PLK+

Šį prasmingų pokalbių ciklą įkvėpė dešimtmetį Lietuvoje organizuojama Pasaulinės Lyderystės Konferencija (toliau – PLK). PLK yra dalyvavę 8700 lyderių iš visos Lietuvos, o viso pasaulio mąstu ji rengiama 135 šalyse ir daugiau nei 400 miestų.
Ne kartą iš konferencijos dalyvių esame girdėję, kad įkvepiančių istorijų norisi girdėti dažniau nei kartą per metus. Tad pristatome Jums prasmingų pokalbių ciklą „PLK+“. Šiuose pokalbiuose galėsite išgirsti neeilinių istorijų, kurios pamoko ir įkvepia lyderystei. Susitikimai vyks kartą per mėnesį prie puodelio kavos kavinėje „Ateik Ateik“.

Trečioji „PLK+“ pašnekovė Kotryna Stankutė. Veikli ir ambicinga moteris, kuri dar studijuodama visoms gyvenimo progoms sakydavo „taip“! Žinodama, kad kiekvienas pasiūlymas gali nuvesti ten, kur be jo neatsidurtum.
Studijų metais bendradarbiavo su jaunimo organizacija AIESEC, kaip komandos vadovė, buvo vietinio komiteto valdybos narė. Talkino nepriklausomo teatro organizacijai mezgant tarptautinius ryšius. Stažavosi tarptautiniame Limkokwingo kūrybinių technologijų universitete Malaizijoje, kuriame buvo rinkodaros koordinatore Baltijos šalims. Dirbo organizacijoje ASEF (Europos-Azijos fondas), Singapūre. Fondo tikslas – stiprinti ekonominius, kultūrinius ir intelektualinius Europos ir Azijos ryšius. „Global Lithuanian Leaders” direktorė, tai pelno nesiekianti organizacija, kuri visame pasaulyje vienija tarptautinius įvairių sričių, save su Lietuva siejančius profesionalus, mokslininkus, kūrėjus. Tai pat Kotryna yra „MJJ fondo” direktorė. Fondas skirtas finansiškai padėti talentingiems verslininkams, studentams ar kūrėjams, kurie nori prisidėti prie Lietuvos augimo, įkurti naujus verslus, dalintis savo žiniomis su kitais.
Kotryna Stankutė dar prieš penkis metus savęs klausdavo: kas aš esu ir ko siekiu? Dabar ji supratusi, kad geriausiai jai sekasi ieškoti ryšių tarp skirtingų žmonių ir suvesti juos geriems tikslams.

Susitikime birželio 9 d. 17:00 val. kavinėje „Ateik Ateik“!
Po renginio pokalbio įrašą patalpinsime „YouTube” platformoje.

Pirmasis „PLK+“ pašnekovas Paulius Tamolė.

Antrasis „PLK+“ pašnekovas Arvydas Vaitkus.