Naujienos

Naujienos

6 įtakingų organizacijų kūrimo principai

Šių metų Pasaulinės lyderystės konferencijoje bus aptariamos šešios pagrindinės lyderystės temos. Viena iš jų – ateities galimybių numatymas. Vienas iš šios temos pranešėjų – Straivas Masiiva (Strive Masiyiwa) papasakos ką reiškia būti lyderiu, atkakliai kovojančiu už mūsų pasaulio ateitį. Šiame straipsnyje jis dalinasi savo įžvalgomis, įgytomis per daugelį metų būnant versle ir užsiimant filantropine veikla.

Straivas Masiiva yra globalaus telekomunikacijų tinklo „Econet Group“ įkūrėjas, valdybos pirmininkas bei filantropas. „Econet“ grupės veikla ir investicijos apima daugiau kaip 20 pasaulio šalių. Kilęs iš Zimbabvės, šiuo metu veiklą vystantis iš Londono, šis verslininkas 2014 ir 2017 m. „Fortune“ žurnalo buvo pripažintas vienu iš 50-ies didžių pasaulio lyderių. S. Masiiva yra vienas dosniausių filantropų Afrikoje. Kartu su žmona jiedu yra didžiausios pasaulinės filantropinės inciatyvos „The Giving Pledge“ nariai ir per pastaruosius 20 metų finansavo galimybę įgyti išsilavinimą daugiau kaip 250.000 Afrikos našlaičių.

Masiiva įsitikinęs, kad dori verslininkai bei aktyvūs visuomenės veikėjai išspręs didžiausias Afrikos bėdas ir tai įvyks dar mūsų laikais.

„Daugybė afrikiečių leidžiasi į ilgas ir pavojingas keliones per dykumas ir jūras, ieškodami „žalesnių lankų“. Tačiau taip neturi būti. Galima pasiūlyti sprendimus, kurie sustabdytų migraciją.“ – teigia jis.

Būdamas daugelio verslų įkūrėjas ir filantropas jis sukūrė 6 tarptautines medijos ir komunikacijų kompanijas. Naujausias jo kūrinys yra „Econet Wireless“ grupėje sukurtas „Kwese TV“ televizijos kanalas, transliuojantis programas į visą Afriką, plytinčią į pietus nuo Saharos. „Econet“ veiklą pradėjo kaip paprasta, nedidukė elektros ir santechnikos paslaugų įmonė viename Zimbabvės mieste, tačiau labai greitai ji išaugo ir išsiplėtė kaip mobiliojo ryšio ir turinio platinimo paslaugų įmonė.

Su reikiamais įgūdžiais galima keisti Afrikos kontinentą

Pastaruoju metu S. Masiiva daug laiko skiria Afrikos verslo lyderių ugdymui per savo „Facebook“ paskyrą, kuri turi daugiau kaip 2.5 mln. sekėjų. Pagal šį rodiklį, tai – viena labiausiai sekamų verslininkų kuriamų paskyrų visame pasaulyje. Šiemet S. Masiiva pradėjo paskaitų ciklą, kuris leido jam užmegzti ir palaikyti ryšius su aibe aktyvių verslininkų bei visuomenininkų daugybėje Afrikos didmiesčių.

„Verslininkais ar aktyviais veikėjais ne gimstama, o tampama. Ir tam, kad tokiu tapti, nebūtina mesti savo darbo.“ – teigia S. Masiiva.

Anot jo tai veikiau proto nusistatymas, kai sieki atrasti išeitis ir sprendimus, pasitelki viską, ką turi ir kas tau prieinama.

 Jis tiki, kad toks nusistatymas suderintas su reikiamais įgūdžiais pakeis Afrikos kontinentą. Verslininkas tiki, kad šis žemynas turi būti keičiamas per žinias ir informaciją, ne tiek gamtinių išteklių nešamų pajamų dėka.

„Gyvename šalyje, kur užauginama daug kakavos ir kavos pupelių, o neturime savo prekės ženklo. O tuo metu „Starbucks“ verslas užgimė šalyje, kuri pati beveik neaugina kavos, o neša milijardinį pelną. Kur Ganos „Starbucks“? Johanesburge aš noriu gerti Ganos kavą.“ – pasakoja verslininkas.

Masiiva Ganos gamintojus drąsina mąstyti ne vien apie žaliavų eksportą – jis ragina juos žengti žingsnį į priekį ir gaminti baigtinį produktą, su kuriuo jie galėtų konkuruoti pasaulio rinkoje. „Mes tiekiame žaliavas – auksą, kavos ir kakavos pupeles, tad turėtume būti ir geriausi šokolado gamintojai. Nenoriu girdėti, kad esame Nr. 1 kakavos tiekime. Noriu, kad pirmautume šokolado gamyboje. Mūsų karta turi pakeisti šią netikusią padėtį. Nafta jau nebėra svarbiausia. Nebeskaičiuokime savo turto pagal tai, ką gauname iš žemės. Skaičiuokime savo turtą pagal tai, ką gauname pasitelkdami savo smegenis.“ – įkvėpinėja Afrikos gyventojus S.Masiiva.

Savo paskaitų serijoje „Town Hall Africa“ S. Masiiva dalijasi daugiamete patirtimi verslo kūrime ir išmoktomis pamokomis.

1.Pradėk nuo to, ką turi. 

Pirmąjį savo verslą Straivas pradėjo turėdamas vos 75 dolerius. 2011 m. jo įmonės pelnas jau buvo 3 mlrd. dolerių. „Įtikinau mamą leisti man naudotis telefonu: kad man skambintų žmonės, siūlantys įvairius darbus. Jei atlikdavau kokį darbą, tai gautų pinigų neišleisdavau, o visuomet panaudodavau kitam darbui.“ – dalinosi prisiminimais filantropas.

2. Turėk vertybes ir laikykis jų. 

Vertybės nulemia prioritetus, o jie nulemia verslo sėkmės lygį. Gavęs pirmąjį didelį užsakymą S. Masiiva nuvažiavo į banką paskolos su sportiniu automobiliu. Banko atstovas liepė jam parduoti sportinę mašiną ir darbui nusipirkti paprastesnę. Paskui prie už sportinę mašiną gautos sumos pridėjo tiek, kiek trūko.“

3. Susitelk į tai, kur esi stiprus. 

Viena pirmųjų S. Masiivos įmonių užsiėmė elektros ir santechnikos darbais. Pats Straivas yra elektrikas inžinierius, o štai apie santechniką nusimanė mažiau, todėl tam darbui pasamdė kitą žmogų. Kai po kelių nesusipratimų paaiškėjo, kad tas darbuotojas nebuvo joks ekspertas, Straivas suprato, kad reikia susitelkti tik į tai, ką pats puikiai išmano.

4. Gerai žinok finansinius skaičius – pinigų uždirbimo įgūdžiai verslininkui  svarbiausi

Būtina labai aiškiai suprasti kapitalui būdingus principus. Kiekvienas verslininkas turi žinoti, kiek kapitalo turi ir kur jį investuoti. Kiekvienas verslo žmogus turi žinoti, kiek jo įmonė galėtų veikti su esamais ištekliais. Gebėjimas susiderėti dėl palankių paskolos sąlygų irgi yra kapitalas.

5. Neskubėk anksti atsiimti dividendų, jei planuoji ilgalaikę plėtrą. 

Masiiva iš verslų į kuriuos investuoja atsiima ne daugiau kaip 25 proc. įmonės vertės. Pirmuosius ketverius metus jis niekuomet neima jokių dividendų, kad ir koks pelningas būtų verslas. „Taip elgiuosi dėl vertybių, kurių laikausi. Kiekvienas verslininkas turėtų laikytis tokios disciplinos – gyventi iš algos. Tai reiškia, kad pirmuosius ketverius metus iš savo kompanijos neimi dividendų.“ – teigia S. Masiiva

6.Paisyk verslo etikos. 

Masiiva teigia, kad verslas reikalauja daug pastangų ir pasiaukojimo. Laimė, daugelis verslininkų viską daro tinkamai. Kalbant apie verslo etiką, šis verslininkas laikosi vieno principo: jei tavo veikla kam nors kenkia ar daro žalą visuomenei – nedaryk to.

Pasaulinė lyderystės konferencija vyks lapkričio 30 d. – gruodžio 1 d. Klaipėdoje, gruodžio 7 – 8 d. Vilniuje. Daugiau informacijos apie konferenciją – lyderiams.lt Bilietus mažesnėmis kainomis galite įsigyti iki spalio 15 d., vėliau bilietai brangs.

Pagal straipsnį „The 6 Lessons of Building Influential Organizations“ parengė Rūta Rušinskienė ir Aurimas Radkevičius

 

Naujienos

Kreigas Grošelis: „Pasaulinė lyderystės konferencija išmuša iš vėžių geraja…

Kreigas Grošelis yra vyresnysis inovatyvios Life.Church bažnyčios pastorius ir įkūrėjas. Life.Church priklauso autorinės YouVersion Biblijos programėlės teisės. Ši aplikacija sukurta Šv. Rašto sklaidai įvairiomis kalbomis, įskaitant ir lietuvių. K. Grošelis skaito pranešimus ir pamokslauja įvairiose pasaulio šalyse ir yra tinklalaidės apie lyderystę (angl. Leadership Podcast) autorius ir vedėjas. Jam priklauso New York Times bestselerių autoriaus titulas.

Šiais metais bus galima išgirsti jo pranešimą Pasaulinėje lyderystės konferencijoje, kuri vyks lapkričio 30 d. – gruodžio 1 d. Klaipėdoje ir gruodžio 7 – 8 d. Vilniuje.

Grošelis dalinasi savo atradimais ir patyrimais, kuriuos išgyveno kaip ilgametis šios konferencijos dalyvis, o vėliau ir pranešėjas.

1992 m. tarnavau nedidelėje metodistų bažnyčioje Oklahoma Sityje. Mūsų pastorius ir lyderiai kažkaip sužinojo apie konferenciją Čikagoje, kuri vėliau tapo žinoma kaip Pasaulinė lyderystės konferencija. Nors mūsų biudžetas buvo ribotas, pastorius nusprendė, kad mums septyniems verta surizikuoti, nuvykti tenai ir pasižiūrėti, ko galėsime išmokti. Tuomet nė nenutuokėme, kaip smarkiai šios dvi dienos pakeis mūsų gyvenimą ir tarnystę. 

 Būdamas jaunas pastorius, nesuvokiau lyderystės reikšmės bažnyčioje. Manėme, kad pastoriai turi būti susitelkę tik į dvasinius dalykus. Terminas „lyderystė“ asocijavosi su verslu ir neatrodė, kad jis gali būti naudingas dvasininkams. Nė vienas iš mūsų tuo metu nesuvokėme, kad geras vadovavimas yra vienas dvasingiausių dalykų, kurių galime išmokti.

Kai per Pasaulinę lyderystės konferenciją pirmąkart išgirdau mokant apie lyderystę – mano dvasia tarytum pabudo. Pranešimai toje konferencijoje įkvėpė mane daryti daug daugiau nei tik pamokslauti – jie įkvėpė mane vesti žmones pas Kristų.

Argi ne taip elgėsi Jėzus? Jis rinkosi tokius žmones, kurių kiti nenorėjo matyti ir mokė juos. Jis aiškino dėl ko atėjo į šią žemę ir ko jie galėtų pasiekti. Jėzus tesėjo savo pažadą: paaukojo savo gyvybę, o vėliau prisikėlė iš numirusių. Prieš žengdamas dangun, Jis kalbėjo savo nedidelei grupelei lyderių ir davė jiems užduotį – eiti į visą pasaulį ir skelbti gerąją naujieną. Jėzus suteikė jiems visa, ko reikėjo užduočiai atlikti ir pažadėjo, kad Šventoji Dvasia visada bus su jais. Jis neabejojo, kad mokiniai savo darbą atliks.

Jėzus buvo tikras lyderis ir Jis kviečia mus vadovauti taip, kaip tai darė Jis. 

 Ta pirmoji lyderystės konferencija davė man tai, ką dabar vadinu „išmušimo iš vėžių dovana“. Juk dažniausiai norėdami ko nors išmokti dairomės lyderių, kurie būtų bent vienu ar dviem žingsniais priekyje mūsų. Pasaulinė lyderystės konferencija leido man sutikti lyderius, kurie buvo ne vieną ar du, o dešimtimis ar net šimtais žingsnių priekyje manęs. Užuot patvirtinę mano netobulumus, jie sugriovė mano išankstines nuostatas apie tai, kas žmogui apskritai yra įmanoma. Tai išmušė mane iš vėžių geraja prasme. Tuomet tiesiog nesuvokiau kiek daug aš nežinojau.

Metai po metų, konferencija po konferencijos aš įsisąmoninau naujas tiesas, kurios smarkiai pakeitė tai, kaip mes vadovaujame savo bažnyčioje. Pateiksiu keletą konkrečių pavyzdžių iš to, kas padarė itin didelę įtaką: 

 1. Po Džimo Kolinso mokymo apie tai, ką daro didingos organizacijos ir kas nepavyksta geroms organizacijoms mes beveik perpus sumažinome savo programą, kad galėtume susitelkti tik į pačius svarbiausius, didžiausią įtaką darančius veiksmus.
 2. Priėmę drąsios rizikos ir „kauliuko ridenimo“ iššūkį, ryžomės pertvarkyti visą vadovavimo struktūrą. Šis pokytis buvo vienas reikšmingiausių veiksnių, nulėmusių mūsų organizacijos augimą ir sėkmę.
 3. Įkvėpti Patriko Lenčionio mokymų apie organizacinę išmintį, pakeitėme mūsų susirinkimų pobūdį ir visą komunikavimo strategiją. Tai leido mums augti ir plėstis daugiau ir sparčiau nei planavome.
 4. Įkvėpti interviu su broliais Čipu ir Danu Hytais apie jų knygą „Sukurta užkibti. Kodėl vienos idėjos gyvuoja, o kitos miršta“, mes kruopščiai peržiūrėjome esmines savo organizacijos vertybes ir iš negyvybingų „popierinių“ teiginių ant skelbimų lentos mes pavertėme juos į galingas tiesas įrašytas mūsų komandos širdyse.
 5. Per vieną iš Pasaulinių lyderystės konferencijų mano žmona Eimė buvo taip įkvėpta pranešimo, kad tai pažadino joje troškimą įsteigti organizaciją Branch15 Ministry Homes. Ši klestinti organizacija tarnauja moterims, kurios grįžta į sveiką, normalų, tvarų gyvenimą po itin sunkių prekybos žmonėmis, kalėjimo ar sudėtingų gyvenimiškų situacijų patirčių.

Žvelgdamas atgal negaliu atsistebėti, kiek daug to, ką šiandien veikia mūsų bažnyčia prasidėjo nuo akimirkų, pokalbių ir idėjų įsisąmonintų būtent dalyvaujant Pasaulinėje lyderystės konferencijoje.

Per konferenciją aš išgirdau tokį paraginimą: „Tu esi lyderis. Tavo uždavinys – išlaikyti savo užsidegimą ir entuziazmą. Siekdamas jį išlaikyti, ieškok kas padeda. Skaityk tai, kas padeda. Keliauk, kad ir kur reikia, kad pasisemtum įkvėpimo ir entuziazmo.“

Negaliu sugalvoti geresnės vietos įkvėpti entuziazmui, tobulinti talentams, gauti įkvėpimo kilniai vizijai ir įgalinimo sėkmingam vadovavimui kaip Pasaulinė lyderystės konferencija.

 Daugiau informacijos apie konferenciją – lyderiams.lt Bilietus mažesnėmis kainomis galite įsigyti iki spalio 15 d., vėliau bilietai brangs.

Pagal straipsnį „The Summit is a Gift of Disorientation parengė Rūta Rušinskienė ir Aurimas Radkevičius

 

 

 

 

Naujienos

6 lyderystės temos Pasaulinėje lyderystės konferencijoje 2018

Iki Pasaulinės lyderystės konferencijos 2018 liko vos du su trupučiu mėnesio. Renginio organizatoriai kiekvienais metais kruopščiai atrenka pasaulinio lygio pranešėjus, kurių pateikiami pavyzdžiai ir mokymai padeda bei įkvepia beveik pusę milijono dalyvių visame pasaulyje eiti doros lyderystės auginimo keliu.

Šių metų konferencijoje bus plėtojamos šešios lyderystės temos:

1. Maksimalus jūsų laiko ir potencialo panaudojimas

 • „Morgan Stanley“ investicinio banko ir finansinių paslaugų įmonės direktorė, vyresnioji konsultantė Carla Harris mokys, kaip atskleisti savo pilną potencialą ir tapti tokiu lyderiu, kokiu esate sukurtas tapti.
 • Lietuvos Respublikos susisiekimo ministras Rokas Masiulis papasakos apie drąsos svarbą lyderio gyvenime ir pasidalins savo įkvepiančia patirtimi siekiant ambicingų tikslų valstybės ir visuomenės labui.

2. Pozityvios kultūros kūrimas

Puikūs lyderiai žino tikslingai kuriamos organizacijos kultūros vertę.

 • Restoranų tinklo savininkas, „Time“ žurnalo įvardytas vienu iš 100 įtakingiausių žmonių Dannis Meyeris dalysis savo unikaliu suvokimu apie tai, kaip kurti į klientą orientuotą kultūrą.
 • Medicininės paskirties prekių gamintojos UAB „Intersurgical“ vadovas Sigitas Žvirblis dalinsis savo asmenine patirtimi kuriant tarnaujančios lyderystės kultūrą organizacijoje ir filantropijos tradicijų stiprinimą mūsų šalyje.

3. Ateities galimybių numatymas 

Strateginį matymą turintys lyderiai visuomet žvelgia į priekį ir sąmoningai įsivardina kultūrines tendencijas bei jų teikiamas galimybes organizacijai.

 • „Life.Church“ pastorius Craigas Groeschelis mokys, ką reiškia būti tokiu lyderiu, kuris rengiasi ateičiai, o ne tik reaguoja į ją.
 • Didžiausios Afrikoje telekomunikacijų kompanijos „Econet” įkūrėjas, filantropas Strive‘as Masiyiwa, papasakos apie tai, ką reiškia būti lyderiu, atkakliai kovojančiu už mūsų pasaulio ateitį.
 • Autorius, futuristas, „Mosaic“ bažnyčios pastorius Erwinas McManusas padės mums suprasti, ką reiškia gyventi drąsiai ir prasmingai bei kaip tikslingai ir konkrečiai ateitį kuria didūs lyderiai.

4.Tvarių organizacijų kūrimas

Jei norime daryti pozityvią ir ilgai trunkančią įtaką pasauliui, turime išmokti kurti tokias organizacijas, kurios atlaikytų laiko egzaminą.

 • Bestselerių autorius, žymus visuomenės veikėjas Rasmusas Ankersenas paaiškins, kokiomis nuostatomis siekdami tvarios sėkmės organizacijose vadovaujasi sėkmingi prekių ženklai.
 • „New York Times“ bestselerių autorius Simonas Sinekas gvildens vieną apgaulingai paprastą klausimą: Kaip pirmauti žaidime be pabaigos?

5.Vadovavimas pasitelkiant socialinį sąmoningumą

 • „Cultural Intelligence Center“ prezidentas, bestselerių autorius Deividas Livermore’as pasidalys savo mokslinio tyrimo duomenimis apie kultūrinio intelekto svarbą dirbant įvairialypėse komandose.

6.Gyvenimo tikslo suvokimas 

Tikintys lyderiai turi neįtikėtiną galimybę paveikti pasaulį per tai, kaip jie įgyvendina savo tikėjimą darbe. Konferencijoje išgirsite keletą unikalių žmonių liudijimų, kurie vadovaujasi „Didžiąja vizija“: pasakojimą apie pabėgėlį, kuris tapo gydytoju ir teisėją, besigrumiantį už vilties ieškančių žmonių ateitį.

 • Pedagogė, VšĮ „Vaiko raida“ vadovė Kristina Mockevičienė ir dėstytoja, „Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacijos“ atstovė Klaipėdos regionui Susana Karosas pasidalins savo istorijomis, kurios šias moteris įkvėpė keisti karjeros kryptis ir imtis veiklų, skatinančių neįgaliųjų integraciją visuomenėje ir sąmoningumo, suvokimo apie negalias stiprinimo.

Nepraleiskite Pasaulinės lyderystės konferencijos 2018!

Prisijunkite prie 445 000 dalyvių jau pritraukusio doros lyderystės judėjimo ir kartu su dalyviais kitose 135 šalyse auginkite savo lyderystės gebėjimus ir įtaką. Šiais metais konferencija Klaipėdoje vyks lapkričio 30 – gruodžio 1 d., o Vilniuje – gruodžio 7 – 8 d. Registruokitės jau dabar, nes nuo spalio 15 d. bilietai brangs.

Daugiau informacijos – lyderiams.lt

Pagal straipsnį „6 Leadership Themes to Expect at The Global Leadership Summit 2018“ parengė Rūta Rušinskienė ir Aurimas Radkevičius

Naujienos

5 priežastys, kodėl neturėtumėte praleisti Pasaulinės lyderystės konferencijos 2018

Kiekvienas žmogus daro įtaką ir gali teigiamai paveikti savo bendruomenę bei pasaulį. Kad ir kur darote įtaką – namie, mokykloje, darbe, bendruomenėje ar bažnyčioje – kai įsipareigojate tobulėti ir auginti lyderystės gebėjimus, laimi visi, kurie jus supa.

2018 m. lapkričio 30–gruodžio 1 d. Klaipėdoje ir gruodžio 7–8 d. Vilniuje devintą kartą Lietuvoje vyksianti Pasaulinė lyderystės konferencijayra dalis doros lyderystės judėjimo, apimančio 135 skirtingas šalis ir sulaukiančio apie 445 000 dalyvių visame pasaulyje. PLK yra daugiau nei renginys – tai pokyčių katalizatorius, skatinantis ilgalaikes permainas.

5 pagrindinės priežastys, dėl kurių verta dalyvauti PLK18: 

5. Išgirskite ir pamatykite aukščiausio lygio pasaulio pranešėjus ir pasisemkite idėjų, kurias galite pritaikyti iškart

 Ši konferencija savo pranešėjų įvairove yra nepralenkiama tokio tipo renginių kategorijoje visame pasaulyje. Dalyvaudami konferencijoje gausite išskirtinių žinių mišinį, kuris išplečia mąstymą ir yra iškart pritaikomas jūsų lyderystės kelionėje.

2018 m. PLK pranešėjai.

4. Užmegzkite ryšius su kitais lyderiais 

Išplėskite savo lyderystę. Užmegzkite ryšius su kitais lyderiais, kad galėtumėte lengviau įgyvendinti savo viziją aplinkoje, kurioje veikiate.

3. Pagerinkite savo lyderystės rezultatus

 Excellence in Giving atlikto nepriklausomo tyrimo duomenimis, PLK yra viena pelningiausių investicijų, kurias galite padaryti asmeninės lyderystės ugdymui. Žemiau pateikiami PLK dalyvių tyrimo rezultatai:

Komandinis darbas – 83 %

83 % dalyvių rodo geresnius komandinio darbo įgūdžius, išaugusį pasitenkinimą profesine veikla ir produktyvumą.

Efektyvumas – 61 %

61 % dalyvių teigia, kad dėl aiškiau apibrėžtos vizijos jų organizacijos veikla tapo efektyvesnė.

Pasitenkinimas – 87 %

87 % teigia geriau suprantą savo veiklos reikšmingumą ir svarbą, jaučia didesnį pasitenkinimą asmeniniame ir profesiniame gyvenime.

Geresni lyderiai – 81 %

81 % gali labai konkrečiai įvardyti, kokios jų kaip lyderių savybės patobulėjo po PLK.

* Nepriklausomą tyrimą atliko bendrovė „Excellence in Giving”.

2. Gaukite vertingų mokymų asmeninei lyderystės kelionei visus metus

Nors konferencija vyksta kartą per metus, tačiau tam, kad tęstumėte savo augimo ir tobulėjimo kelionę,jums pateikiami nemokami tolesnio tobulėjimo įrankiai anglų kalba.

 • Užsiregistruokite GLS GrowthTracks,kur galite išsirinkti jums aktualias temas, kurios leidžia giliau nagrinėti konferencijos medžiagą.
 • Įsidiekite GLSnext,programėlę. Joje – neribotas priėjimas prie vaizdo medžiagos su paieškos galimybe.
 • Dukart per mėnesį gaukite audio medžiagą užsisakę GLS tinklalaidę anglų kalba GLS Podcast.
 • GLS svetainės bloge visuomet rasite žinomų autorių parašytų naudingų straipsnių lyderystės tema

1. Maksimaliai auginkite savo įtaką ir gaukite išskirtinę vertę už nedidelę kainą

Prisijunkite prie 445 000 dalyvių jau pritraukusio doros lyderystės judėjimo ir kartu su dalyviais kitose 135 šalyse auginkite savo lyderystės gebėjimus ir įtaką. Registruokitės jau dabar, nes nuo spalio 15 d. bilietai brangs.

Pagal straipsnį „5 Reasons You Don’t Want to Miss #GLS18 parengė Rūta Rušinskienė ir Aurimas Radkevičius.

Naujienos

Šiais metais Pasaulinė lyderystės konferencija mokys dar vienos lyderystės…

Prieš daugiau nei 20 metų startavusi Pasaulinė lyderystės konferencija (“The Global Leadership Summit”) ilgainiui išsiplėtė net iki 135 šalių. Didelio susidomėjimo ši konferencija sulaukė ir Lietuvoje: mūsų šalyje ji organizuojama jau devynerius metus iš eilės.

Ši konferencija turi didžiulį pozityvų užtaisą, ji nuolat akcentuoja dorą lyderystę, tad natūralu, kad jos pasekėtų ratas sparčiai plečiasi.

Šiemet ši konferencija ką tik jau vyko Jungtinėse Amerikos valstijose, Čikagoje ir buvo tiesiogiai transliuojama į 680 JAV ir kitų valstybių miestų. Kaip ir kasmet šiame renginyje dalyvavo ir Pasaulinės lyderystės konferencijos (PLK) Lietuvoje organizatoriai.

Konferencijoje JAV šiais metais buvo jaučiamas nerimas, nes prieš keletą mėnesių “Me too” judėjimo sukelta audra palietė ir šio pasauliniu tapusio renginio sumanytoją, organizatorių bei vedėją Billą Hybelsą. Nors dar vyksta tyrimai, nors kaltinimai nepatvirtinti, nors dar nėra jokių teismo sprendimų, tačiau nerimo šešėlis jaučiasi daugelio širdyse.

PLK organizatoriai Lietuvoje teigia, kad ši žinia skaudina ir liūdina, nes kėsinasi atimti entuziazmo bangą iš taip sėkmingai daugelyje pasaulio kraštų besivystančios Pasaulinės lyderystės konferencijos iniciatyvos.

Iki šiol didžiadvasiškumo bei lyderystės skatinimo idėja ir jai pašvęsta konferencija, kurioje skamba žymiausių pasaulio lyderių balsai, sulaukė didelės sėkmės įkvėpdama daugybę žmonių. Taip pat ir Lietuvoje: čia ji vadinama “įkvėpimo ir vilties švente.”

Ko mus išmokė konferencijos prelegentai? 

PLK organizatoriai Lietuvoje tiki, kad Pasaulinės lyderystės konferencija nėra tik atskiro žmogaus nuosavybė, ar vienos bažnyčios projektas, tai greičiau Dievo iniciatyva mūsų laikams, kurios sėkmė liudija, kad jai vadovauja Šventoji Dvasia. Jos veikimą atpažįstame iš to, kad ši konferencija vienija įvairiausių socialinių ir profesinių grupių atstovus, skirtingas bažnyčias bei iniciatyvas. Ši vienybės Dvasia, žadina krikščionis ir įvairias bažnytines bendruomenes imtis atsakomybės už šiandienio pasaulio vystymą. O kad žmonės tėra dužlūs Dievo įrankiai mums primena apaštalo Pauliaus žodžiai: “Deja, šitą lobį mes nešiojamės moliniuose induose, kad būtų aišku, jog ta galybės gausa plaukia ne iš mūsų, bet iš Dievo.” (2 Kor 4, 7).

Panašu, kad šiais metais Pasaulinė lyderystės konferencija nori išmokyti dar vienos svarbios lyderystės tiesos – nepasimesti išbandymo valandą. Autentiškos lyderystės esmė – išstovėti sunkumuose, nepasiduoti nevilčiai, išlaikyti užsibrėžtą tikslą. Ar ne to mus moko PLK prelegentai, ar ne todėl daugelis jų gali liūdyti sėkmės istorijas, nes kažkada išstovėjo išbandymų akivaizdoje?

Viliamasi, kad šis Pasaulinę lyderystės konferenciją ištikęs sunkumas neturėtų jos sustabdyti. Atvirkščiai, tikimasi, kad tai išmokys vilties meno ir ne tik tuomet, kai lydi sėkmė, bet ir kai liūdesys kėsinasi paralyžuoti. Kitaip tariant, galbūt pavyks parodyti, kaip sunkumai įveikiami viltimi.

Šiuo metu jau aišku, kad ši konferencija ir toliau vyks visose šalyse, kuriose vyko iki šiol. Ji taip pat vyks ir Lietuvoje. Kaip įprasta, rudens pabaigoje – žiemos pradžioje.

“Mes ir toliau norime tęsti šią sėkmingą tradiciją. Tikime, kad lyderystės įdėjos stiprinimo idėja šiandieniniame pasaulyje yra paties Dievo dovana. Tęsdami Pasaulinę lyderystės konferenciją norime ir toliau atsiliepti į Viešpaties kvietimą imtis atsakomybės, siekti vienybės ir stiprinti viltį šiandienos pasaulyje. Iš tiesų, šiuo atveju ypač tinka Martino Liuterio Kingo žodžiai: “Kuo naktis tamsesnė, tuo ryškiau spindi žvaigždės”, – apibendrina PLK organizatoriai Lietuvoje.

PLK tarybos nariai:
Saulius Karosas – Miesto bažnyčios pastorius
Marlene Wall – LCC tarptautinio universiteto rektorė
Remigijus Jucevičius – Gerosios naujienos centro direktorius
Kęstutis Kėvalas – RKB Telšių vyskupas
Dalia Bytautienė – Nesavanaudiškos lyderystės instituto direktorė
Romas Tuominis – Lietuvos evangelinių bažnyčių bendrijos pastorių valdybos narys
Tadas Šatkauskas – UAB Sabelija generalinis direktorius
Gintaras Serafinas – žurnalo “Reitingai” vyr. redaktorius

Naujienos

Linas Kukuraitis: „Dievas ėmė ir pajuokavo, sako: “Imk ir…

Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis šiandien Vilniuje prasidėjusios Pasaulinės lyderystės konferencijoje kalbėjo apie vadovavimą ir tai, kokias savybes turėtų turėti tikras lyderis bei pateikė keletą pavyzdžių iš savo gyvenimo. Tik prasidėjus konferencijai ministras visų susirinkusiųjų salėje paklausė, ar šie yra patenkinti mūsų bendravimo kultūra šeimose, kaimynystėje ar žiniasklaidoje ir pridūrė, kad būtent darbe mes praleidžiame daugiausia savo laiko ir būtent vadovai yra atsakingi už mūsų bendravimo kultūrą: „Kaip mes vadovaujame, taip žmonės elgiasi su kitais“, – sakė jis. Pasak L.Kukuraičio, kalbant apie tikrą vadovą, yra keletas dalykų, savybių, kurių reikia norint būti lyderiu.

Skaitykite daugiau lrytas.lt

Autorius: Raminta Rakauskė

Naujienos

Naudingos mintys apie lyderystę sau ir kitiems

Lapkričio 17 – 18 d. su bažnyčios pastoracine komanda dalyvavome Lyderystės konferencijoje Klaipėdoje. Nuo 2010 metų, jau aštuntą kartą, šis aukštos kultūros renginys vyksta Lietuvoje. Kasmet tai puiki galimybė padaryti tam tikrą reviziją savo vadovavimo nuostatoms, stiliui ir vizijai, bei atnaujinti nesavanaudišką lyderystę. Vykstant su komanda, atsiranda proga diskutuoti po kiekvieno pasisakymo, aptarti komandinį vadovavimą.

Šį kartą, apsvarsčius girdėtus pasisakymus, pasižymėjau pagrindines tezes, kurias apsibrėžiau kaip siekius, iššūkius ir Dievo kvietimą atsiverti bei tikslingai siekti pokyčių ten, kur esu. Šiomis mintimis ir dalinuosi.

Toliau skaitykite ramioslankos.lt

Pastorės Anželikos tinklaraštis

Naujienos

Vyskupas K. Kėvalas kalbėjo lyderiams: kaip trūksta tos amerikietiškos…

„Kai pradedu galvoti apie šią konferenciją, ji man asocijuojasi su degaline, kur pilamas raketinis kuras į žmonių širdis“, – taip vaizdingai Klaipėdoje Pasaulinės lyderystės konferencijos dalyvius sveikino Telšių vyskupas ordinaras Kęstutis Kėvalas.

Į aštuntą kartą uostamiestyje rengiamą konferenciją bilietų neliko jau prieš porą savaičių. LCC universitete vykstantis renginys prisijungė prie kitų šiomis dienomis pasaulyje taip pat vykstančių tokių pat lyderystės konferencijų. Video transliacijų šiuo metu klausosi publika Lenkijoje, Slovakijoje, Dominikos respublikoje, Gvatemaloje, Kenijoje ir kitose šalyse, kurių apie dvi dešimtys. Kitose valstybėse konferencija vyks artimiausiu metu. Pasaulinę lyderystės konferenciją mūsų šalyje rengia kelios visuomeninės organizacijos. Konferencija rengiama Vilniuje ir Klaipėdoje.

Trūksta pasitikėjimo šalimi

Kasmet konferencijos dalyvius sveikinantis K.Kėvalas, buvęs Marijos radijo vadovas, dabar vyskupas, laikomas vienu didžiausių konferencijos drąsintojų. Anot organizatorių, tai žmogus eruditas, tarsi magnetas traukiantis žmones. „Tiesiog jungtinės pajėgos atvykusios čia, į Klaipėdą“, – sveikinosi K.Kėvalas, konferenciją prilyginęs degalinei, kurioje pilamas raketinis kuras į žmonių širdis.

Skaitykite daugiau: 15min.lt

Autorius: Jurgita Andriejauskaitė

Naujienos

Lyderystės konferencijoje nuo “Google” taisyklių iki meilės pasmerktiesiems

Šį penktadienį Klaipėdoje startuoja jau aštuntoji Pasaulinės lyderystės konferencija (PLK) Lietuvoje, kuri po savaitės, lapkričio 24-25 dienomis, vyks Vilniuje. Nors bilietai į konferenciją Klaipėdoje jau senokai išparduoti, norintys mokytis nesavanaudiškos lyderystės iš pasaulinio lygio kalbėtojų dar turi galimybę atvykti į sostinės Compensa koncertų salę.

http://lyderiams.lt/registracija/

Kiekvienas gali būti lyderiu!
Lyderystės tema kalbama daug, internetas pilnas lyderystės mokymų, dažnas savo nugara jaučiame lyderio reikšmę savo gyvenime, tebūnie tas lyderis mokyklos direktorius, darbdavys ar šeimos galva. Ir liaudies išmintis byloja, kad žuvis pūva nuo galvos, tad pervertinti lyderystės svarbą sunku.

Bet kas gi iš tiesų yra lyderystė? Ar ji gali būti dora ir nesavanaudiška? Jau aštuntus metus Lietuvoje rengiamos kasmetinės Pasaulinės lyderystės konferencijos, kuriose DVD formatu apie nesavanaudišką lyderystę kalba pasaulinio masto pranešėjai.
Šios konferencijos šūkis „Kiekvienas gali būti lyderiu!“ byloja, kad įtaką savo ratui galime daryti kiekvienas – ar esame politikas, tarnautojas, verslininkas, tėtis, mama, ar vienas kiemo kaimynų.

Konferencija, auginanti svajones

„Dalyvavimas šioje konferencijoje daugeliui lyderių jau tampa gražia tradicija ir svarbiausiu metų akcentu. Čia susirenka gražus tautos branduolys – žmonės, kurie suprato konferencijos vertę ir nori žengti nesavanaudiškos lyderystės keliu toliau. Gera matyti tuos pačius ir vis naujus veidus, esi padrąsintas, kad vardan tos Lietuvos stengiasi tiek daug žmonių“, – sako vienas PLK Lietuvoje organizatorių, „Gerosios naujienos centro“ direktorius Remigijus Jucevičius.

Skaityti daugiau bernardinai.lt

 

Naujienos

LRT TV. Laida apie lyderystę

“Labas rytas, Lietuva” laidos ištrauka, kurioje Pasaulinės lyderystės konferencijos Lietuvoje iniciatorius – pastorius Saulius Karosas, pristato šių metų konferenciją ir tai, kas yra lyderystė.

Laidos įrašas lrt.lt

Laidos vedėjas Ignas Krupavičius

 

Naujienos

Pasaulio lyderių asmeniniai liudijimai ir įžvalgos – keičiantys gyvenimus

Jūsų verslui sunkus laikas? Jaučiatės lyg atsidūrę akligatvyje? Kodėl sėkmė renkasi konkurentus? Kaip rasti drąsos ir jėgų vėl pradėti iš naujo? Kokiais būdais įkvėpti motyvacijos apsnūdusiam kolektyvui? Kokius netradicinius darbuotojų atrankos metodus pasitelkia viena žinomiausių pasauly kompanijų „Google“? O ar girdėjote kompanijos „Facebook“ rinkodaros ir pardavimo direktorės Šerilės Sandberg pasidalijimą, kaip atsitiesti po sunkių asmeninių smūgių?

Visa tai ir dar daugiau sužinosite jau aštuntą kartą Lietuvoje rengiamoje Pasaulinėje lyderystės konferencijoje. Kasmet 128-iose pasaulio šalyse video formatu transliuojamą konferenciją stebi apie  400 tūkst. dalyvių. Pasaulinės lyderystės konferencijos organizatoriai žada, kad šių metų renginys – vienas stipriausių per 23 veiklos metus.

Kokias problemas padės spręsti pranešėjai

Šių metų konferencijoje bus gvildenamos kelios pagrindinės temos: puikios komandos subūrimas, išradingas problemų sprendimas, drąsa, būdo tvirtumas, platesnė vizija.

Geri lyderiai moka pritraukti ir suburti talentingiausius. Šiemet didelė garbė konferencijoje sulaukti vieno didžiausių ir išradingiausių mūsų kartos žmogiškųjų išteklių specialisto Laszlo  Bock. Šis pranešėjas pasakos apie netradicinius darbuotojų atrinkimo metodus ir strategiją, kurią pasitelkia kompanija „Google“. O smulkiojo verslo specialistas ir populiarios TV laidos „The Profit“ vedėjas Marcus Lemonis dalysis savo patirtimi ir pasakos apie tai, kaip komercinės sėkmės strategijos ašis vis dėlto išlieka – žmonės.

Šiandieniniame konkurencingame, pašėlusiu tempu besisukančiame pasaulyje kaip niekad svarbus gebėjimas rasti veiksmingus, kūrybiškus sprendimus. Pasaulyje pripažintas kūrybinės raiškos ekspertas Fredrik Haren mokys ieškoti išradingų sprendimų. O našumo verslo srityje ekspertė Juliet Funt pamokys lyderius sudėtingus dalykus paversti paprastesniais, išlaisvinti talentą ir duoti valios vaizduotei.

Skaitykite daugiau bernardinai.lt

Naujienos

Vidmantas Valiušaitis: Lyderystės krizė

Alanas Mulally, pripažįstamas kaip veik nepranokstamas lyderystės pavyzdys, daugelį metų formavosi „Boeing“ kompanijoje. Ši bendrovė užima 65 proc. pasaulio civilinės aviacijos rinkos ir pasižymi itin aukštu komandinio darbo efektyvumu.

Kai „Ford Motor“ bendrovę ištiko milžiniška recesija, jos nuostoliai tapo skaičiuojami milijardais dolerių, Henry Fordo provaikaitis Williamas Clay Fordas pakvietė A.Mulally vadovauti bankrutuojančiai prosenelio įkurtai įmonei.

Tikram lyderiui svarbu kiti

„Alanas yra vienas nuolankiausių žmonių, kokį esu sutikęs, – apie A.Mulally sakė amerikiečių rašytojas, daugelio knygų autorius ir verslo vadybininkas Patrickas Lencionis. – Pirmą kartą susitikau jį lėktuve. Mes greta sėdėjome. Jis išsitraukė mano knygą ir rodė: man patinka jūsų knyga, tik pažiūrėkit šią eilutę. Paskui pasakė: tikiuosi jums netrukdau? Aš paklausiau: ar žinote kas esate? Jis nežino. Svarbu ne jis. Svarbu visi kiti.“

Skaitykite daugiau: 15min.lt

Autorius: Vidmantas Valiušaitis

Naujienos

Įdiegė tris principus ir nuostolingą įmonę pavertė klestinčia

„Visa, ką žinau, sudėta į tris lenteles. Tai visos mano žinios apie komandinį darbą“, – pranešime Pasaulinėje lyderystės konferencijoje, kuri iš Klaipėdos penktadienį atkeliaus į Vilnių, teigė vienu įtakingiausių pasaulio žmonių tituluotas Alanas Mulally.

Nuo 2006-ųjų iki 2014-ųjų ėjęs „Ford Motor“ prezidento ir generalinio direktoriaus pareigas, nuostolingai dirbančią kompaniją jis pavertė viena pirmaujančių automobilių kompanijų pasaulyje ir garsiausiu prekės ženklu JAV.

Kurdamas bendrovės viziją ir strategiją A. Mulally įgyvendino „Vieningo Fordo“ planą, kurio esmė – susitelkimas, komandinis darbas ir bendras suvokimas, kas yra sėkmė. Pakeitus organizacijos vidaus tvarką, bendrovė vėl tapo pelninga.

Prieš prisijungdamas prie kompanijos Alanas mokėsi aeronautikos ir astronautikos inžinerijos, sparčiai kilo karjeros laiptais „Boeng“ kompanijose, kuriose galop užėmė vadovaujančius postus. Civilinę aviaciją jis ir šiandien vadina pirmąja savo meile.

Skaitykite daugiau: delft.lt

Autorius: Ieva Urbonaitė-Vainienė

 

Naujienos

PLK:”Lyderis turi galią įvesti žmones į palaimą ar prakeikimą”

Lyderiai, tai apie jus! Ar žinote, kad mes norime gyventi tokioje šalyje, dirbti tokioje įmonėje ar įstaigoje, kurios vadovams mes iš tiesų rūpime, kurie mus vertina ir kurie mus veda iš čia į ten, tai yra į trokštamą ateitį. Mes norime aistringų vadovų, iš kurių patys galėtume semtis aistros, nes aistra – tarsi proteinas, palaikantis darbuotojų motyvaciją. Ar žinote, kad jeigu mes būsime užsidegę ir motyvuoti, būsime 40 procentų produktyvesni? Ir tik jūs patys privalote rūpintis, kad jūsų aistros indas būtų sklidinas.

Apie tai ir dar daugelį kitų įkvepiančių dalykų dvi dienas kalbėta jau septintoje Pasaulinės lyderystės konferencijoje Klaipėdoje, kurią stebėti ateinantį penktadienį ir šeštadienį lapkričio 18-19 d. Vilniuje, Compensa koncertų salėje turės malonumą vilniečiai ir sostinės svečiai. Ir be jokios abejonės labai laukiami didieji ir naujai tautos išrinktieji.

Kodėl tai taip svarbu? Nes, kai lyderiai tobulėja, laimi visi. Toks ir yra Pasaulinės lyderystės konferencijos (PLK), šiandien įkvepiančios vadovus mažiausiai 125 –ose šalyse, šūkis.

Aš pati, būdama žurnalistė, turėjau laimės labai kukliai prisidėti ir labai atidžiai dalyvauti visose septyniose Pasaulinės lyderystės konferencijose, kaip, beje, ir daugybėje kitų įvairių motyvacinių, verslumą ir lyderystę skatinančių konferencijų. Ir žinote ką? PLK ryškiai skiriasi nuo visų likusių savo vertybėmis, globalumu ir labai aukštai iškelta doros lyderystės kartele. O būtent tai labai uždaroje ir į save orientuotoje mūsų visuomenėje, – duok Dieve, kad klysčiau, – yra oj kaip svarbu.

Skaitykite daugiau: bernardinai.lt

Autorius: Nijolė Koskienė

Naujienos

Kada vadovas – tikras lyderis: neapsigaukite vertindami

Kokia lyderio sveikata, tokia bus ir jo komandos sveikata, tačiau kaip praktiškai pasiekti, kad ji būtų bent jau pakenčiama? Kaip atpažinti tobulą komandos narį ir kas išduoda apsimetėlį tobulu? Šiomis ir daugybe kitų temų Vilniuje kalbės pasaulinio garso įmonių vadovai, bestselerių autoriai, dvasinių bendruomenių lyderiai.

Lapkričio 18–19 d. Vilniuje, koncertų salėje „Compensa“ vyks septintoji Pasaulinė lyderystės konferencija. „Tapkite lyderiais ten, kur esate. Juk kai lyderis tobulėja, laimi visi“ – teigia organizatoriai. Kaip DELFI sakė Nesavanaudiškos lyderystės instituto vadovė Dalia Bytautienė, dalyvavusieji ankstesnėse konferencijose atvyksta vėl ir paprastai kviečia kitus, nes konferencija išsiskiria netipišku formatu ir naudinga kiekvienam: verslininkui, bendruomenės vadovui, bet kuriam lyderiui ar norinčiam tapti vedliu.

Svarbiausia – pakelti kito žmogaus vertę

Alanas Mulally, buvęs „Ford“ kompanijos generalinis direktorius kalbės, kaip išmokti dirbti kartu. Charizmatiškasis pastorius Billas Hybels akcentuos lyderio savijautos svarbą. „Kokia lyderio sveikata, tokia bus ir jo komandos sveikata, kokiu greičiu eina vadovas, tokiu ir visa komanda“, – įsitikinęs didžiulės bendruomenės vadovas. Bestselerių autorius Patrickas Lencioni kalbės apie tobulą komandos narį, kaip tokį atpažinti, ugdyti ir kaip neapsigauti dirbant su imituojančiu tobulą komandos narį.

Skaitykite daugiau: delft.lt

Autorius: Ieva Urbobaitė-Vainienė

Naujienos

Pasaulinė lyderystės konferencija vėl kviečia susitikti Klaipėdoje ir Vilniuje

Norite tobulėti? Pasisemti įkvėpimo? Ar atsigręžti į sėkmę ir pilnatvę lemiančias vertybes? Tuomet suskubkite kalendoriuje raudonai pasižymėti lapkričio 11–12 d., kuriomis Klaipėdoje, tarptautiniame LCC universitete, arba lapkričio 18–19 d. Vilniuje, Compensa koncertų salėje, vyks Pasaulinė lyderystės konferencija. „Tapkite lyderiais ten, kur esate. Juk kai lyderis tobulėja, laimi visi“ – teigia organizatoriai.

„Nuoširdžiai kviečiu ne tik jus, bet visus jūsų bendruomenės narius, ypač tuos, kurie vadovauja bažnyčioje, darbe ar visuomenėje“ – kreipiasi į bendruomenių vadovus vienas pagrindinių renginio organizatorių Lietuvoje, pastorius Saulius Karosas.

Per dvi konferencijos dienas jūsų lauks aukščiausio lygio vadovų įžvalgos, sumanymai, praktiniai patarimai, o svarbiausia – būsite įkvėpti trokšti žinių ir tobulėjimo. 7 kartą vyksianti Pasaulinė lyderystės konferencija (PLK) atskleis tikrosios lyderystės dedamąsias ir neleis pasiklysti ieškojimų labirintuose.

„Šiais metais, kartu su šešiais atstovais iš Lietuvos, dalyvavau konferencijoje Čikagoje, – pasakoja S. Karosas. – Mes buvome kartu su 700 organizatorių iš šimto šalių ir dvi dienas prieš pačią konferenciją Willow Creek bažnyčioje girdėjome ką Dievas daro per PLK savo Bažnyčioje visuose kontinentuose. Tokiose šalyse kaip Ekvadoras, Brazilija, Nigerija, Kenija, Viešpats suburia bažnyčias veikti kartu savo šalies labui. Konferencija ten tampa ne tik platforma susipažinti ir patiems tobulėti savo vadovamime, bet ir imtis iniciatyvų keisti savo šalį.“

Skaitykite daugiau: bernardinai.lt

Naujienos

Kai lyderis tobulėja, laimi visi

Norite tobulėti? Pasisemti įkvėpimo? Ar atsigręžti į sėkmę ir pilnatvę lemiančias vertybes? Tuomet suskubkite kalendoriuje raudonai pasižymėti lapkričio 11-12 d., kuriomis Klaipėdoje, tarptautiniame LCC universitete, arba lapkričio 18-19 d.  Vilniuje, Compensa koncertų salėje, vyks Pasaulinė lyderystės konferencija. Tapkite lyderiais ten, kur esate. Juk kai lyderis tobulėja, laimi visi. Per dvi konferencijos dienas jūsų lauks aukščiausio lygio vadovų įžvalgos, sumanymai, praktiniai patarimai, o svarbiausia – būsite įkvėpti godžiai trokšti žinių ir tobulėjimo.

Dvi dienos – motyvacija ilgam

Lietuvoje ir pasaulyje šiuo metu pastebima neabejotina autoritetų ir lyderių krizė. Kyla natūralus poreikis suvokti, kas yra tikra lyderystė ir kaip jau šiandien būti įkvepiančiu lyderiu. 7 kartą vyksianti Pasaulinė lyderystės konferencija (PLK) atskleis tikrosios lyderystės dedamąsias ir neleis pasiklysti ieškojimų labirintuose. Šiame neeiliniame dviejų dienų renginyje video transliacijų pagalba savo patirtimi dalinsis pasaulinio garso pranešėjai. Jiems akomponuos „gyvi” pranešėjai, muzikos grupės. Jaukioje ir įkvepiančioje aplinkoje kunkuliuos diskusijos ir turiningi pokalbiai tarp renginio dalyvių. Per šiuos metus konferencija aplankys daugiau nei 675 miestus 125 šalyse.

PLK metu pasisemsite žinių, tobulinsite savo vadovavimo įgūdžius bei išmoksite dirbti su komanda, kuriai vadovaujate. Konferencija yra patikrinta priemonė. Tai ilgalaikė investicija į ateitį. Įmonės gauna labai aiškią ateities naudą – stiprų ir patikimą lyderį. Tai ne tik skambios frazės, tačiau realūs sėkmingi pavyzdžiai, kurie įkvepia. „Dažnai žmonės, kaip motyvacijos šaltinį, įsigyja konferencijos medžiagą ir ją analizuoja drauge su savo komanda ištisus metus. Šios dvi dienos – investicija į save, kuri neabejotinai atneš didžiulius dividendus – vidinį pasitenkinmą ir realius pokyčius”, – sako konferencijos Lietuvoje organizatorius „Miesto Bažnyčios pastorius Saulius Karosas. Jis džiaugiasi, kad žmonių požiūris keičiasi, o kasmet bendraminčių gretas papildo po kelis šimtus tobulėjimo geidžiančių asmenybių. „Žmonės grįžta su savo komandomis, draugais, šeimomis. Šventė širdžiai, kuomet apsilankiusiųjų gyvenime prasideda teigiami pokyčiai. Pavyzdžiui, viena vaikinų grupelė anksčiau būriuodavosi išgerti alaus ar pasikaitinti saunoje, o dabar laisvalaikį leidžia studijuodami konferencijos pranešimus ir jų pagalba analizuodami realias gyvenimo situacijas”, – pasakojo S. Karosas.

Skaitykite daugiau: bernardinai.lt

Naujienos

Apie lyderystę galinčią pakeisti pasaulį

Samdyti žmones, kad jie atliktų funkciją – amoralu. Aš juos samdau, kad jie prisidėtų prie mano vizijos ir svajonių įgyvendinimo, ir parodau naudą, kurią jie iš to gaus”(Horstas Šulcas, “The Ritz-Carlton Group” steigėjas ir prezidentas)

“Kaip pasikeis kitų žmonių gyvenimai dėl to, kad jūs gyvenate šioje žemėje?” Jei jums nebaisu išgirsti šį klausimą (šiaip ar taip, jį jau perskaitėte), o gal kaip tik darosi baisu (jei esate, tarkim, alkoholio pramonės magnatas), tuomet tikrai verta sudalyvauti Pasaulinės lyderystės konferencijoje Vilniuje ateinantį penktadienį ir šeštadienį. Praėjusį savaitgalį Klaipėdoje startavusioje jau šeštoje Pasaulinėje lyderystės konferencijoje dalyvavo per pusę tūkstančio verslo, bažnyčios, visuomeninių organizacijų lyderių. Planuojama, kad šioje vis popularėjančioje DVD konferencijoje šiemet dalyvaus gerokai per tūkstantį Lietuvos lyderių.

Penkios lyderio savybės, apie kurias nė nenutuokiame

Apie lyderystę – iš esmės, apie tokią lyderystę, kuri gali padaryti dramatišką įtaką ne tik jūsų verslo ar veiklos augimą, keisti jūsų organizacijos klimatą, bet perkeisti žmonių gyvenimus ir galiausiai pasaulį. Drąsu ir ambicinga? Taip. Tačiau būtent apie tokią lyderystę kalba dešimt pasaulio mastu pripažintų pranešėjų, lyderystės tyrėjų ir bestselerių autorių, sėkmingiausių vadovų.

Daugiau skaitykite: bernardinai.lt

Naujienos

Jis stojo į kovą su rūkalų ir alkoholio gamintojais

Šeštadienį Klaipėdoje baigėsi „Pasaulinė lyderystės konferencija“, kurioje pirmą kartą pasisakė ir lietuvis. Miesto bažnyčios vadovas Saulius Karosas kelių šimtų lyderių akivaizdoje kalbino visuomenės sveikatos gynėją ir puoselėtoją Aurelijų Verygą. Laimei, tarp krikščionių lyderių nebuvo rūkalų ir alkoholio gamintojų – jiems būtų tekę rausti iš gėdos.

Prieš auditoriją Nacionalinės tabako ir alkoholio kontrolės koalicijos prezidentas A.Veryga tik prabėgom užsiminė, kad dėl jo aršios kovos už žmonių sveikatą ne vienas verslas ir politikai norėjo jį nuskalpuoti. Portalui lrytas.lt jis prisipažino, kad aukšti įmonių vadovai kvietėsi jį susitikti ir tyrė, ar galėtų jį papirkti, kad jis nebekalbėtų apie rūkalų bei alkoholio žalą. „Visada paprašydavau ir įrašydavau tuos pokalbius. Matau, kad pokalbio metu jis negali nieko tiesiai pasakyti, bet  žiūri man į akis ir ieško galimybės, ar duosiu bent menkiausią užuominą, kad man galima pasiūlyti pinigų, kad baigčiau užsiiminėti tuo, kuo užsiimu. Taip buvo ne vieną kartą. Praėjo, dabar niekas nebesiūlo“, – pasakojo A.Veryga.

Kartą jo vadovui universitete alkoholio gamintojai siūlė – paruošk apie jį kompromatą, o už tai universitetas gaus finansavimą moksliniams tyrimams. „Nemanau, kad siūlė konkrečią sumą“, – šypsojosi specialistas.

Skaitykite daugiau: lrytas.lt

Autorius: Sigita Purytė