10 dalykų, padėsiančių tinkamai pasiruošti #PLK19

Last updated on: Published by: PLK | GLN partneris 0

Už savaitės rinksimės kartu su bendraminčiais dalyvauti Pasaulinėje lyderystės konferencijoje 2019. Smalsaujame, ko išmoksime šįkart?

Jau esame tai patyrę. Dvi dienos, praleistos PLK padarys didžiulę įtaką jūsų gyvenimui. O kelios minutės, skirtos pasiruošti konferencijai, paruoš jūsų širdis ir protus iš konferencijos gauti visa, kas įmanoma.

Taigi pabaikite tą darbo projektą. Nustatykite automatinį atsakiklį savo elektroniniame pašte. Savo užimtoje dienotvarkėje raskite laiko tinkamai pasiruošti konferencijai.

Žemiau pateikiame 10 dalykų, padėsiančių tinkamai pasiruošti Pasaulinei lyderystės konferencijai 2019!

1. Įvardykite jūsų darbovietėje esančius žmones, atstovaujančius skirtingas kartas:

  • Z karta, gimę tarp 1996m.-2010m.
  • Tūkstantmečio karta, gimę tarp 1980m.-1995m.
  • X karta, gimę tarp 1965m.-1979m.
  • Kūdikių bumo karta, gimę tarp 1946m.-1964m.
  • Tradicionalistų karta, gimę prieš 1946m.

Kaip skirtingų kartų atstovai supranta įvairovę, skolas, technologiją? Kas jiems gyvenime yra svarbiausia? Kartų tyrėjas Džeisonas Dorsėjus (Jason Dorsey) konferencijos dalyviams padės suprasti pagrindinius kartų skirtumus ir patars, kaip geriau vadovauti komandai, kurioje yra skirtingų kartų atstovų.

2.  Pažiūrėkite šį trumpą vaizdo įrašą
Pažvelkite į Lisos Bohenon (Liz Bohannon) verslo kelionę. Per konferenciją ji dalinsis įžvalgomis iš savo naujos knygos Beginner’s Pluck (lt. „Debiutanto sėkmė“) apie prasmingą, užsidegimo bei įtakos kupiną gyvenimą.

3. Sekite mus socialinėse medijose
Užsukite į www.lyderiams.lt arba suraskite mus Facebook, LinkedIn, Instagram platformose ir dalinkitės mintimis, idėjomis, įžvalgomis konferencijos metu.

4. Apmąstykite projektą, kurį atliksite artimoje ateityje ir kuriam reikės nemažo kapitalo ar žmogiškųjų išteklių.
Kokio pelno tikitės gauti iš šio projekto? Ar jis vertas jūsų planuojamos investicijos? Kreigas Grošelis (Craig Groeschel) paaiškins, kaip gauti mūsų investicijos vertą pelną.

5. Prisiminkite, kada paskutinį kartą nesutikote su kažkuo ir turėjote derėtis.
Galbūt šis nesutarimas vyko tarp jūsų ir bendradarbio, vaiko ar paauglio. Kuri derybų dalis ėjosi sklandžiai? Kas buvo sudėtinga? Buvęs „FTB“ įkaitų derybininkas Krisas Vosas (Chris Voss) paaiškins, kokių įgūdžių ir mąstysenos reikia tinkamam pasiruošimui deryboms darbe ir namuose.

6. Įvertinkite savo gebėjimą „susigyventi“ su atmetimu
Džia Džiang (Jia Jiang) padės suvokti atmetimo psichologiją bei kaip tinkamai ugdyti šį kiekvienam lyderiui reikalingą įgūdį.

7. Įvardykite žmogų, kurio gyvenimui įtaką padarė globos ar įvaikinimo sistema.
Ar šių žmonių patirtis buvo teigiama, ar neigiama? Kodėl? Romanas ir Julija Gaiduk dalinsis dalinsis globos ir įvaikinimo sistemoje išmoktomis lyderystės pamokomis. („Namai, kur vaikai įgyja šaknis ir įgauna sparnus“)

8. Melskitės. Skirkite laiko kasdienei maldai šią savaitę.
„Dieve, paruošk mano širdį išgirsti tai, ką nori, kad išgirsčiau konferencijos metu. Vesk mane ir padėk man suprasti, kurioje srityje turėčiau auginti savo lyderystės įgūdžius“.

9. Atsisiųskite „GLS19“ programėlę (anglų kalba)
Ten rasite pranešėjų aprašymus, konferencijos programą. Ten taip pat galėsite išsaugoti ir su kitais dalintis savo užrašais iš sesijų bei užsisakyti pranešėjų parašytų knygų.

10. Atsisiųskite „GLSnext“ programėlę (anglų kalba)
„GLSnext“ padeda ugdyti lyderystės įgūdžius ištisus metus ir suteikia daugiau nei 700 video įrašų iš daugiau nei 120 lyderystės ekspertų. Programėlėje taip pat rasite pilnus konferencijos pranešimus iš ankstesnių metų, užkulisinio turinio bei kas savaitę pridedamus naujus vaizdo įrašus.

Iki pasimatymo konferencijoje!

Straipsnį paruošė Pasaulinės lyderystės konferencijos komanda. PLK vyks lapkričio 22-23 Siemens arenoje. Konferencijos pagrindiniai rėmėjai: knygos.lt, Akvilė, Nestle. Rėmėjai: Vytauto spa, Gerovė, Dzūkija.

 

Iš anglų k. vertė Nora Popova

Straipsnio autorius: Global leadership network

Originalus straipsnis (Anglų k.):
10 Things You Can Do to Make the Most of #GLS19

Related posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.