fbpx

Lyderystės keliu: #PLK22 atgarsiai Klaipėdoje

PLK22 dalyvių kortelės

Čia širdis sutinka širdį, kuriamas tikras nuoširdus santykis, griebiantis už širdies gelmių, persmelkiantis protą ir primenantis apie tikrąsias vertybes. Tai vieta, kur keičiasi gyvenimai, permąstomos vertybės, keičiasi požiūris ir nuostatos, vieta – kur gali nebijoti klysti, būti savimi be jokių kaukių. Būdamas čia apsvaigti nuo nuoširdumo, rūpesčio, plačiausių šypsenų, apkalbinimų ir širdžių atvirumo.

2 dienos vidinio augimo

Ir visa tai – dviejų dienų Pasaulinėje lyderystės konferencijoje „Įgarsink savo viziją“, vykusioje lapkričio 11-12 d. Klaipėdoje! Dvi dienos vidinio augimo kartu su ypatingais žmonėmis ir įkvepiančiais, širdį ir protą liečiančiais pranešimais bei praktinėmis lyderystės pamokomis.

9 pasaulinio lygio užsienio pranešėjų, 9 panelinių diskusijų dalyviai, 3 Lietuvos pranešėjai, 400 dalyvių ir 100 savanorių, „kosminėmis“ širdimis, savo buvimu gebančių sukurti ypatingai galingą atmosferą.

Tai žmonės, savo pavyzdžiais užkrečiantys kitus veikti, su nuolankia ir mylinčia širdimi. Dėka darbščių savanorių rankų ir rūpestingų, mylinčių širdžių – įvyko šių metų konferencija.

Pripažinkime, kiekvienas jautėme jų rūpestį, skleidžiamą šilumą ir dovanojamą šypseną.

Įkvėpimo šventė, keičianti likimus

O kur dar už širdies griebiantys meniniai pasirodymai, po kurių norisi laiką atsukti atgal ir paspausti mygtuką „repeat“. Kai netikėtai įvyksta pokyčiai ir vienas meninis pasirodymas keičia kitą, viename jų įkūnijant Ukrainos dvasią, jos sužeistumą ir tvirtybę, dainos žodžius išjaučiant širdimi. Už meninės dalies įgyvendinimą dėkojame Laura Gerachenko, už muzikinį Ukrainos tematikos pasirodymą Олег Подольский ir Иванна Коцур-Подольская. Šių metų atradimas – nuostabiosios, meniškos sielos sesės Ieva Padalevičienė ir Eglė Juškienė , kurios sukurė įspūdingą šių metų pasirodymą. Nekyla abejonių, jog tai tikra įkvėpimo šventė, keičianti žmonių likimus, vedanti pokyčių link.

Ugdanti ir auginanti patirtis, širdžių ir idėjų giminystė

O ar susimąstei, kiek nuostabių draugysčių čia užsimezgė, su galbūt pirmą kartą matomais žmonėmis? Juk čia įgauni ugdančios ir auginančios patirties, pamatai širdžių ir idėjų giminystę, per kraštus trykštantį pozityvą, išgirsti lyderystės pavyzdžius, padrąsinimus, paraginimus bei ilgam pasisemi įkvėpimo. Čia atrandi kažką naujo ir neatrasto. Ir tik čia turi galimybę išgirsti intriguojančias pasaulio lyderių, turinčių begales pasekėjų kalbas bei artimiau susipažinti su šalia prie staliuko sėdinčiu kolega bei Lietuvos įmonių ir organizacijų veikla.

Vedėjų trio, pranešėjai ir panelinės diskusijos dalyviai

Įspūdingu pasirodymu konferenciją pradėjo grupė „Iš arčiau“ bei šaunusis PLK22 konferencijos vedėjų trio: Dovaldas Kušlikis, Airida Ruibytė-Butkuvienė ir Gediminas Dailydė.

PLK22 konferencijos vedėjai Gediminas, Airida ir Dovaldas
PLK22 konferencijos Klaipėdoje vedėjai Gediminas, Airida ir Dovaldas

Savo pranešimais džiugino, stebino, įkvėpė ir motyvavo užsienio pranešėjai:

  • Kreigas Grošelis („Lyderio paradoksas“)
  • Vanesa Van Edvards („Pokalbių strategijos kuriančios ryšį“)
  • Ronas Hovardas (Interviu su Ervinu Makmanusu)
  • Dr. Heidi Grant („Mokslas apie augimą skatinantį mąstymą“)
  • Džonis S. Teiloras jaunesnysis („Kritinė empatijos svarba įveikiant susiskaldymą“)
  • Stefani Čiang („Vadovauti atliepiant žmonių pasitikėjimą“)
  • Endis Stenlis („Vienybės skatinimo planas“)
  • Keris Niuhofas („Penkios lyderystę trikdančios tendencijos“)
  • Džonas Eikafas („Laikas keisti galvoje skambantį garso takelį“)

Lietuvių pranešėjai:

Įžvalgomis pasidalino ir panelinių diskusijų dalyviai:

Verslininkai Sigitas Gideika (UAB „Transdovis“), Algimantas Jablonskas („AJ šokoladas“), Egidijus Ancius („Acrylicon Baltic“).

Globėjos Sanna Karosas, Julija Gaiduk, Liana Brazdeikienė.

Dvasininkai Kauno evangelinės bažnyčios pastorius Gabrielius Lukošius, Vilniaus evangelikų liuteronų bažnyčios vyskpas Mindaugas Sabutis ir Kauno Arkivyskupas metropolitas Kęstutis Kėvalas.

Jų išgyvenimai, pasidalinimai ir atvirumas abejingų nepaliko. Ačiū pranešėjams už istorijas, kuriomis pasidalijo ir už prasmingus darbus, kuriuos jie daro.

PLK orkestras

Suburta fantastinė komanda sukūrė stebuklą – nuostabią šventę. Dėkojame draugams, rėmėjams bei visiems savanoriams prisidėjusiems prie šio stebuklo įgyvendinimo. Rūpestis, pagalba vienas kitam, plačiausios šypsenos ir visiškas PLK orkestro susigrojimas. Juk buvo pagalvota apie kiekvieną smulkmeną, kiekvieną detalę, pradedant PLK programos paruošimu, technine renginio organizavimo dalimi, derinimu su pranešėjais, rinkodara ir komunikacija, informacine sklaida, meniniu pasiruošimu, konferencijos koordinavimu bei svetingumu.

Ačiū Jums už sudėliotų detalių magiją, pritraukiančią dar nuostabesnius PLK22 dalyvius. Skirtingi, bet tuo pačiu ir panašūs, atviri, tikri, nuoširdūs, tarnaujantys, nuolankūs, nebijantys rizikuoti ir pripažinti savo klaidų, įkvepiantys, atsakingi ir žmogiški – juk Jūs tokie, PLK dalyviai!

Tikros istorijos, kurios paliečia širdį

Konferencijos metu dalyvius ir savanorius kalbino Lyderiams LT ambasadorė, savanorė, „Mokymų kodas“ vadovė, Diana Žiurlytė, kuriai didžiausia dovana buvo matyti besišypsančius pašnekovų veidus, atsipalaidavimą, tikrumą ir nuoširdumą. Ji dėkoja likimui už galimybę prisiliesti prie pašnekovų istorijų, juk jos vienintelės ir nepakartojamos, nes jos Jūsų – tikros, nepagražintos ir jaudinančios iki širdies gelmių.

Kęstutis Kėvalas PLK konferencijoje
Kęstutis Kėvalas ir Diana Žiurlytė PLK22 Klaipėdoje

O kokia Tavo istorija? Kokia Tavo vizija, kurią nori įgarsinti gyvenime?

Interviu su dalyviais pasirodys jau visai netrukus…

Daugiau Lyderiams LT straipsnių.

Straipsnio autorė Diana Žiurlytė

Palikite komentarą