Pasaulinė lyderystės konferencija vėl kviečia susitikti Klaipėdoje ir Vilniuje

Norite tobulėti? Pasisemti įkvėpimo? Ar atsigręžti į sėkmę ir pilnatvę lemiančias vertybes? Tuomet suskubkite kalendoriuje raudonai pasižymėti lapkričio 11–12 d., kuriomis Klaipėdoje, tarptautiniame LCC universitete, arba lapkričio 18–19 d. Vilniuje, Compensa koncertų salėje, vyks Pasaulinė lyderystės konferencija. „Tapkite lyderiais ten, kur esate. Juk kai lyderis tobulėja, laimi visi“ – teigia organizatoriai.

„Nuoširdžiai kviečiu ne tik jus, bet visus jūsų bendruomenės narius, ypač tuos, kurie vadovauja bažnyčioje, darbe ar visuomenėje“ – kreipiasi į bendruomenių vadovus vienas pagrindinių renginio organizatorių Lietuvoje, pastorius Saulius Karosas.

Per dvi konferencijos dienas jūsų lauks aukščiausio lygio vadovų įžvalgos, sumanymai, praktiniai patarimai, o svarbiausia – būsite įkvėpti trokšti žinių ir tobulėjimo. 7 kartą vyksianti Pasaulinė lyderystės konferencija (PLK) atskleis tikrosios lyderystės dedamąsias ir neleis pasiklysti ieškojimų labirintuose.

„Šiais metais, kartu su šešiais atstovais iš Lietuvos, dalyvavau konferencijoje Čikagoje, – pasakoja S. Karosas. – Mes buvome kartu su 700 organizatorių iš šimto šalių ir dvi dienas prieš pačią konferenciją Willow Creek bažnyčioje girdėjome ką Dievas daro per PLK savo Bažnyčioje visuose kontinentuose. Tokiose šalyse kaip Ekvadoras, Brazilija, Nigerija, Kenija, Viešpats suburia bažnyčias veikti kartu savo šalies labui. Konferencija ten tampa ne tik platforma susipažinti ir patiems tobulėti savo vadovamime, bet ir imtis iniciatyvų keisti savo šalį.“

Skaitykite daugiau: bernardinai.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *