fbpx

„Einant į priekį visada norisi vis daugiau…“ Lyderiams LT tinklalaidė su Tomu Žemguliu #46

Tinklalaidė su Tomu Žemguliu apie kariuomenę ir verslą

Kartais mūsų gyvenime atsiranda pokyčių: asmeninių, profesinių, lauktų ar netikėtų. Kaip priimti naujas pradžias ir nebijoti vis vien žengti į priekį?

Šį kartą ,,Lyderiams LT“ vadovas Dovaldas tęsdamas pokalbius apie naujas pradžias kalbina verslininką, dviejų dukrų tėtį, bei rezervo karį, Tomą Žemgulį. Tomas dalijasi savo patirtimis, naujomis pradžiomis ir iššūkiais atsiradusiais kartu su pokyčiais. Gal ir tau jau laikas judėti pirmyn?

Einant į priekį visada norisi vis daugiau,…, į priekį reikia eiti kariškais žingsniais

Tomas žemgulys

Dažniausiai kiekvieno iš mūsų gyvenimai yra pilni pokyčių. Kartais jie labai laukti ir senai sau pažadėti, kartais visai netikėti. Naujos pradžios keičia mūsų profesinius ar asmeninius gyvenimus.

Tomas Žemgulys nebijo atvirai pasakoti apie savo įvairialypę patirtį

Tomas Žemgulys – verslininkas, įmonės „Golfo takeliai“ įkūrėjas, rezervo karys, bei dviejų dukrų tėtis. Tomas dalijasi savo istorija, kurioje ne viena nauja pradžia. Jis pats savo gyvenimą apibūdina kaip labai spalvotą. Patirtis kariuomenėje, šeimos kūrimas bei įvairios pozicijos versle, užpildė Tomo kasdienybę įvairiais pokyčiais. Visos šios patirtys privedė Tomą prie savojo verslo įkūrimo. Pasakodamas apie „Golfo takeliai“ įmonės pradžią, Tomas pataria garsiai dalintis apie savo tikslus, nebijoti kalbėti apie savo veiklą, anot jo, tik tokiu būdu žmonės sužinos apie tave ir tavo kuriamą verslą.

Reikia kalbėti apie save garsiai ir aiškiai, kad žmonės apie jus girdėtų

Tomas žemgulys

Šeimos palaikymas ir patirtis kariuomenėje tapo labai stipriu paskatinimu nesustoti. Tomas dalinasi, jog einant į priekį visada norisi daugiau, tačiau kaip jis pats sako, į priekį visada reikia eiti kariškais žingsniais. Nepaisant to, jog pardavimai Tomui buvo artimi, vienu iš didžiausiu iššūkių asmeniniame versle, tapo marketingas. Tačiau Tomas nenuleido rankų, domėjosi, dalyvavo seminaruose, mokėsi iš kitų sėkmingų verslininkų. Laidos svečias dalijasi ne tik apie pokyčius profesiniame, bet ir asmeniniame gyvenime. Dviejų dukrų gimimas paskatino Tomą laikinai palikti karinę tarnybą ir visą savo energiją skirti vaiko priežiūros atostogoms. Šis sprendimas sustiprino Tomo ryšį su šeima, ir padarė stiprų pamatą santykiams su dukromis.

Pokalbio pabaigoje laidos vedėjas Dovaldas paskatino Tomą palikti palinkėjimą klausytojams: ,,Eiti į priekį, nesustoti ir nebijoti pokyčių, keiskitės. Gyvenimas gražus tik reikia juo mokėti džiaugtis“ sakė Tomas Žemgulys.

Palikite komentarą