fbpx

12-asis PLK/Lyderiams LT sezonas

Nauji metai prasideda rugpjūčio pradžioje?! Tikriausiai visi gan skirtingai apibrėžia veiklos sezoną. Vieniems tai kalendoriniai metai, bet mums – Lyderiams LT komandai, veiksmas prasideda nuo rugpjūčio.

Sezoną pradedame pasistiprinimu prieš galingus metus – Čikagoje vykstančia Pasaulinės lyderystės konferencijos peržiūra. Dvi dienos, o gal tiksliau naktys, įkvėpimo, meninių pasirodymų, dvi naktys mąstymo ir diskusijų, kurie pranešėjai labiausiai tinka Lietuvos lyderiams – mokytojams, menininkams ir visiems bent truputį besidomintiems lyderyste. 

Sezonas išnaudoti chaoso suteikiams galimybes

Kaip šių metų atidarymo pranešime sakė Kreigas Grošelis, mes turime išmokti susitvarkyti su chaosu mūsų gyvenime. O to chaoso visada buvo, tačiau nuo 2019 m. pavasario chaosas įgavo naują prasmę bei formą pasauliniu lygiu. Šiųmetinė konferencija ne tik kviečia pažvelgti tam chaosui tiesiai į akis, bet ir pasinaudoti jo teikiamomis galimybėmis, kurti galimybes iš chaoso, o ne galvoti apie jį kaip apie siaubą. Kreigas tik primena, kad kai trūksta aiškumo, paaiškėja, kas išties svarbiausia.

Kai trūksta aiškumo, paaiškėja, kas išties svarbiausia

Kreigas Grošelis, perfrazuota

Kas mūsų laukia Lyderiams LT sezone?

Būtent šis 2021-2022m. Lyderiams LT sezonas kurs galimybes dalyvauti bei prisijungti. Šiame nežinomybės laikotarpyje mes renkamės žinoti ir kviečiame augti drauge, nes šie metai bus pilni praktinių lyderystės pamokų visiems: jaunimui, šeimoms, įmonių vadovams ir tėvams. 

Įkvėpti praeitų metų aktyvaus dalyvių įsitraukimo bei poreikio skirtingiems renginiams, šiais metais pakeitę organizacijos pavadinimą į Lyderiams LT, kviečiame prisijungti prie dar stipresnio doros lyderystės judėjimo. Šio sezono įkvėpimą planuojame štai tokį: 

  1. Lapkričio 12-13 d. PLK21 konferencija Klaipėdoje
  2. Lapkričio 26-27 d. PLK21 konferencija Vilniuje ir ONLINE
  3. Vasario 10 d. PLK konferencija verslui Vilniuje ir internetu
  4. Kovo pradžioje. PLK konferencija jaunimui
  5. Balandžio 2d. PLK konferencija šeimoms internetu

Nori šį sezoną prisijungti prie Lyderiams LT komandos?

Palikite komentarą