PLK Mokymai

PLK mokymai – išskirtinio formato mokymai, vykdomi Pasaulinės lyderystės konferencijos (PLK) Lietuvoje. Mokymų metu derinami įkvepiantys, žinomų, savo sričių profesionalų pranešimai, skambėję per Pasaulinę lyderystės konferenciją, kartu su praktinėmis dirbtuvėmis, skirtomis idėjas paversti praktika. Klausydamiesi pranešimų, reflektuodami, atlikdami praktines užduotis dalyviai ugdo įgūdžius, reikalingus tapti savo likimo kalviais.

Mokymų tikslas – sukurti tinkamą aplinką, duoti pavyzdžių ir įrankių, kad dalyviai galėtų patys inicijuoti ir įgyvendinti reikalingus pokyčius savo gyvenime per visus metus.

PLK mokymų išskirtinumai

Kokybiškas autentiškas turinys (PLK pranešimai)

Mokymasis per patirtį praktinių dirbtuvių metu

Bendrystė su panašių vertybių žmonėmis

Palaikanti, atvira aplinka ir konstruktyvus diskutavimas

Galimybė susipažinti su naujais veikliais žmonėmis

Mokymuose puoselėjamas PLK būdingas svetingumas ir rūpestis dalyviais

NAUJIENA! PLK pulsas

PLK pulsas – tavo įkvėpimo ir bendrystės vakaras kiekvieną mėnesį. PLK jau daugiau kaip vienuolika metų kviečia susitikti ir  įsikvėpti doros ir nesavanaudiškos lyderystės pavyzdžiais iš viso pasaulio. Gera naujiena – dabar nebereikės laukti ištisų metų! Visus, kas pasiilgsta tikro bendravimo ir įkvepiančių istorijų, kviesime kas mėnesį susitikti su bendraminčiais, išgirsti tikrų įkvepiančių istorijų, atrasti naujų pažinčių. Esame tikri, kad PLK pulsas taps laukiamiausiu mėnesio vakaru tiek dėl įdomių pašnekovų, tiek dėl nuostabių žmonių, kurie susirenka prasmingai praleisti laiko kartu.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mokymų susitikimai sudaryti iš trijų dalių: savo srities profesionalo pranešimo (PLK turinys), refleksijos ir praktinių dirbtuvių

Atvirieji mokymai – į juos kviečiami visi, kas nori augti kartu su bendraminčiais ir supranta, kad išmokstama tik darant. Tai mėnesio trukmės mokymai (1 sesija per savaitę, iš viso 4 susitikimai), jų metu gilinamasi į vieną temą iš kelių skirtingų perspektyvų.

Mokymai organizacijoms: skirti darbuotojų įkvėpimui, motyvacijai kelti, organizacijos kultūros keitimui. Puiki dovana darbuotojams Kalėdų, Naujų metų, įmonių jubiliejų ir kt. proga! 

Akcininkų, valdybos suvažiavimams; prasmingi susitikimai inicijuojantys pokyčius, organizacijos kultūros keitimą. 

PLK mokymų sesijos integravimas į specializuotas konferencijas, suvažiavimus. Išskirtinė įkvėpimo sesija specializuotų mokymų metu. 

Mokymai skirti grupėms iki 100 žmonių. 

Trukmė: pagal organizacijos poreikius ir galimybes: 2,5 val. trukmės renginys, dienos, dviejų dienų, savaitės ar kas mėnesio susitikimų serija. 

2,5 valandos trukmės mini konferencija

Renginį sudaro trys dalys: kviestinių lektorių pranešimai, praktinės kūrybiškumo dirbtuvės ir tinklaveika. Pirmos dalies metu įkvėpimo ir žinių semiamės iš tikrų istorijų, kurias pasakoja savo srities profesionalai. Šie pranešimai tiek įkvepia imtis aktyviai veikti, tiek nurodo galimas veiksmų strategijas. Antroje renginio dalyje dalyviai turi galimybę išbandyti praktikas, kurios padeda geriau įsigilinti į temą. Renginys baigiamas tinklaveika, kurios metu dalyviai gali artimiau susipažinti, rasti bendraminčių, geriau įsisavinti renginio metu gautą informaciją.

Renginio metu dalyviams suteikiamas įkvėpimas, padrąsinimas, įrankiai ir bendrystė, kuri paskatina ir suteikia sąlygas drąsiau imti pokytį į savo rankas.

Sužinok naujienas pirmas!

Prenumeruok PLK naujienlaiškį ir sek mus socialiniuose tinkluose: