Pasaulio lyderių asmeniniai liudijimai ir įžvalgos – keičiantys gyvenimus

Jūsų verslui sunkus laikas? Jaučiatės lyg atsidūrę akligatvyje? Kodėl sėkmė renkasi konkurentus? Kaip rasti drąsos ir jėgų vėl pradėti iš naujo? Kokiais būdais įkvėpti motyvacijos apsnūdusiam kolektyvui? Kokius netradicinius darbuotojų atrankos metodus pasitelkia viena žinomiausių pasauly kompanijų „Google“? O ar girdėjote kompanijos „Facebook“ rinkodaros ir pardavimo direktorės Šerilės Sandberg pasidalijimą, kaip atsitiesti po sunkių asmeninių smūgių?

Visa tai ir dar daugiau sužinosite jau aštuntą kartą Lietuvoje rengiamoje Pasaulinėje lyderystės konferencijoje. Kasmet 128-iose pasaulio šalyse video formatu transliuojamą konferenciją stebi apie  400 tūkst. dalyvių. Pasaulinės lyderystės konferencijos organizatoriai žada, kad šių metų renginys – vienas stipriausių per 23 veiklos metus.

Kokias problemas padės spręsti pranešėjai

Šių metų konferencijoje bus gvildenamos kelios pagrindinės temos: puikios komandos subūrimas, išradingas problemų sprendimas, drąsa, būdo tvirtumas, platesnė vizija.

Geri lyderiai moka pritraukti ir suburti talentingiausius. Šiemet didelė garbė konferencijoje sulaukti vieno didžiausių ir išradingiausių mūsų kartos žmogiškųjų išteklių specialisto Laszlo  Bock. Šis pranešėjas pasakos apie netradicinius darbuotojų atrinkimo metodus ir strategiją, kurią pasitelkia kompanija „Google“. O smulkiojo verslo specialistas ir populiarios TV laidos „The Profit“ vedėjas Marcus Lemonis dalysis savo patirtimi ir pasakos apie tai, kaip komercinės sėkmės strategijos ašis vis dėlto išlieka – žmonės.

Šiandieniniame konkurencingame, pašėlusiu tempu besisukančiame pasaulyje kaip niekad svarbus gebėjimas rasti veiksmingus, kūrybiškus sprendimus. Pasaulyje pripažintas kūrybinės raiškos ekspertas Fredrik Haren mokys ieškoti išradingų sprendimų. O našumo verslo srityje ekspertė Juliet Funt pamokys lyderius sudėtingus dalykus paversti paprastesniais, išlaisvinti talentą ir duoti valios vaizduotei.

Skaitykite daugiau bernardinai.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *