Video transliacija?

Video transliacija?

Pasaulinėje lyderystės konferencijoje Lietuvoje pranešėjų kalbos transliuojamos su lietuvišku įgarsinimu. Dvi dienas trunkančiame renginyje dalyviai semiasi įkvėpimo ir drąsos, dalinasi patirtimi.

  • Didžiuliame ekrane matysite geriausius šių metų rugpjūčio mėnesį Čikagoje, JAV vyksiančios Pasaulinės lyderystės konferencijos pranešimus, išverstus į lietuvių kalbą.
  • Konferencijos pranešėjai – pasaulinio garso vadovai, kurių patirtis, pavyzdys ir drąsa Jus stipriai praturtins.
  • Diskusijų su konferencijos dalyviais metu Jūs atrasite naujų įžvalgų bei praktinių idėjų, kaip pritaikyti išgirstas žinias.
  • Atvykę su savo grupe, prie diskusijų stalo galėsite aptarti girdėtus pranešimus, taip aiškiau suprasite, kur sutelkti jėgas ir kaip pritaikyti tai, ką išgirdote.

„Žinau, kad kai kuriems, svarsčiusiesiems, apsispręsti, ar vykti į konferenciją, šiek tiek trukdė tai, jog pranešimai skambėjo ne gyvai dalyvaujant pranešėjui, o buvo rodomi ekrane. Man tai nė kiek netrukdė, nes svarbiausia, kas yra kalbama, o ne kokia forma.“ – Andrius Bernotas, AB „Citadelė“ banko mažmeninės bankininkystės tarnybos direktorius; vienas iš Vilniaus „Tikėjimo žodžio“ bažnyčios pastorių

UAB “SEOvoras” pardavimų vadovo Kęstučio Valiulio video atsiliepimas: