Lyderystės konferencijoje nuo “Google” taisyklių iki meilės pasmerktiesiems

Šį penktadienį Klaipėdoje startuoja jau aštuntoji Pasaulinės lyderystės konferencija (PLK) Lietuvoje, kuri po savaitės, lapkričio 24-25 dienomis, vyks Vilniuje. Nors bilietai į konferenciją Klaipėdoje jau senokai išparduoti, norintys mokytis nesavanaudiškos lyderystės iš pasaulinio lygio kalbėtojų dar turi galimybę atvykti į sostinės Compensa koncertų salę.

https://lyderiams.lt/registracija/

Kiekvienas gali būti lyderiu!
Lyderystės tema kalbama daug, internetas pilnas lyderystės mokymų, dažnas savo nugara jaučiame lyderio reikšmę savo gyvenime, tebūnie tas lyderis mokyklos direktorius, darbdavys ar šeimos galva. Ir liaudies išmintis byloja, kad žuvis pūva nuo galvos, tad pervertinti lyderystės svarbą sunku.

Bet kas gi iš tiesų yra lyderystė? Ar ji gali būti dora ir nesavanaudiška? Jau aštuntus metus Lietuvoje rengiamos kasmetinės Pasaulinės lyderystės konferencijos, kuriose DVD formatu apie nesavanaudišką lyderystę kalba pasaulinio masto pranešėjai.
Šios konferencijos šūkis „Kiekvienas gali būti lyderiu!“ byloja, kad įtaką savo ratui galime daryti kiekvienas – ar esame politikas, tarnautojas, verslininkas, tėtis, mama, ar vienas kiemo kaimynų.

Konferencija, auginanti svajones

„Dalyvavimas šioje konferencijoje daugeliui lyderių jau tampa gražia tradicija ir svarbiausiu metų akcentu. Čia susirenka gražus tautos branduolys – žmonės, kurie suprato konferencijos vertę ir nori žengti nesavanaudiškos lyderystės keliu toliau. Gera matyti tuos pačius ir vis naujus veidus, esi padrąsintas, kad vardan tos Lietuvos stengiasi tiek daug žmonių“, – sako vienas PLK Lietuvoje organizatorių, „Gerosios naujienos centro“ direktorius Remigijus Jucevičius.

Skaityti daugiau bernardinai.lt

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *