Apie mus

 

Ši neeilinė DVD konferencija, kurioje savo patirtimi dalinasi pasaulinio garso vadovai,  Lietuvoje vyks jau aštuntąjį kartą. Pasaulinė lyderystės konferencija nėra  eilinis susibūrimas. Mes tikime, kad mūsų visuomenei reikia nesavanaudiškų, sąžiningų ir nuolankių vadovų, turinčių aiškią viziją. Tokio tikėjimo vedami siekiame suburti bendraminčius, su kuriais klausydamiesi išskirtinių pranešėjų, galime kartu augti ir keisti savo aplinką.

Kam skirta ši konferencija?

  • krikščioniškų bažnyčių vadovams ir tarnautojams;
  • visuomeninių, ne pelno siekiančių ir nevalstybinių organizacijų vadovams ir darbuotojams;
  • socialines paslaugas teikiančių įmonių vadovams ir darbuotojams;
  • verslininkams ir įmonių vadovams;
  • visuomenės veikėjams, kurie vadovaujasi krikščioniškomis vertybėmis;
  • pokyčių iniciatoriams;
  • studentams;
  • visiems, kurie turi ir/ar nori lavinti savo vadovavimo dovaną.

Kaip gimė mintis rengti PLK?

Pasaulinę lyderystės konferenciją pirmą kartą surengė Willow Creek asociacija 1992 m., Jos sumanytojas – Bilas Haibelsas, vadovaujantis vienai didžiausių JAV bažnyčių. Į pirmąją konferenciją susirinko daugiau nei 2 000 dalyvių: dvasininkų, bažnyčių tarnautojų, nevalstybinių organizacijų ir verslo įmonių vadovų. Juos vienijo suvokimas, kad vadovavimas – sudėtingas pašaukimas, ir noras nuolat tobulinti savo vadovavimo įgūdžius. Dėl išskirtinio požiūrio į vadovavimą, kuriame dera tikėjimas, socialinė atsakomybė ir pasaulinio lygio vadovų patirtis, konferencijos populiarumas ėmė sparčiai augti.  Šiandien Pasaulinė lyderystės konferencija rengiama daugiau nei 400 pasaulio miestų ir daugiau nei 125 šalyse. Prieš 15 metų siekiant padaryti konferenciją kuo prieinamesnę žmonėms iš įvairių šalių, buvo pasitelkta palydovinė sistema bei DVD formatas. Taip vienu metu konferencijoje gali gyvai dalyvauti šimtai tūkstančių žmonių (šiais metais numatomas dalyvių skaičius- 400 000).

 

Kur ir kada galiu sudalyvauti PLK Lietuvoje?

Lapkričio 17 – 18 d.d. (penktadienį 10:00 – 18:00, šeštadienį 9:00 – 17:00), Klaipėdoje, LCC tarptautiniame universitete.

Lapkričio 24 – 25 d.d. (penktadienį 10:00 – 18:00, šeštadienį 9:00 – 17:00), Vilniuje, Compensa kocertų salėje.

 

Turite papildomų klausimų? Laukiame jūsų el. laiškų ir skambučių:

El. p.: informacija@lyderiams.lt 

Tel.: 8 605 24601