PLK konferencija

PLK konferencija

Kas yra PLK?

Pasaulinė lyderystės konferencija (PLK) tai – įkvėpianti erdvė norintiems augti ir tobulėti bei pasisemti patirties ir žinių iš pasaulinio lygio Lietuvos bei užsienio pranešėjų Lietuvoje. 

Dvi dienos, kurios apjungs tave su šimtais tūkstančių žmonių visame pasaulyje, nes tai – tarptautinė konferencija vykstanti visame pasaulyje jau daugiau nei 25 metus .

Konferencijos dalyviai teigia, kad po renginio pastebi pozityvius pokyčius ne tik asmeniniame gyvenime, bet ir komandoje. 68 proc. apklaustųjų teigia, kad pagerėjo jų rezultatai, o net 81 proc. respondentų pajuto didesnį pasitenkinimą darbu. 

Kam ir kodėl?

Kaip PLK organizatoriai garantuojame, jog konferencija bus naudinga tiek startuojančioms, tiek seniai gyvuojančioms įmonėms, kurios siekia konkurencinio pranašumo rinkoje ir (ar) nori tapti patraukliausiu darbdaviu. Švietimo įstaigų administracija prisimins, kad dirbti mokykloje yra pasididžiavimas. Krikščioniškų bendruomenių atstovai bus drąsinami tiesti tiltus bendradarbiavimui, ugdyti jaunus asmenis bei suprasti, jog kiekvienas yra svarbus ir gali daryti įtaką. Aktyvūs visuomenės nariai sužinos, kaip pasiekti maksimalų meistriškumą įsitraukiant į įvairias veiklas ir kaip daryti teigiamą pokytį aplinkai bei sau pačiam.

Esame išsiilgę Tavęs ir tikime, kad pokytis tavo rankose! O gyvas susitikimas ir konferencijos turinys, leis mums visiems suprasti, kad esame vertingi ir turime rūpintis savimi.  

Bilietai prekyboje jau artimiausiu metu!

*Jei dėl COVID-19 situacijos konferencija negalės įvykti, visi už bilietus sumokėti pinigai bus grąžinami arba keičiami į kitus Lyderiams LT renginius. 

Įsigyk bilietą į Pasaulinės lyderystės konferenciją

Atsiliepimai

#PLK21 pranešėjai bus paskelbti jau visai netrukus!

Kreigas Grošelis

Vyresnysis „Life.Church“ pastorius ir bendraįkūrėjas, bestselerių autorius, PLK ambasadorius Amerikoje

Kreigas Grošelis – vyresnysis inovatyvios „Life.Church“ bažnyčios pastorius bei bendraįkūrėjas. Ši tikinčiųjų bendruomenė renkasi daugybėje vietų, išsibarsčiusių po visą JAV, pamaldos transliuojamos ir internetu. „Life.Church“ ypač orientuota į misijas pasitelkiant naujausias technologijas. „Life.Church“ sukūrė „YouVersion“ Biblijos programėlę, kuria naudojasi viso pasaulio, taip pat ir Lietuvos, žmonės. K. Grošelis įvardytas Amerikos mažų ir vidutinių organizacijų TOP 10 generaliniu direktoriumi. Keliaudamas po pasaulį kaip PLK ambasadorius Amerikoje skatina lyderių tobulėjimą kiekvienoje visuomenės srityje. „Kreigo Grošelio lyderystės tinklalaidės“ („Craig Groeschel Leadership Podcast“), kurią kas mėnesį parsisiunčia daugiau negu 1,5 milijono klausytojų, vedėjas, bestselerių autorius. Naujausia jo parašyta knyga – „Viltis tamsoje“ („Hope in the Dark“).

Eimė Edmundson

Harvardo verslo mokyklos lyderystės ir vadybos dėstytoja, knygų autorė

Eimė Edmundson jau nuo 2011-ųjų metų pripažįstama viena geriausių valdymo mąstytojų. Keturių knygų autorė, viena jų –„Komandos. Kaip organizacijos mokosi, kuria naujoves ir konkuruoja žinių ekonomikoje“ („Teaming: How Organizations Learn, Innovate and Compete in the Knowledge Economy“). Joje gvildenama bendradarbiavimo organizacijose svarba ir iššūkiai. Naujausia jos knyga „Bebaimė organizacija. Psichologinio saugumo darbo vietoje kūrimas skatinant mokymąsi, naujovių kūrimą ir augimą“ („The Fearless Organization: Creating Psychological Safety in the Workplace for Learning, Innovation, and Growth“) suteikia praktiškų patarimų komandoms ir organizacijoms, norinčioms klestėti modernioje ekonomikoje.

Albertas Teitas

„Fellowship Church“ įkūrėjas ir vyresnysis pastorius

Albertas Teitas, vyresnysis „Fellowship Church“ pastorius, prieš 2012 metais Amerikoje įkurdamas greičiausiai augančią daugiatautę bažnyčią vykdė įvairias strateginės bažnytinės lyderystės pareigas. Jis yra vienas iš „Azusa Pacific“ universiteto, „Fuller“ jaunimo instituto bei Pasaulinio lyderystės tinklo tarybos narių. Energingas pranešėjas, 20 metų trunkančios tarnystės veteranas, puikiai suderinantis biblines tiesas ir humorą. Daugelio JAV universitetų ir bažnyčių mėgstamas pranešėjas. Vienas iš knygos „Laiškai į Birmingamo kalėjimą“ („Letters to a Birmingham Jail: A Response to the Words and Dreams of Dr. Martin Luther King Jr.“) bendraautorių.

Kaká

Futbolo žvaigždė, FIFA metų žaidėjas

Brazilų futbolo legenda,Rikardas Izeksonas dos Santosas Leitė, geriausiai žinomas Kaká vardu, yra vienas iš aštuonių žaidėjų, per visą istoriją laimėjusių „Auksinį kamuolį“ („Ballon d’Or“), FIFA pasaulio taurę ir UEFA čempionų lygą. Kaká yra pirmasis sportininkas, surinkęs daugiau negu 10 milijonų „Twitter“ sekėjų, ir laikomas vienu iš labiausiai žinomų pasaulio sportininkų. Karjerą pradėjo 18-kos metų kaip brazilų futbolo klubo „São Paulo FC“ atakuojantis saugas, tačiau greitai tapo svarbiu Brazilijos nacionalinės ekipos nariu. Prieš baigdamas karjerą 2017 metais žaidė „Real Madrid“ komandoje. Per savo karjerą Kaká pelnė daugybę apdovanojimų už lyderystę futbolo aikštėje, tarp jų „Auksinio kamuolio“( „Ballon d’Or“), FIFA metų žaidėjo, bei MARCA legendos apdovanojimus. Dvejus metus iš eilės „Time“ įvardytas vienu iš 100 įtakingiausiųjų, Kaká taip pat yra JT Pasaulinės maisto programos ambasadorius.

T. D. Džeiksas

Vyresnysis „The Potter’s House“ pastorius, vizionierius, verslininkas, bestselerių autorius

Vyskupas T. D. Džeiksas, linkęs mesti iššūkį dominuojančiam status quo, yra vienas labiausiai žinomų nuomonės formuotojų verslo, švietimo, filmų ir pramogų srityse. Savo nuoširdžiu požiūriu Džeiksas pasiekia milijonus žmonių, atstovaujančių įvairioms socioekonominėms sritims, tautybėms ir įsitikinimams. Vyresnysis „The Potter’s House“, globalios humanitarinės organizacijos ir bažnyčios, turinčios 30 000 narių, pastorius, vyskupas Džeiksas veiklą plėtoja ir televizijos, radijo, filmavimo aikštelių, knygų leidybos srityse. Naujausios jo knygos – „Sutraiškymas. Dievas priespaudą keičia į galią“(„Crushing“) ir „Su tikslu pasodinti“ („Planted on Purpose“).

Maiklas Todas

Vienas iš „Transformation Church“ bažnyčios pastorių, knygų autorius, nuomonės formuotojas

2015 metais Maiklui Todui ir jo žmonai Natali buvo patikėta vadovauti „Transformation Church“ bažnyčiai. Jų vizija – tinkamai ir progresyviai su Evangelijos žinia pasiekti bendruomenę, miestą ir pasaulį. Bažnyčios augimas buvo žaibiškas – kiekvieną savaitę į jų pamaldas ateina 5 000 žmonių, o daugiau nei 20 000 pamaldas stebi tiesiogiai internetu. Todo įtaka siekia ir už bažnyčios ribų – jo penki vaizdo įrašai, patalpinti „YouTube“ platformoje, turi daugiau nei milijoną peržiūrų. Šių metų balandį Todas planuoja išleisti savo pirmąją knygą „Santykių tikslai“ („Relationship Goals“).

Paula Faris

Vyriausioji „ABC News“ korespondentė, knygų autorė

Paula – „Emmy“ apdovanojimą pelniusi žurnalistė, vyriausioji „ABC News“ korespondentė ir populiarios tinklalaidės „Tikėjimo kelionės su Paula Faris“ („Journeys of Faith with Paula Faris“) vedėja. Šioje tinklalaidėje kalbama apie įtakingiausių žmonių tikėjimą ir dvasingumą. Buvusi rytinės laidos „Good Morning America“ savaitgaliais, tap pat ir viena iš ABC laidos „The View“ vedėja. Paula antrąkart grįžta į Pasaulinės lyderystės konferencijos sceną ir ims interviu iš PLK pranešėjų. Ji taip pat papasakos apie savo rizikos kupiną lyderystės kelionę po televizinę žurnalistiką ir pasidalins lyderystės įžvalgomis iš savo naujausios knygos „Atšaukimas. Kodėl iškeičiau du savo svajonių darbus į tikrojo pašaukimo kupiną gyvenimą“ („Called Out, Why I Traded Two Dream Jobs For a Life of True Calling“).

Roris Veidenas

„Brand Builders Group“ bendraįkūrėjas, pranešėjas, bestselerių autorius

Pripažintas verslo strategijos ir lyderystės ekspertas Roris Veidenas yra bestselerių autorius ir pranešėjas. Veideno įmonė „Brand Builders Group“ padeda lyderiams tapti pagarbiais, patikimais, pripažintais ir įtakingesniais. Jo įžvalgomis dalinosi „The Wall Street Journal“, „Forbes“, CNN, „Entrepreneur“, „Inc“, „Fox News“. „Inc.“ žurnalo įvardytas vienu iš 100 geriausių lyderystės pranešėjų pasaulyje, o „Entrepreneur“ jį vadina „vienu geriausiu pasaulyje mąstytoju apie produktyvumą“. Veideno naujausia knyga „Atidėliok tikslingai“, („Procrastinate on Purpose: 5 Permissions to Multiply Your Time“).

Seidė Robertson

Bestselerių autorė, nuomonės formuotoja

Savos kartos autoritetas Robertson skleidžia vilties žinią „Live Originals“ turo metu bei pasirodydama įvairiose laidose. Jos 15 epizodų tinklalaidę „Vau, čia tai geras“ („WHOA, That’s Good“) parsisiuntė daugiau nei milijoną kartų, jos tinklaraštis pasiekia daugiau nei du milijonus skaitytojų iš daugiau nei 195 pasaulio šalių, o „Instagram“ įrašai siekia 3,3 milijono peržiūrų. Seidės Robertson verslumo dvasia ir mados pojūtis padėjo kartu su dizainere Šere Hil (Sheri Hill) pradėti mados ženklo „Live Original“ išleistuvių suknelių liniją. Seidė Robertson – filantropė, savo kartą įkvepianti teigiamiems pokyčiams, kartu su įvairiomis organizacijomis kovojanti prieš pasaulyje esantį badą. Jos knygos „Būk autentiška“ („Live Original“) ir „Neturėk baimių“ („Live Fearless“) atsidūrė bestselerių sąrašuose. Naujausia jos knyga „Gyvenk. Lik gyva ir gyvenk pilnavertį gyvenimą“ („LIVE: remain alive, be alive at a specified time, have an exciting or fulfilling life“.

Markas Bakingamas

Bestselerių autorius, visuotinis tyrėjas, revoliucionierius

Markas Bakingamas yra visuotinis tyrėjas ir talentų ekspertas, atrandantis žmonių stiprybes, pakeliantis jų darbo atlikimą bei sukuriantis naują ateities darbo viziją. Buvęs „Gallup“ organizacijos tyrėjas dabar kaip žmonių ir darbo atlikimo vadovas kuria viziją ADP tyrimų institutui. Devynių knygų autorius, iš kurių dvi „Pirma sulaužykite visas taisykles“(„First Break All the Rules“) (išleista ir lietuvių kalba) ir „O dabar atraskite savo stiprybes“ („Now Discover Your Strengths“) tapo visų laikų verslo bestseleriais. Naujausioje knygoje „Devyni darbo melai“ („Nine Lies About Work: A Freethinking Leader’s Guide to the Real World“) Bakingamas nagrinėja mūsų darbovietes užvaldžiusius melus ir pamatines tiesas, kurios padės pagerinti situaciją.

Pranešėjai iš Lietuvos

Kristina ir Marius Čiuželiai

M. Čiuželio labdaros ir paramos fondo steigėjai

Savo veikla laužantys nusistovėjusius stereotipus apie senatvę ir seną žmogų. Fondas siekia, kad Lietuva taptų draugiška šalimi senatvei, kurioje kiekvienam būtų gera senti, o garbaus amžiaus žmogus būtų neatskiriama ir svarbi visuomenės dalis. Vedini šio tikslo iniciavo socialinę akciją #Prisiliesk (2016 m.), kartu su partneriais įgyvendino nepriklausomos Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtą projektą „100 metų kartu“ (2017-2018 m.), nuo 2016 m. vykdo „Sidabrinės linijos“ projektą – tai draugystės pokalbiai, emocinė ir informacinė pagalba telefonu vienišiems ar bendravimo stokojantiems vyresnio amžiaus žmonėms, ženkliai prisidėjo, kad Vilnius – pirmasis Baltijos šalyse – būtų priimtas į Pasaulio sveikatos organizacijos globojamą „Draugiškų senatvei miestų“ bendruomenę, o sostinėje atsirastų vyresnio amžiaus žmonių traukos centras „Senjorų avilys“.

Dalius Misiūnas

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius, vienas žinomiausių vadovų Lietuvoje

„Jei man kas nors mokykloje būtų pasakęs, jog būsiu vadovas, nebūčiau patikėjęs. Studijavau labai praktišką specialybę – elektros inžineriją. Pasitaikius progai, mokslus tęsiau Lundo universitete Švedijoje, o disertacijos tyrimus atlikau Australijoje. Būtent studijos ir įgyta patirtis paskatino pasirinkti lyderystės kelią, o pokyčius nusprendžiau kurti čia, Lietuvoje. Tikiu, kad tikroji lyderystė prasideda tuomet, kai sau užduodame paprastą, bet svarbų klausimą – ką galime daryti dabar, kad būtume žingsniu priekyje rytoj?“.

Emilija Sakadolskienė

Pedagogė, chorvedė ir muzikologė

Baigusi muzikos pedagogikos bei edukologijos studijas JAV ir prieš 15 metų atsikrausčiusi į Lietuvą, dabar rengia mokytojus ir konsultuoja įvairiais švietimo klausimais.  Šiuo metu dėsto VDU Muzikos akademijoje bei VU Filosofijos fakultete, dalyvauja projektuose „Lyderių laikas“, „Renkuosi mokytis“, ugdymo programų atnaujinime ir yra Lietuvos Švietimo tarybos narė. „Manau, kad vaikų ugdymas yra viena svarbiausių viešojo gyvenimo sričių, tačiau Lietuvoje tam neskiriama nei pakankamai biudžeto lėšų, nei žiūrima į pedagogo profesiją, kaip svarbią, prestižinę ar išskirtinę. Kai darbas yra pašaukimas, kai jį traktuoji, kaip tarnystę, tuomet ir motyvacija atsiranda”.

Paulius Insoda

NFQ Technologies vadovas

Dalyvavęs NFQ augime nuo nedidelės keleto žmonių komandos iki 350+ profesionalų vienijančios vienos iš didžiausių programavimo kompanijos Lietuvoje. „Mano vienas iš pagrindinių moto – daryk kitiems tai, ką nori, kad tau darytų + nėra neįmanomų dalykų ir nėra padėties be išeities.”

Arnoldas Valkauskas

Katalikų kunigas, Jonavos dekanato Ruklos Šventosios Dvasios parapijos klebonas, karo kapelionas, Katalikų teologijos fakulteto dėstytojas, dogminės teologijos specialistas, vienas iš nedaugelio Lietuvos egzorcistų

“Mane kasdien motyvuoja prasmės ieškojimas, paremtas malda. Ir noras pagal išgales padėti žmonėms. Taip realizuoji save, nes dalyvauji tapimo kitokiu, nei buvai, procese. Nelengvame, net skausmingame procese.”

DUK

Aš nesu lyderis. Ar ši konferencija man?

Nežinai, ar išdrįstum save pavadinti lyderiu? Žodis lyderis kilęs iš angliško žodžio „lead“, reiškiančio „vesti, rodyti kelią“. Lyderis – žmogus, kuris turi didesnę patirtį ir ja gali pasidalinti su kitais, vesti juos kokia nors kryptimi. Šioje konferencijoje žodis „lyderis“ vartojamas plačiąja prasme ir reiškia žmogų, kuris daro pokytį visuomenėje – o tokiu gali tapti kiekvienas iš mūsų. Mums svarbu ne tik tai, kad lyderiai mokėtų vesti kitus žmones ir darytų pokytį. Mums svarbu, ir kur jie eina bei kuo tampa. Lyderis, kuris vadovaujasi krikščioniškomis vertybėmis, yra nesavanaudiškas, nuolankus, atsakingas, ryžtingas ir kitus skatina vadovautis tokiomis vertybėmis. Todėl lyderio didžiausias uždavinys – įveikti savo trūkumus ir siekti dorybių, taip, kad kiti sektų jo pavyzdžiu. Kiekvienas iš mūsų yra ir gali būti lyderis.

Kaip vyksta konferencija online būdu?

Online konferencijos išskirtinumas yra toks, jog būdamas bet kuriame pasaulio krašte gali klausytis lyderių pranešimų tiesioginės transliacijos metu. Konferenciją galėsi stebėti per telefoną, plančetę ar kompiuterį. Pranešimai bus transliuojami per BigMarker programą. Visą prisijungimo medžiagą atsiųsime dar iki konferencijos pradžios. Primename, jog konferencijoje vyks gyvas vedimas, menininkų pasirodymai bei skaitomi lietuvių pranešimai. Konferencijoje išsaugosime PLK stiprybę – gyvą dalyvių bendravimą, pakviesdami juos dalyvauti diskusijose tam skirtuose virtualiuose kambariuose.

Kodėl verta dalyvauti PLK?

Ankstesnių konferencijų dalyvių atsiliepimai apie renginį. Jie teigia, kad:

  • 87% jaučia didesnį pasitenkinimą savo darbu, pagerėjo jų darbo našumas;
  • 83% pagerino komandinį darbą ir todėl išaugo darbuotojų pasitenkinimas;
  • 61% teigia, kad jų organizacija tapo efektyvesnė, nes suformavo aiškią viziją;
  • 81% pažymi, kad po konferencijos jų lyderis gerokai patobulėjo.

#PLK21 bus naudinga tiek startuojančioms, tiek seniai gyvuojančioms įmonėms, kurios siekia konkurencinio pranašumo rinkoje ir tikisi tapti patraukliausiu darbdaviu regione. Švietimo įstaigų administracija sužinos, ką reiškia būti geidžiamais darbdaviais jaunimui, ir suvoks, jog dirbti mokykloje yra pasididžiavimas. Krikščioniškų bendruomenių atstovai bus drąsinami tiesti tiltus bendradarbiavimui, ugdyti jauną asmenį bei suprasti, jog kiekvienas yra svarbus ir gali daryti įtaką. Aktyvūs visuomenės nariai sužinos, kaip pasiekti maksimalų meistriškumą įsitraukiant į visokeriopas veiklas ir kaip daryti pozityvų pokytį aplinkai bei sau pačiam.

Ar bus galimybė stebėti pranešimus konferencijai pasibaigus?

Nuo 2020 m, konferencijos pranešimų įrašus galėsite gauti įsigiję prisijungimo kodąPraėjusių konferencijų užsienio pranešėjų įrašus galite įsigyti USB laimenoje knygos.lt svetainėje.

Kur galėčiau įsigyti bilietus į PLK?

Prasidėjus bilietų pardavimui, bilietus į #PLK21 galėsite įsigyti kakava.lt platformoje.

Kuo PLK skiriasi nuo kitų konferencijų?

PLK akcentuojama kitokia, nesavanaudiška lyderystė – kaip daryti įtaką aplink save. Mūsų tikslas, kad keistųsi organizacijos iš pagrindų, o tam reikia visos komandos dalyvavimo.

PLK Lietuvoje pirmuosius metus pradėjo gyvuoti tik dėl investicijų iš užsienio. Konferencijai augant, augo ir jos finansinė nepriklausomybė kol galiausiai galėjome suorganizuoti PLK tik mūsų pačių lėšomis. Visi pinigai surinkti už bilietus yra skirti renginio organizavimo išlaidų padengimui.