Kai lyderis tobulėja, laimi visi

Norite tobulėti? Pasisemti įkvėpimo? Ar atsigręžti į sėkmę ir pilnatvę lemiančias vertybes? Tuomet suskubkite kalendoriuje raudonai pasižymėti lapkričio 11-12 d., kuriomis Klaipėdoje, tarptautiniame LCC universitete, arba lapkričio 18-19 d.  Vilniuje, Compensa koncertų salėje, vyks Pasaulinė lyderystės konferencija. Tapkite lyderiais ten, kur esate. Juk kai lyderis tobulėja, laimi visi. Per dvi konferencijos dienas jūsų lauks aukščiausio lygio vadovų įžvalgos, sumanymai, praktiniai patarimai, o svarbiausia – būsite įkvėpti godžiai trokšti žinių ir tobulėjimo.

Dvi dienos – motyvacija ilgam

Lietuvoje ir pasaulyje šiuo metu pastebima neabejotina autoritetų ir lyderių krizė. Kyla natūralus poreikis suvokti, kas yra tikra lyderystė ir kaip jau šiandien būti įkvepiančiu lyderiu. 7 kartą vyksianti Pasaulinė lyderystės konferencija (PLK) atskleis tikrosios lyderystės dedamąsias ir neleis pasiklysti ieškojimų labirintuose. Šiame neeiliniame dviejų dienų renginyje video transliacijų pagalba savo patirtimi dalinsis pasaulinio garso pranešėjai. Jiems akomponuos „gyvi” pranešėjai, muzikos grupės. Jaukioje ir įkvepiančioje aplinkoje kunkuliuos diskusijos ir turiningi pokalbiai tarp renginio dalyvių. Per šiuos metus konferencija aplankys daugiau nei 675 miestus 125 šalyse.

PLK metu pasisemsite žinių, tobulinsite savo vadovavimo įgūdžius bei išmoksite dirbti su komanda, kuriai vadovaujate. Konferencija yra patikrinta priemonė. Tai ilgalaikė investicija į ateitį. Įmonės gauna labai aiškią ateities naudą – stiprų ir patikimą lyderį. Tai ne tik skambios frazės, tačiau realūs sėkmingi pavyzdžiai, kurie įkvepia. „Dažnai žmonės, kaip motyvacijos šaltinį, įsigyja konferencijos medžiagą ir ją analizuoja drauge su savo komanda ištisus metus. Šios dvi dienos – investicija į save, kuri neabejotinai atneš didžiulius dividendus – vidinį pasitenkinmą ir realius pokyčius”, – sako konferencijos Lietuvoje organizatorius „Miesto Bažnyčios pastorius Saulius Karosas. Jis džiaugiasi, kad žmonių požiūris keičiasi, o kasmet bendraminčių gretas papildo po kelis šimtus tobulėjimo geidžiančių asmenybių. „Žmonės grįžta su savo komandomis, draugais, šeimomis. Šventė širdžiai, kuomet apsilankiusiųjų gyvenime prasideda teigiami pokyčiai. Pavyzdžiui, viena vaikinų grupelė anksčiau būriuodavosi išgerti alaus ar pasikaitinti saunoje, o dabar laisvalaikį leidžia studijuodami konferencijos pranešimus ir jų pagalba analizuodami realias gyvenimo situacijas”, – pasakojo S. Karosas.

Skaitykite daugiau: bernardinai.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *