Apie lyderystę galinčią pakeisti pasaulį

Samdyti žmones, kad jie atliktų funkciją – amoralu. Aš juos samdau, kad jie prisidėtų prie mano vizijos ir svajonių įgyvendinimo, ir parodau naudą, kurią jie iš to gaus”(Horstas Šulcas, “The Ritz-Carlton Group” steigėjas ir prezidentas)

“Kaip pasikeis kitų žmonių gyvenimai dėl to, kad jūs gyvenate šioje žemėje?” Jei jums nebaisu išgirsti šį klausimą (šiaip ar taip, jį jau perskaitėte), o gal kaip tik darosi baisu (jei esate, tarkim, alkoholio pramonės magnatas), tuomet tikrai verta sudalyvauti Pasaulinės lyderystės konferencijoje Vilniuje ateinantį penktadienį ir šeštadienį. Praėjusį savaitgalį Klaipėdoje startavusioje jau šeštoje Pasaulinėje lyderystės konferencijoje dalyvavo per pusę tūkstančio verslo, bažnyčios, visuomeninių organizacijų lyderių. Planuojama, kad šioje vis popularėjančioje DVD konferencijoje šiemet dalyvaus gerokai per tūkstantį Lietuvos lyderių.

Penkios lyderio savybės, apie kurias nė nenutuokiame

Apie lyderystę – iš esmės, apie tokią lyderystę, kuri gali padaryti dramatišką įtaką ne tik jūsų verslo ar veiklos augimą, keisti jūsų organizacijos klimatą, bet perkeisti žmonių gyvenimus ir galiausiai pasaulį. Drąsu ir ambicinga? Taip. Tačiau būtent apie tokią lyderystę kalba dešimt pasaulio mastu pripažintų pranešėjų, lyderystės tyrėjų ir bestselerių autorių, sėkmingiausių vadovų.

Daugiau skaitykite: bernardinai.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *