fbpx

13-asis Lyderiams LT sezonas prasideda! Kas šiemet laukia?

Lyderis savo noru renginio akimirka

Vasaros galas, mums pats pasiruošimo įkarštis. Startuodami ir planuodami nenorime viso džiaugsmo pasilikti tik sau, todėl šių metų pasiruošimu ir planais nusprendėme pasidalinti ir su tavimi!

Jei seki Lyderiams LT veiklą, turbūt pastebėjai, kad nors vienas sezonas keičia kitą, veiksmas čia niekad iki galo nesustoja, tiesa, vasarą veiksmo mažiau – leidžiame sau sulėtėti, karts nuo karto įsitaisyti gulte prie jūros su vaisių kokteiliu rankoje, išvažiuoti pasivaikščioti kalnuose ar praskrosti bangas banglente. O pailsėję ir pavasaroję kimbame į sezono pasiruošimo darbus.

Linas Vokietijos kalnuose, Instagram įrašas

Pirmas komandos susitikimas ir GLS konferencijos peržiūra

Rugpjūčio pradžioje naujam sezonui įsikvepiame internetu dalyvaudami Čikagoje vykstančioje GLS konferencijoje. Šios konferencijos metu skamba pranešimai, kurių dalį atrinkę ir išvertę rodome lapkričio mėnesį Pasaulinėje lyderystės konferencijoje (PLK) Lietuvoje. Šiemet puikių pranešimų tikrai netrūksta. Laukiame, kol galėsime jais pasidalinti su tavimi!

Lyderiams LT komanda Klaipėdoje ir Emilija
Akimirka iš GLS peržiūros. Lyderiams LT komanda Klaipėdoje ir Emilija, Lyderiams LT archyvas

Nors komanda bendrai susitinka rugpjūčio pradžioje, oficialiu sezono startu laikome tradicija tampantį „Lyderis savo noru!“ renginį. 

Lyderis savo noru!

Šiemet rugpjūčio 11-ą dieną su draugais ir partneriais – Ateik Ateik kavine organizuotas ir Klaipėdos miesto savivaldybės remiamas renginys klaipėdiečius subūrė naujoje vietoje – prieš kelias savaites atsidariusioje antrojoje Ateik Ateik kavinėje Danės skvero parke. 

Renginyje Dovaldo Kušlikio kalbinti pašnekovai – Olesia Žuravliova ir Marius Tumšys pasakojo apie sėkmes ir nesėkmes, perdegimą, lyderystės pamokas bei savanorystę ir galimybę duoti. 

Nesėkmės ir kaip tvarkytis su perdegimu?

„Karklė Live music beach“ ir „Gabya“ festivalio iniciatorius,  „Creators 76” kūrybos vadovas bei Klaipėdos apskrities pagalbos vyrams centro vadovas Marius Tumšys atviravo, kaip patyrus bankrotą teko tvarkytis su savo emocijomis ir perdegimu. Anot jo, nors ne viskas pavyksta, kartais svarbu tiesiog judėti, o ne gailėti savęs užsidarius namie. 

„Išbėgti pabėgioti kartais labai sunku, bet kada paskutinį kartą gailėjaisi išėjęs pabėgioti ar nuvažiavęs vakare prie jūros?“, – savo taktika kovojant su stresu dalinosi Marius.

Perdegti nuo įtampos kuriant verslą teko ir vienai žymiausių makiažo meistrių Lietuvoje, „OZdesignhome“ studijos vadovei ir „Skinlovers“ kosmetikos produktų linijos įkūrėjai Olesiai Žuravliovai. „Būna, kai nenori sutikti žmonių, kad nepaklaustų, kaip sekasi, nes nežinai, ar pavyks nustoti žliumbti””, – atviravo ji.

“Būna, kai nenori sutikti žmonių, kad nepaklaustų, kaip sekasi, nes nežinai ar pavyks nustoti “žliumbti””

Olesia Žuravliova

 „O rytais, kai sunku išlipti iš lovos, kartais turi save priversti ir atsikelti, nors daug lengviau būtų įsijungti „Netflix“ ir pradėti savęs gailėtis“, – tęsė ji papildydama Mariaus mintį.

Lyderis / savanoris?

Paklausti apie savanorystę, abu pašnekovai sakė nepritariantys minčiai, kad savanorystė tik jaunų ir nieko neveikiančių žmonių reikalas. Mariaus Tumšio teigimu „jei turi laiko ir galimybę kitam padėti, turi ir padėti. Taip turi būti“. O paklaustas, kaip suburti savanorius, dalinosi, kad dažnai reikia apgalvoti daug detalių. Marškinėlių savanoriui neužtenka, reikia ir pavalgydinti, kartais ir nakvynę suteikti. 

Pašnekovų nuomone, lyderystė ir savanorysė labai susijusios sąvokos. Tiek lyderis, tiek savanoris prisiima atsakomybę, stengiasi padėti. Lyderis tiesiog renkasi daryti daugiau.

Kas laukia tryliktame Lyderiams LT sezone?

Susidurdami su iššūkiais ir sunkumais, kaip minėjo Marius ir Olesia, galime rinktis pasiduoti arba pakilti, pasimokyti ir nuolat tobulėdami judėti į priekį. Jei renkiesi tobulėti, šis sezonas tavęs tikrai nenuvils!

Vienas pirmų dalykų, ką norisi paminėti, tai kad Pasaulinė lyderystės konferencija (PLK) šiemet grįžta į Klaipėdą. Paskutinį kartą Klaipėdoje vykusi 2018-ais konferencija lapkričio 11-12 įvyks LCC tarptautinio universiteto Michaelsen salėje. Kiek vėliau, lapkričio 25-26 d., vyks ir dalyvių ratą per paskutinius keletą metų praplėtųsi PLK internetu. Bendrai per abu renginius šiemet tikimės suburti apie 2000 lyderių. 

Taip, PLK yra didžiausias mūsų metų renginys, tačiau ne vienintelis būdas, kaip šiemet dalinsimės įkvėpimu dorai lyderystei. Štai, ką paruošėme šiems metams:

  1. Pasaulinė lyderystės konferencija Klaipėdoje, lapkričio 11-12 d.
  2. Pasaulinė lyderystės konferencija interentu, lapkričio 25-26 d.
  3. Šeimos-šeimoms
  4. PLK Next Gen (anksčiau PLK jaunimui)
  5. Lyderiams LT tinklalaidė, naujos laidos nuo rugsėjo 12 d.

Nori prisidėti šiame sezone?

Palikite komentarą