Kas bendro tarp bažnyčios klebono ir verslo įmonės vadovo

Last updated on: Published by: PLK | GLN partneris 0

Ar verslininkai nesibaimina dalyvauti verslo konferencijose, kuriose kalbama ne tik apie sausas technikas, kaip padidinti apyvartas ir pagerinti pelno maržas, bet, kuriose akcentuojama, kad verslas gali būti etiškas, moralus ir suderinamas su tikėjimu, dvasingumu? – tokiu netikėtu klausimu vakar naujienų agentūroje BNS vykusioje spaudos konferencijoje žurnalistų buvo sutikti Pasaulinės lyderystės konferencijos organizatoriai Lietuvoje.

„Ši konferencija gimė Jungtinėse Amerikos Valstijose prieš 20 metų, jos pradininkas – pastorius, tiesa, kadaise studijavęs universitete ekonomiką, Billas Hybelsas. Šiandien į šią B.Hybelso netoli Čikagos organizuojamą Pasaulinę lyderystės konferenciją (“Global Leadership Summit) susirenka ir stebi salėje gyvai arba per DVD transliaciją daugiau per 200 tūkst. stambiausių verslo korporacijų ir įmonių vadovų, politikų, valstybės tarnautojų, švietimo lyderių, dvasininkų. Lietuvoje ši konferencija, tiesa, ne gyvai, o išversta į lietuvių kalbą ir transliuojama DVD formatu, vyks jau penktus metus. Joje kasmet dalyvauja šimtai iškilių Lietuvos verslininkų su savo komandomis ir dar nė vienas nesiskundė, kad konferencija nepatiko dėl to, kad jos turinys yra dvasingas, – šyptelėjo vienas konferencijos Lietuvoje organizatorių, pastorius Saulius Karosas ir pridūrė: Mes kiekvienais metais visiems konferencijos dalyviams pateikiame anketas, kaip jie vertina konferenciją – ir tikrai skundų nebuvo, nes niekas šioje konferencijoje nieko neatvertinėja į tikėjimą, tai ne teologinė konferencija“.

O BNS vykusioje spaudos konferencijoje dalyvavęs verslininkas, bendrovės „Sabelija“ vadovas Tadas Šatkauskas prisipažino, kad pirmais metais jis kiek nedrąsiai, dvejodamas ėjo į konferenciją, kai sužinojo, kad ji krikščioniška. „Bet tikrai galiu padrąsinti visus kolegas verslininkus nesibaiminti, čia niekas neperša tikėjimo, – pabrėžė T.Šatkauskas ir pridūrė, kad antrais metais jau drąsiai tiek pats nusipirko bilietus į Pasaulinę lyderystės konferenciją, tiek savo pavaduotojams nupirko. „Pernai be manęs dalyvavo dar 12 mano pavaldinių, kurie yra skirtingų grandžių vadovai, o šiemet dalyvaus jau 16-os žmonių „Sabelijos“ komanda, taigi, mums reikės net dviejų staliukų“, – šmaikščiai pasakojo verslininkas.

Skaitykite daugiau: bernardinai.lt

 

Related posts

Paslaptis, padėsianti suvaldyti nerimą ir baimę
Last updated on: Published by: PLK | GLN partneris 0
Septyni dalykai, kuriuos pravartu žinoti vadovaujant nuotolinei darbo jėgai
Last updated on: Published by: PLK | GLN partneris 0
10 dalykų, padėsiančių tinkamai pasiruošti #PLK19
Last updated on: Published by: PLK | GLN partneris 0
Kodėl kūrybiški žmonės retai laikomi vadovais?
Last updated on: Published by: PLK | GLN partneris 0
Kaip gyventi tikslingą gyvenimą?
Last updated on: Published by: PLK | GLN partneris 0

Leave a Reply

Your email address will not be published.