fbpx

Įrankiai draugams

Įrankiai Lyderiams LT draugams

Labas, bičiuli!

Pokytis visuomet didesnis, kai jį kuriame kartu! Džiaugiamės, kad su draugų, tokių kaip tu, pagalba mes kasmet galime įkvėpti vis daugiau žmonių.

Kasmet PLK daugiau nei 50% dalyvių sudalyvauja, nes kažkas juos pakvietė. Kad mūsų (ir tavo) draugams prisijungti prie PLK judėjimo būtų lengviau, sukūrėme šį puslapį. Jį pildome įrankiais ir patarimais, kurie padės kviesti tavo draugus dalyvauti PLK!

Daugiau nei 50% dalyvių sudalyvavo, nes kažkas juos pakvietė asmeniškai!

3 būdai, kaip šiemet gali prisidėti:

1. Kviesk asmeniškai

Nėra nieko stipresnio nei asmeninis kvietimas, o kas apie Pasaulinę lyderystės konferenciją papasakos geriau nei tu? Juk tu konferenciją matei iš vidaus!

Jog papasakoti būtų lengviau, gali pasinaudoti aprašymu iš mūsų svetainės arba iš Facebook renginių. Nepamiršk pasidalinti savo konferencijos nuotraukomis.

2. Dalinkis socialiniuose tinkluose

Rinkodaros teorija sako, kad prieš padarydamas sprendimą, žmogus turi pasiūlymą išgirsti ar pamatyti bent 7 kartus. Todėl kiekvienas pasidalinimas, kvietimas į FB renginį, žinutė ar tavo paties kurtas įrašas turi didžiulią galią. Įrašams gali naudoti šiuos paveikslėlius:

Viršelio paveikslėliai (angl. covers):

Soc. tinklų viršelių pakeitimas leidžia tavo draugams pamatyti, kiek mūsų daug ir kad mums rūpi lyderystė. Kuo daugiau mūsų turės vienodą viršelį Facebook’e ar LinkedIn’e, tuo toliau nuvilnys PLK banga.

Viršelius gali parsisiųsti ant jų paspaudęs:

Facebook paskyros viršelis:

PLK Facebook viršelis (cover)

LinkedIn paskyros viršelis

LinkedIn viršelis (cover)

Įrašų dalinimasis, komentavimas ir pamėgimas

Kai pamatai patinkantį įrašą, paspausk „patinka“ mygtuką.

O jei tai gali būt aktualu tavo draugams, paspausk ir „bendrinti/dalintis“. Kai turi ką pasakyti – komentuok, norime išgirsti, ką galvoji, o socialinių tinklų algoritmai reaguodami į aktyvumą įrašus parodys dar didesniam kiekiui žmonių.

Mes stengsimės kurti turinį vertą tavo pasidalinimų!

Mes aktyvūs šiuose soc. tinkluose:

Renginių kvietimai

Paprasta, bet efektyvu: spausk dalyvauti ir kviesk draugus.

Šių metų renginiai Facebook’e: PLK Palangoje ir PLK internetu

Asmeninės žinutės

Visi socialiniai tinklai turi asmeninių žinučių funkciją. Todėl apie PLK gali pasakoti ir rašydamas žinutes!

3. Junkis prie savanorių

Darbai kalba garsiau už žodžius, todėl savanoriaudamas Lyderiams LT organizacijose, tampi ir doros lyderystės ambasadoriumi. Galbūt, tavo pavyzdys įkvėps kitus?