Savanorystė

SAVANORIAMS

Savanorystė – pamatas kuriuo jau dešimtus metus ugdome dviejų tipų lyderius – savanorius, kurie moka ir gali priimti sprendimus bei dalyvius, kurie klausosi pranešimų besimėgaudami sklandžia konferencija ir jaukia aplinka vien tik savanorių dėka. Kaip ir kasmet KVIEČIAME SAVANORIAUTI! Esate lyderis, o gal siekiate juo tapti? Jaučiatės puikiai dirbdamas komandoje, o gal norite to išmokti? Esate komunikabilus, paslaugus ir jums įdomu susipažinti su naujais žmonėmis? JUNKITĖS prie Pasaulinės lyderystės konferencijos SAVANORIŲ!

Atviros savanorystės pozicijos konferencijos metu Vilniuje:
– Patalpų paruošimas (salės bei kitų patalpų paruošimas, sutvarkymas, parkavimosi nukreipimas);
– Registracija (bilietų skanavimas, dalyvio krepšelių teikimas ir kt.);
– Sveikintojai (dalyvių pasitikimas, nuorodų teikimas ir kt.);
– Maitinimas (pasiruošimas kavos/arbatos pertraukėlėms ir kt.);
– Tvarka (rūbinė, tvarkos palaikymas konferencijos metu ir kt.);
– Tik PLK Jaunimo dalyje (renginys skirtas 13-25 m. jaunimui ir vyksta penktadienio vakarą po pagrindinės konferencijos dalies)

Savanorio registracijos anketa

AMBASADORIAMS

Džiaugiamės, kad per 10 metų konferencijoje dalyvavo jau per 9 000 žmonių iš visos Lietuvos. Tokio dalyvių skaičiaus niekada nebūtume pasiekę be ištikimų mūsų konferencijos bičiulių ir palaikytojų! Be tų nuostabiųjų žmonių, kurių širdys užsidegė konferencijos misija ir jie patys noriai dalinosi žinia apie ją savo aplinkoje.

Dalyvavote konferencijoje? Patys asmeniškai patyrėte jos naudą ir prasmę? Norite pristatyti savo bičiuliams, kolegoms, bei papasakoti apie savo patirtį joje? Tuomet junkitės ir TAPKITE AMBASADORIUMI!

Atviros ambasadorystės pozicijos visoje Lietuvoje:
– Pagrindinės konferencijos savanoriai (reklaminė sklaida apie konferenciją)
– PLK Jaunimui renginio savanoriai (reklaminė sklaida apie renginį)

Ambasadorių klubas – tai bendraminčių būrys, kuriame drąsinsime vieni kitus ir dalinsimės patirtimi. O taip pat, jūs būsite pirmieji, kurie sužinosite konferencijos naujienas, jums bus suteikti visi būtini „įrankiai“ tinkamai jos sklaidai. Savo brangiems ambasadoriams suteiksime geriausias vietas konferencijoje lapkričio 22-23 d., „Siemens arenoje“ Vilniuje!
Ir… 2019 metų Ambasadorių ambasadorius 2020 m. vyks į pagrindinę konferenciją JAV drauge su PLK organizacine komanda!

Platesnę informaciją apie PLK ambasadorius rasite paspaudę šią nuorodą

Ambasadoriaus registracijos anketa

Daugiau informacijos: kristina.mareckiene@lyderiams.lt, 8 621 24443

Atsiliepimai