Klaipėdos Rotary klubas „Concordia 1826“ ir Pasaulinė lyderystės konferencija

Lietuvoje ir pasaulyje šiuo metu pastebima neabejotina autoritetų ir lyderių krizė. Tokių lyderių, kurie yra pasišventę tautos interesams, kompetentingi bei atsparūs korupcijos pagundoms. Trūksta istorinių asmenybių, tokių kaip Mahatma Gandis, Martinas Liuteris Kingas, į kurias galėtume lygiuotis. Lyderių atsiradimas turėtų neabejotiną įtaką Lietuvos politiniam, ekonominiam ir moraliniam gyvenimui ir visos tautos gerovei.

Jaunimo lyderystės ugdymas įvardintas Klaipėdos RK „Concordia 1826“ prioritetinėse veiklose. Čia parengto ir įgyvendinamo projekto „Savanorystė ir lyderystė“ esminis tikslas – ieškoti jaunų lyderių ir padėti jiems atsiskleisti ugdant savo kompetencijas ir charakterį aukštų idealų pavyzdžiu. Ieškome jaunų lyderių, savanoriškoje veikloje visuomenei tarnaujančių žmonių ir kasmet 18-20 dalyvių suteikiame pilnai arba dalinai finansuojamą galimybę dalyvauti minėtas savybes ugdančioje Pasaulinėje lyderystės konferencijoje (“World Leadership Summit”). Taip remdami jaunuosius Rotaract bei Interact narius, skautus, žurnalistikos studentus, savanores iš Šv. Pranciškaus onkologijos centro sukuriame partnerystės ryšius ir pamatą tolesniam bendradarbiavimui.

Projekto vizija – ateityje matyti tokiomis pozityviomis savybėmis apdovanotus politikus, verslininkus, filantropus, žiniasklaidos priemonių vadovus, dirbančius Klaipėdos miesto ir visos lietuvių tautos gerovei. Net ir keletas tokių lyderių gali turėti esminę teigiamą įtaką mūsų visuomenei. Projektas ne tik turi „pozityvų užtaisą“, bet ir yra orientuotas ir į neigiamų gyvenimo pusių prevenciją, pasak vieno iš konferencijos organizatorių Remigijaus Jucevičiaus – „už Lietuvą be įkalinimo įstaigų, be vaikų namų, be skyrybų, be savižudybių“.

Skaitykite daugiau: respublika.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *