fbpx

Apie mus

VšĮ „Lyderiams LT“

Esame aktyvi komanda su didele vizija, nuostabia bendraminčių bendruomene ir tikėjimu, kad dora, Dievą ir žmones gerbianti lyderystė gali pakeisti kiekvieną mūsų visuomenės sritį!

+VšĮ Lyderiams LT – tai ne pelno siekianti organizacija, gimusi Pasaulinės lyderystės konferencijos dėka. Organizacijos pagrindinis tikslas – Įkvėpti žmones dorai lyderystei per įvairius mokymus, konferencijas ir kitas veiklas.

Lyderiams LT yra the Global Leadership Network partneris.

Pokytis tavo rankose!

Save matome tais, kurie įkvepia, paskatina ir nukreipia. Tikime, kad pokytį gali kurti paprasti žmonės – verslininkai, dvasininkai, mokytojai, tėvai, studentai – žmonės tokie, kaip tu ir aš.

Ištraukos iš 2021 m. konferencijos užkulisių
Lyderiams LT komanda

Mūsų komanda

Beveik visa mūsų komanda – savanoriai. Komandą sudaro įvairaus amžiaus, įsitraukimo ir patirties žmonės. Kai kuriuos skiria 30 metų, vieni galime skirti valandą per savaitę, kiti dešimt ar dvidešimt, tačiau mus vienija tikėjimas, kad kartu galime kurti pokytį!

MISIJA
Įkvėpti žmogų dorai lyderystei.

VIZIJA
Mes įsivaizduojame visuomenę, kurioje kiekvienas vadovaujasi doros lyderystės principais ir prisideda prie pokyčio Lietuvoje.

Prisidėk prie misijos!

Įgyvendinant misiją mums reikia pagalbos.
Štai keli būdai, kaip gali prisidėti:

SAVO LAIKU

  1. Tapdamas savanoriu
  2. Tapdamas Lyderiams LT ambasadoriumi
  3. Tobulėk klausydamas, skaitydamas ir dalyvaudamas organizuojamuose renginiuose ir skleisk dorą lyderystę savo aplinkoje!

FINANSIŠKAI

  1. Aukodamas Lyderiams LT misijai
  2. Pirkdamas Lyderiams LT atributiką
  3. Tapdamas rėmėju. Susisiek dovaldas@lyderiams.lt