6 lyderystės temos #PLK19

Last updated on: Published by: PLK | GLN partneris 0

Paskutiniai dalyviai pildo registracijos anketas, pranešėjai jau pasiruošę, kūrybinė komanda dėlioja paskutinius dekoro akcentus,  o mūsų organizacinė lietuvių komanda jau Amerikoje – visi gyvena dideliu laukimu, nes Pasaulinė lyderystės konferencija Čikagoje prasideda poryt, o jubiliejinė konferencija Vilniuje – mažiau nei už trijų mėnesių! 

Besiruošiant dalyvauti Pasaulinėje lyderystės konferencijoje tikriausiai kyla tokie klausimai kaip „Ko naujo šiemet išmoksiu?“, „Ar išgirsiu ką nors, kas padės man šiemet pradėti vadovauti kitaip?“

Kiekvienais metais klausydami PLK pranešimų išgirstame naujų, įkvepiančių ir veikti skatinančių lyderystės idėjų, kurios tampa šimtų pokalbių apie lyderystę visame pasaulyje dalimi. Tad kol dar liko bilietų – užsiregistruok! Organizacinė lietuvių PLK komanda  kiekvienais metais kruopščiai atrenka pasaulinio lygio pranešėjus, kurių pateikiami pavyzdžiai ir mokymai padeda bei įkvepia beveik pusę milijono dalyvių visame pasaulyje eiti doros lyderystės auginimo keliu.

Šiuos pranešimus gyvai galima išgirsti Čikagoje vykstančioje konferencijoje, kuri yra nufilmuojama ir video formatu, su profesionaliu kiekvienos šalies įgarsinimu ištransliuojama po visą pasaulį.

Lietuvoje PLK vyks laprkičio 22-23 dienomis „Siemens“ arenoje, Vilniuje. Jos metu turėsite galimybę išgirsti ne tik pranešėjų iš užsienio video formatu, bet ir gyvai kalbančių lietuvių pranešėjų, tokių kaip Akmenės merą Vitalijų Mitrofanovą, socialinio verslo, restorano Pirmas blynas įkūrėją Tim van Wijk, neurochirurgą, sveikatingumo koučerį Kęstutį Skauminą, žurnalistą, renginių ir laidų vedėją Rimą Šapauską ir Grand partners vyriausiąjį konsultantą bei psichologinio konsultavimo mokslų daktarę Romaną ir Julija Gaiduk.

Tokį platų pranešėjų profesijų spektrą lemia šių metų konferencijos pagrindinė žinutė, jog įtaką gali daryti kiekvienas – verslininkas, gydytojas, švietimo žmogus, profesorius, dvasininkas ar mam/tėtis šeimoje.

O štai šešios temos, kurias girdėsime poryt Čikagoje vyksiančioje Pasaulinėje lyderystės konferencijoje 2019:
1) Pokyčių valdymas

Nuolat vykstant pokyčiams vadovams būtina žinoti, kaip judėti į priekį net kai jie ar jų vadovaujamos organizacijos skendi nežinioje, dėl to kas bus rytoj. Konferencijos metu Benas Šervudas (Ben Sherwood) dalinsis savo vadovavimo „Disnėjaus ABC televizijai“ („Disney ABC Television“) patirtimi, laikotarpiu, kai pramogų industrijoje ženkliai išaugo skaitmeninio turinio bei transliavimo paslaugų poreikis.

Bauzma Sent Džon (Bozoma Saint John) kalbės apie savo patirtį dirbant su tokiais prekių ženklais kaip „Apple“, „Beats“ ir „Uber“. Danielė Strikland (Danielle Strickland) kalbės apie strategiją, kuri vykstant pokyčiams, padeda susidoroti su lyderystės metamais iššūkiais. Kreigas Grošelis (Craig Groeschel) aptars taktikas, naudojamas nuolatinei „Life.Church“ plėtrai.

2) Derybos

Bet kokios derybos reikalauja specialių įgūdžių, nesvarbu, ar deriesi su kolega dėl susirinkimo vietos, ar valdybos susirinkime dėl įmonių sujungimo, ar su paaugliu dėl tinkamo laiko grįžti namo. Buvęs FTB įkaitų derybininkas Krisas Vosas (Chris Voss) padės suprasti, kaip elgtis svarbiausių derybų metu. O Komptono miesto merė Adža Braun (Aja Brown) papasakos, kaip išsprendusi miestą kamavusių gaujų konfliktus, ji pasiekė pokyčių visuomenėje.

3) Vadovavimas komandoms

Vadovai, prižiūrintys ar vadovaujantys žmonių grupėms, turi įgyti tinkamų įgūdžių tam, kad kurtų santykius, skatintų pasitikėjimą ir kartu su komanda atliktų reikiamus darbus. Džeisonas Dorsėjus (Jason Dorsey) pasakos apie kartų skirtumus, apie kuriuos turi žinoti kiekvienas lyderis, vadovaujantis skirtingo amžiaus žmonių komandai. O Todas Henris (Todd Henry) atskleis du svarbiausius dalykus, ko darbuotojams reikia iš jų vadovų.

4) Rizika

Lyderiams reikia žinoti, ką daryti susidūrus su rizika ir kaip tinkamai reaguoti į atmetimą. Beras Grilsas (Bear Grylls) apibūdins, kaip jis paruošia savo protą susidūrimams su didelių nuotykių rizika ir metamais iššūkiais. Džia Džiang (Jia Jiang) pristatys stebinančius pastebėjimus iš „100 atmetimo dienų“ eksperimento. O Lisa Bohenon (Liz Bohannon) pasidalins savo neįtikėtina istorija nuo viščiukų ūkio iki socialiai sąmoningo mados prekės ženklo bei ko ji išmoko apie riziką ir prasmingo gyvenimo kūrimą.

5) Charakteris ir vertybės

Lyderystės pamatas yra jūsų charakteris, o jūsų vertybės galiausiai darys įtaką jūsų vizijai. Patrikas Lenčionis (Patrick Lencioni) paragins atsakyti į klausimą, kodėl esate ar norite būti lyderiu, bei kalbės apie vidinės motyvacijos įtaką lyderystės veiksmingumui. Devonas Franklinas (DeVon Franklin) papasakos, kaip išlaikydamas savo pamatines vertybes jis klesti Holivude. Dr. Krišas Kandajas (Dr. Krish Kandiah) išsamiai pasidalins, kaip jo patirtis su vaikų globos sistema padėjo išgryninti jo, kaip vadovo, vertybes. O Džo Sakstonas (Jo Saxton) ragins klausti savęs esminių klausimų, padėsiančių atrasti ryšį tarp charakterio savybių ir pilnavertės lyderystės.

6) Didingesnė vizija

Kai lyderiai suderina savo užsidegimą ir Dievo duotas dovanas, gimsta „Didingesnė vizija“ ir vyksta nuostabūs dalykai. Kasmet per PLK dalyviai išgirsta istorijų apie paprastus žmones, kurie atrado savo gyvenimo tikslą ir daro įtaką savo aplinkoje. 2019 metais Čikagos konferencijos metu bus net trys tokios „Didingesnės vizijos“ istorijos, viena iš jų – nepaprasta istorija apie našlaitį berniuką iš Maasai genties, kuris tapo įkvepiančiu savo šalies atstatytoju.

Tikrai nenorite praleisti Pasaulinės lyderystės konferencijos 2019. Padarykite sprendimą dalyvauti šiandien. Ateikite pasiruošę dviem mokymosi, įkvėpimo ir įtakos kupinoms dienoms!

Registruokitės šiandien! Dalyvaukite jubiliejinėje, dešimtoje dviejų dienų Pasaulinės lyderystės konferencijoje arba specialiame vieno vakaro renginyje 13-25 metų jaunimui Vilniuje.

Registruokitės jau dabar, nes nuo rugsėjo 15 dienos bilietai brangs!

Tekstą vertė Nora Popova

 

 

Related posts

Kaip asmeninis dėmesys gali pakeisti organizaciją
Last updated on: Published by: PLK | GLN partneris 0
Trys lyderio įpročiai, padedantys pasiruošti sėkmingai dienai
Last updated on: Published by: PLK | GLN partneris 0
6 įtakingų organizacijų kūrimo principai
Last updated on: Published by: PLK | GLN partneris 0
6 lyderystės temos Pasaulinėje lyderystės konferencijoje 2018
Last updated on: Published by: PLK | GLN partneris 0

Leave a Reply

Your email address will not be published.