslas – sukurti tinkamą aplinką, duoti pavyzdžių ir įrankių, kad dalyviai galėtų patys inicijuoti ir įgyvendinti reikalingus pokyčius savo gyvenime per visus metus.

PLK mokymų išskirtinumai

  1. Kokybiškas autentiškas turinys (PLK pranešimai).
  2. Mokymasis per patirtį praktinių dirbtuvių metu.
  3. Bendrystė su panašių vertybių žmonėmis.
  4. Palaikanti, atvira aplinka ir konstruktyvus diskutavimas.
  5. Galimybė susipažinti su naujais veikliais žmonėmis.
  6. Mokymuose puoselėjamas PLK būdingas svetingumas ir rūpestis dalyviais
Dažniausiai užduodami klausimai
Ką veikiate per mokymus?

Mokymų susitikimai sudaryti iš trijų dalių: savo srities profesionalo pranešimo (PLK turinys), refleksijos ir praktinių dirbtuvių.

Koks yra mokymų formatas?

Atvirieji mokymai – į juos kviečiami visi, kas nori augti kartu su bendraminčiais ir supranta, kad išmokstama tik darant. Tai mėnesio trukmės mokymai (1 sesija per savaitę, iš viso 4 susitikimai), jų metu gilinamasi į vieną temą iš kelių skirtingų perspektyvų.

Kas yra mokymai organizacijoms?

Mokymai organizacijoms: skirti darbuotojų įkvėpimui, motyvacijai kelti, organizacijos kultūros keitimui. Puiki dovana darbuotojams Kalėdų, Naujų metų, įmonių jubiliejų ir kt. proga! 

Akcininkų, valdybos suvažiavimams; prasmingi susitikimai inicijuojantys pokyčius, organizacijos kultūros keitimą. 

PLK mokymų sesijos integravimas į specializuotas konferencijas, suvažiavimus. Išskirtinė įkvėpimo sesija specializuotų mokymų metu. 

Mokymai skirti grupėms iki 100 žmonių. 

Trukmė: pagal organizacijos poreikius ir galimybes: 2,5 val. trukmės renginys, dienos, dviejų dienų, savaitės ar kas mėnesio susitikimų serija.