fbpx

Pasiruošimas PLK konferencijai

Pasiruošimas PLK konferencijai

Mažos detalės gali kardinaliai pakeisti konferencijos patirtį. Paskirk šiek tiek laiko, atmosferos kūrimui!

Mes užtikrinsime puikų turinį, tau lieka pasirūpinti atmosfera!

Dalyvaujant online PLK konferencijoje svarbu ne tik turinys. Kad po konferencijos liktum įsikvėpęs, pasisėmęs gerų minčių ir užsidegęs veikti, teks šiek tiek pasistengti ir tau, bet nebijok, kad būtų lengviau, paruošėme tau keletą patarimų.

Jei dalyvauji iš namų

Pasirūpink, kad niekas neblaškytų. Jei turi vaikų, turime pasiūlyti veiklos ir jiems, apie tai daugiau infomacijos žemiau.

Konferencijos metu nedirbk. Jei konferencija skambės kaip fonas, iš jos gausi minimaliai naudos. Paskirk laiką dalyvavimui. Sutelk visą dėmesį, tik taip patirsi, ką išties reiškia dalyvauti PLK.

Jei dalyvauji su komanda

Trumpų pertraukų metu, išvėdink patalpas. Išgirsi nemažai informacijos, šviežias oras padės išlaikyti susitelkimą, likti žvaliems ir sveikiems.

Pasiruošk diskusijai iš anksto. Peržvelk klausimus dalyvio knygoje, tai padės produktyviai pravesti diskusiją su komanda.

3 patarimai aplinkos kūrimui:

#1: Pasirūpink maistu

Apgalvok kaip ir kur pietausite, pasirūpink užkandžiais. Tai leis nesiblaškyti konferencijos metu. Jei skrandis neriaumos, bus lengviau susikaupti į tai ką kalba pranešėjai, o jei dalyvausi su komanda, valgymas kartu gali padėt vystyti pokalbį

#2: Pasirūpink užrašais

Sakoma, kad popierius nepamiršta, todėl pasirūpink, kad geriasuias mintis išgirstas konferencijos metu galėtumei tinkamai pasižymėti. Kiekvienas konferencijos dalyvis gaus nemokamą PDF dalyvio knygos versiją, tačiau kartais gerai šalia turėti ir popieriaus bei rašiklį svarbiausioms mintims, kurias norėsi pritaikyti.

#3: Papuošk aplinką

Pamerktos gėlės, patiesta staltiesė kartais yra viskas ko reikia, kad sukurtum šventinę nuotaiką, o komandos draugai pajustų, kad yra laukiami.

Techninis pasiruošimas

BigMarker platforma

Visų pirma, prieš konferenciją susipažink su BigMarker platformą, kurioje ir vyks šių metų PLK.

Tavo sistema

Kad dalyvautum kuo sklandžiau, paspaudęs ant žemiau esančios nuorodos pasitikrink savo interneto ryšį ir sistemos suderinamumą. https://www.bigmarker.com/system_check

Naršyklė

Rekomenduojame naudoti atnaujintą Google Chrome ar Mozilla Firefox naršyklę. 

Daugiau naudingos informacijos bei pagalbos rasi pagalbos skiltyje.

Jei kils techninių problemų, lauksime tavo laiškų informacija@lyderiams.lt